Proprietăți unice: 4
Proprietari: 4
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
8

39.000 €
39 € / mp

Teren de vanzare, acces asfaltat, 1000mp

Copăceni

1.000 mp
1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
9

49.900 €
34.90 € / mp

Teren intravilan de vanzare Copaceni Ilfov pent ...

Copăceni

1.430 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

30.000 €
83.33 € / mp

Teren copaceni ilfov cu fundatie

Copăceni

360 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

20.000 €
31.01 € / mp

Teren intravilan de vanzare Copaceni, Ilfov ide ...

Copăceni

645 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
7

24.550 €
25 € / mp

Teren intravilan de 982mp, comuna Adunatii Copa ...

Varlaam

La ~5km distanță

982 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
9

10.000 €
20 € / mp

Teren intravilan de 500 mp, în Varlaam

Varlaam

La ~5km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

25 €
0.01 € / mp

De vanzare- Teren intravilan 1000mpAdunatii Cop ...

Varlaam

La ~5km distanță

2.200 mp teren
f.s. 20 m
1E

Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
3

70.000 €
28.46 € / mp

Vanzare teren intravilan Varlaam

Varlaam

La ~5km distanță

2.460 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
2

5.350.000 €
25 € / mp

Teren Intravilan 21.4 ha – Acces Direct DN5A – ...

Adunații-Copăceni

La ~5km distanță

214.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

200.670 €
30 € / mp

📍 Teren intravilan de vânzare/pret negociabil ...

Adunații-Copăceni

La ~5km distanță

6.689 mp teren
f.s. 32 m
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

28.200 €
47 € / mp

Teren intravilan de vanzare

Adunații-Copăceni

La ~5km distanță

600 mp
600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
5

23 €
0.01 € / mp

VANZARE teren intravilan Adunatii Copaceni

Adunații-Copăceni

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

25.000 €
62.50 € / mp

Teren de vanzare

Adunații-Copăceni

La ~5km distanță

400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

89.030 €
29 € / mp

Teren intravilan 3070 mp + casă din cărămidă | ...

Adunații-Copăceni

La ~5km distanță

3.070 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

78.000 €
16.96 € / mp

Teren intravilan Dara?ti Vlasca 4600mp, intre c ...

Adunații-Copăceni

La ~5km distanță

4.600 mp
4.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

95.000 €
50 € / mp

Teren de vanzare

Adunații-Copăceni

La ~5km distanță

1.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
2

23.800 €
28 € / mp

Adunați Copaceni teren casă

Adunații-Copăceni

La ~5km distanță

850 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

24.192 €
36 € / mp

Vand teren intravilan 672mp

Adunații-Copăceni

La ~5km distanță

672 mp
672 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
1

69.309 €
27 € / mp

Teren intravilan 2567 mp

Adunații-Copăceni

La ~5km distanță

2.567 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
4

114.000 €
19 € / mp

Teren intravilan 6000 mp Adunatii Copaceni Giur ...

Adunații-Copăceni

La ~5km distanță

6.000 mp teren
f.s. 20 m
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
1

0 €

Teren de inchiriat-com.1 Decembrie

1 Decembrie

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

1.331.900 €
100 € / mp

Teren 13.319 mp pentru dezvoltare Complex rezid ...

1 Decembrie

La ~5km distanță

13.319 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

51.500 €
10 € / mp

OPORTUNITATE INVESTI?IE 5.150 mp intravilan 10/ ...

1 Decembrie

La ~5km distanță

5.150 mp
5.150 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

0 €

DOMNESTI - Teren intravilan (preferabil industr ...

1 Decembrie

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

0 €

Teren de vanzare comuna 1 Decembrie , Ilfov

1 Decembrie

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

88.010 €
10 € / mp

SUPER OFERTA | 8.801 mp intravilan | 10/mp | In ...

1 Decembrie

La ~5km distanță

8.801 mp
8.801 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

620.000 €
124 € / mp

Dezvoltare teren 5000 mp cu deschidere 51 ml, D ...

1 Decembrie

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

49.500 €
77.34 € / mp

Teren de vanzare Comuna 1 Decembrie jud. Ilfov

1 Decembrie

La ~5km distanță

640 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

46.375 €
35 € / mp

OFERTA LIMITATA 1.325mp intravilan 1 Decembrie; ...

1 Decembrie

La ~5km distanță

1.325 mp
1.325 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

70.300 €
37 € / mp

Teren 1900Mp,Loc 1Decembrie,Ilfov, /utilitati/i ...

1 Decembrie

La ~5km distanță

1.900 mp teren
Construcții

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Terenuri de vânzare în Copăceni, Județul Ilfov

Copăceni, situat în apropierea Bucureștiului, oferă un mediu liniștit și accesibil, ideal pentru cei care caută să investească în terenuri. Zona beneficiază de acces bun la stațiile de metrou, facilitând astfel transportul către capitală. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor de vânzare, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 45.000 euro, cu oferte ce încep de la 13.970 euro, ceea ce face ca zona să fie considerată accesibilă comparativ cu media națională de 58.367 euro.
  • Prețuri pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 30 euro, cu valori variind între 20 euro/m² și 99 euro/m².
  • Accesibilitate: Aproximativ 63% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce le face atractive pentru investitori și dezvoltatori.
  • Disponibilitate rapidă: Terenurile rămân online în medie 163 de zile, indicând o piață activă.
  • Proprietăți de la proprietari: Toate terenurile sunt disponibile direct de la proprietari, facilitând astfel procesul de achiziție.

Copăceni reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei interesați de achiziția de terenuri, având în vedere prețurile accesibile și accesul facil la transportul public. Ești pregătit să explorezi opțiunile disponibile?