Proprietăți unice: 11
Proprietari: 11
Proprietar
Comision 0%

7 ore în urmă

140.000 €
50 € / mp

Vanzare teren

Afumați

2.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
12

47.500 €
95 € / mp

Loturi constructie intre 80-95 Euro/mp - Afumat ...

Afumați

500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

110.400 €
120 € / mp

Teren de vanzare

Afumați

920 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

144.000 €
119.50 € / mp

Teren de vanzare 1205mp, acces asfaltat langa d ...

Afumați

1.205 mp
1.205 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

35 €
0 € / mp

Teren de vanzare

Afumați

18.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
6

100 €
0 € / mp

Teren intravilan + extravilan Afumati DN2

Afumați

22.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
7

401.120 €
80 € / mp

Vanzare teren intravilan 5014mp Afumati - Strad ...

Afumați

5.014 mp
5.014 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
2

810.000 €
81 € / mp

Ilfov Afumati, Teiului

Afumați

10.000 mp
f.s. 49 m
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
16

65.000 €
110.36 € / mp

Afumati IF langa Bucuresti - teren pt casa ce p ...

Afumați

589 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

85 €
0.02 € / mp

TEREN LOCALIATEA AFUMATI in spate la CLASS util ...

Afumați

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

65.000 €
6.50 € / mp

Teren de vanzare

Afumați

9.993 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

1 €
1.200 €
0 € / mp

teren de vanzare ganeasa

Găneasa

La ~5km distanță

864 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

85.000 €
32.69 € / mp

Vand teren intravilan si constructie, sat Ganea ...

Găneasa

La ~5km distanță

2 camere
2.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
11

29.900 €
44.96 € / mp

Teren intravilan 665 mp (550m2 utili) – la șos ...

Găneasa

La ~5km distanță

665 mp teren
Construcții

Proprietar
Comision 0%

6 ore în urmă
3

29.000 €
52.16 € / mp

Vand teren intravilan 556 mp Ganeasa ilfov

Găneasa

La ~5km distanță

556 mp
556 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 ore în urmă
1

418.500 €
45 € / mp

Vanzare teren intravilan

Cozieni

La ~5km distanță

9.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
12

159.000 €
159 € / mp

Vand Teren 1000 Mp - Stefanestii De Jos

Ștefăneștii de Jos

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

80 €
0.17 € / mp

Teren intravilan Stefanestii de Jos 465mp

Ștefăneștii de Jos

La ~5km distanță

465 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

850.000 €
139.69 € / mp

Teren intravilan, 6085 mp, Deschdere la DJ100- ...

Ștefăneștii de Jos

La ~5km distanță

6.085 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
2

807.730 €
55 € / mp

Terenuri Stefanestii de Sus, pozitie strategica ...

Ștefăneștii de Jos

La ~5km distanță

14.686 mp teren
f.s. 55 m
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
4

180 €
0.11 € / mp

Teren stefanesti ilfov

Ștefăneștii de Jos

La ~5km distanță

1.571 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

86.500 €
126.28 € / mp

Teren de vanzare pe malul lacului in Stefanesti ...

Ștefăneștii de Jos

La ~5km distanță

685 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 ore în urmă
7

480.000 €
24 € / mp

Stefanestii de jos,20000 m2, dubla deschidere 1 ...

Ștefăneștii de Jos

La ~5km distanță

20.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
4

12.000 €
12 € / mp

Teren de Vânzare

Ștefăneștii de Jos

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

Ieri
5

1.500.000 €
47.62 € / mp

Teren Intravilan Constructii Stefanestii de Jos ...

Ștefăneștii de Jos

La ~5km distanță

31.500 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

59.100 €
60 € / mp

Teren intravilan 985 mp in comuna Petrachioaia

Surlari

La ~5km distanță

985 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

336.000 €
120 € / mp

Teren de vanzare Pasarea, Branesti - Str Nicola ...

Pasărea

La ~5km distanță

2.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

100.000 €
111.11 € / mp

Teren cu casa batraneasca

Ștefăneștii de Sus

La ~5km distanță

900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
2

140 €
0.09 € / mp

Teren de vanzare-2 parcele de 750mp fiecare, Tu ...

Crețuleasca

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

200 €
0.20 € / mp

Vanzare teren

Central, Voluntari

La ~5km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Terenuri de vânzare în Afumați, Județul Ilfov

Afumați, situat în apropierea Bucureștiului, este o zonă în plină dezvoltare, ideală pentru cei care caută să investească în terenuri. Imoradar24.ro a analizat piața din această localitate, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 250.000 euro, cu oferte care încep de la 36.000 euro, ceea ce indică o accesibilitate ridicată comparativ cu media națională de 58.367 euro.
  • Dimensiuni variate: Terenurile disponibile au o dimensiune uniformă de 10.000 m², oferind oportunități ample pentru dezvoltare.
  • Prețuri pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 50 euro, cu valori ce variază de la 7 euro/m² pentru terenurile mai puțin dezvoltate până la 466 euro/m² pentru cele din zone premium.
  • Accesibilitate: Aproximativ 18% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce face din Afumați o opțiune atractivă pentru investitori.
  • Disponibilitate rapidă: Terenurile rămân online în medie 59 de zile, indicând o piață activă.

Afumați reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei interesați de achiziția de terenuri, având prețuri competitive și dimensiuni generoase. Ești pregătit să explorezi opțiunile disponibile? Verifică acum terenurile de vânzare în Afumați!