Proprietar
Proprietăți unice: 5
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
6

51.000 €
23.68 € / mp

Teren Periș Ilfov sat Buriaș 2 154 m - 51000 Eu ...

Buriaș

2.154 mp teren
Construcții
Agenție

Azi
3

46.800 €
12 € / mp

Teren intravilan 3900mp cu deschidere 170m la p ...

Buriaș

3.900 mp teren
Agenție

Azi
3

16.300 €
20 € / mp

Teren intravilan 815mp Burias, Peris, Judetul I ...

Buriaș

815 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Azi
3

44.000 €
22 € / mp

Teren intravilan 2000mp Scrovistea, comuna Peri ...

Buriaș

2.000 mp teren
Agenție

Azi
1

54.000 €
12 € / mp

Teren intravilan 4500mp D=20m parcelabil Peris, ...

Buriaș

4.500 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

13 ore în urmă
2

16.500 €
13.75 € / mp

vand teren intravilan

Ologeni

La ~5km distanță

1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
3

25.000 €
22.32 € / mp

Vând teren intravilan.Terenul are 1120m,deschid ...

Poienarii Burchii

La ~5km distanță

1.120 mp teren
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
2

9.500 €
0.84 € / mp

Teren agricol de vanzare jud. Prahova, comuna P ...

Poienarii Burchii

La ~5km distanță

11.250 mp
11.250 mp teren

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

10.000 €
2.61 € / mp

Teren de vanzare, casa Poienarii Burchii, Praho ...

Poienarii Burchii

La ~5km distanță

3.831 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă

32.000 €
15.99 € / mp

Teren rural de construit, 2001 mp, facilita?i l ...

Poienarii Burchii

La ~5km distanță

2.001 mp
2.001 mp teren
Proprietar
Comision 0%

16 ore în urmă
9

30.900 €
23.16 € / mp

Teren intravilan 1334 mp cu deschidere 30 m olo ...

Poienarii Burchii

La ~5km distanță

1.334 mp
1.334 mp teren
f.s. 30 m
Agenție

8 luni în urmă
4

23.000 €
25.000 €
20.23 € / mp

ROANDY-Teren la un pret accesibil -Poienarii Bu ...

Poienarii Burchii

La ~5km distanță

1.137 mp teren
f.s. 20 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
9

30.900 €
23.16 € / mp

Teren intravilan 1334 mp cu deschidere 30 m olo ...

Poienarii Burchii

La ~5km distanță

1.334 mp teren
f.s. 30 m
Proprietar
Comision 0%

Azi
4

60.000 €
12 € / mp

Se vinde cu acte la zi.

Poienarii Burchii

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
5

155.000 €
25 € / mp

Poienarii Burchii, judetul Prahova, teren 6.200 ...

Poienarii Burchii

La ~5km distanță

6.200 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
13

355.000 €
20.04 € / mp

TEREN INTRAVILAN 17.714 MP – SCROVIȘ ...

Bălteni

La ~5km distanță

17.714 mp teren
f.s. 254 m
Pășune
Intravilan
Agenție

10 luni în urmă
6

598.000 €
17.09 € / mp

SCROVISTEA, TEREN INTRAVILAN, 3,5 HA – 75 ...

Bălteni

La ~5km distanță

35.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

30.000 €
30 € / mp

Teren intravilan ingradit

Bălteni

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

20.000 €
20 € / mp

Teren Scrovistea- Balteni

Bălteni

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

49.000 €
49 € / mp

Teren intravilan

Bălteni

La ~5km distanță

1.000 mp teren
1E
Agenție

2 luni în urmă
1

149.600 €
22 € / mp

Teren 6800mp - Peris - Balteni

Bălteni

La ~5km distanță

6.800 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Azi
10

65.000 €
14.94 € / mp

teren 4350mp intravilan Scrovi?tea

Bălteni

La ~5km distanță

4.350 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

25.000 €
34.01 € / mp

🏡 Teren intravilan de vânzare – oportunitate e ...

Tăriceni

La ~5km distanță

735 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
4

174.250 €
17 € / mp

Peris langa raul Ialomita teren 10250 mp intrav ...

Periș

La ~5km distanță

10.250 mp teren
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
2

1.100.000 €
3.44 € / mp

Vand teren extravilan agricol 32 ha unitar, com ...

Periș

La ~5km distanță

320.022 mp teren
f.s. 999 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
9

42.000 €
40 € / mp

Teren intravilan construibil Peris

Periș

La ~5km distanță

1.050 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
13

58.890 €
19.63 € / mp

teren Peris

Periș

La ~5km distanță

3.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

50.000 €
10 € / mp

Teren Peris 5000-8700mp in rate 1000 eur/luna l ...

Periș

La ~5km distanță

5.000 mp
5.000 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
6

75.000 €
15 € / mp

teren 5000 mp,Niculesti –Peris –Ilf ...

Periș

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
6

25.000 €
50 € / mp

Vanzare Teren intravilan Peris - Ilfov

Periș

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții