Haliu Proprietar
Proprietăți unice: 195
Proprietari: 21
Agenție

11 luni în urmă
8

999.999 €
94.68 € / mp

Teren intravilan 10562 mp de vanzare/ Bragadiru

Central, Bragadiru

10.562 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
9

115.500 €
35 € / mp

Teren Aeroport Clinceni

Sud, Bragadiru

3.300 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
9

800.000 €
80 € / mp

De vânzare, teren intravilan Bragadiru, Green P ...

Bragadiru

10.000 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Mai mult de un an
3

122.000 €
28.07 € / mp

Teren intravilan 4347 mp, Bragadiru

Est, Bragadiru

4.347 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 122,000 € și 125.000 €
Agenție

Mai mult de un an
3

900.000 €
180 € / mp

Teren Soseaua Alexandriei- Pasarela Bragadiru.

Est, Bragadiru

5.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
8

41.300 €
103.25 € / mp

Sos. Alexandriei Bragadiru Str. Leordeni teren ...

Central, Bragadiru

400 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
4

570.999 €
471.900 €
146.41 € / mp

3900 mp I BRAGADIRU - EXALCO I ZONA PRETENTIOAS ...

Sud, Bragadiru

3.900 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
3

52.500 €
120.97 € / mp

Teren de vanzare Bragadiru Alunului comision 0 ...

Vest, Bragadiru

434 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

74.999 €
123.15 € / mp

Teren pentru triplex Crisul Repede Bragadiru

Sud, Bragadiru

609 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
6

642.000 €
120 € / mp

Bragadiru, Str Jadului, 5350mp, deschidere 77ml ...

Bragadiru

5.350 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
2

140.000 €
70 € / mp

Teren intravilan de vanzare Bragadiru

Bragadiru

2.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
10

1.535.000 €
139.55 € / mp

Vanzare teren 11000 mp pe strada Safirului di ...

Central, Bragadiru

11.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
6

99.000 €
99 € / mp

Teren 1000mp Bragadiru Diamantului

Bragadiru

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
10

399.000 €
28.50 € / mp

Teren Bragadiru - Podisor

Central, Bragadiru

14.000 mp teren
f.s. 41 m
Intravilan
Agenție

1 săptămână în urmă
7

35.000 €
100 € / mp

Teren 350mp Bragadiru, ideal pentru casa indivi ...

Central, Bragadiru

350 mp
350 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
4

150 €
0.05 € / mp

Teren langa Leroy merlin de bloc

Central, Bragadiru

3.000 mp
3.000 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 150 € și 180 €
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

132.000 €
220 € / mp

Teren Ametistului Bragadiru 600 mp 220Eur mp

Exterior Sud, Bragadiru

600 mp teren
2E
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

25.800 €
43 € / mp

Teren Ametistului Bragadiru 600 mp 220Eur mp

Central, Bragadiru

600 mp
600 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

225.000 €
150 € / mp

Bragadiru Iernii-Teren intravilan, acces strada ...

Central, Bragadiru

1.500 mp
1.500 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

125 €
0.09 € / mp

Teren 700mp Bragadiru, cu proiect pentru case , ...

Central, Bragadiru

1.400 mp
1.400 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

78.000 €
145.79 € / mp

Bragadirul - Ilfov

Central, Bragadiru

535 mp
535 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
10

77.250 €
150 € / mp

Prelungirea Ghencea, Apa Nova 2, Ghidiceni, Str ...

Central, Bragadiru

515 mp
515 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
13

40.000 €
111.11 € / mp

Prelungirea Ghencea, Cubic 7, Iernii

Central, Bragadiru

360 mp
360 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

105.000 €
175 € / mp

Teren de vanzare Bragadiru 600mp

Exterior Vest, Bragadiru

600 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

105.000 €
175 € / mp

Teren de vanzare Bragadiru 600mp

Central, Bragadiru

600 mp
600 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

0 €

Lot Teren in suprafata de 750 mp situat pe Mara ...

Central, Bragadiru

f.s. 10 m
Agenție

3 săptămâni în urmă
9

0 €

Lot Teren in suprafata de 750 mp situat pe Mara ...

Central, Bragadiru

f.s. 10 m
Agenție

3 săptămâni în urmă

0 €

Lot Teren in suprafata de 750 mp situat pe Mara ...

Central, Bragadiru

f.s. 10 m
Agenție

3 săptămâni în urmă

0 €

Lot Teren in suprafata de 750 mp situat pe Mara ...

Central, Bragadiru

f.s. 10 m
Agenție

3 săptămâni în urmă
7

139.000 €
24.99 € / mp

Teren intravilant in proximitate A0

Central, Bragadiru

5.562 mp
5.562 mp teren