Proprietar
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

220.000 €
4.72 € / mp

Teren 46627 mp Scobinti , Zagavia

Zagavia

46.627 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
1

16.000 €
10 € / mp

Teren intravilan oras Hrlau judIasi

Central, Hârlău

La ~5km distanță

1.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri

0 €

teren intravilan

Central, Hârlău

La ~5km distanță

Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
19

1.464.100 €
1.210.000 €
32.96 € / mp

Teren Industrial de Vânzare 4.4 Ha - Zona indus ...

Est, Hârlău

La ~5km distanță

44.425 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 săptămâni în urmă
20

58.500 €
60.000 €
13.80 € / mp

Badeni com Scobinti Iasi Teren 4239mp parcelabi ...

Scobinți

La ~5km distanță

4.239 mp
4.239 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 58,500 € și 60.000 €
Proprietar
Comision 0%

Azi
3

215.000 €
4.61 € / mp

Teren 46627 mp Scobinti Zagavia

Scobinți

La ~5km distanță

46.627 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
3

20.000 €
5 € / mp

Vand teren 4000 mp Feredeni, Deleni.

Deleni

La ~5km distanță

4.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
11

500.000 €
14.29 € / mp

Podgorie cu hala Cotnari - Dealul Catalina

Cotnari

La ~10km distanță

35.000 mp
35.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
4

18.000 €
5.70 € / mp

Teren intravilan

Cotnari

La ~10km distanță

3.160 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
8

160.000 €
10 € / mp

Teren - 16000 mp (parcele) si casa P+M - Baicen ...

Todirești

La ~10km distanță

16.000 mp
16.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

25.000 €
12.50 € / mp

Teren intravilan de vanzare, 2000 mp, Cristesti ...

Central, Flămânzi

La ~15km distanță

2.000 mp
2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă

35.000 €
7 € / mp

teren de vanzare

Boureni (Târgu Frumos)

La ~20km distanță

5.000 mp teren
Agenție

2 zile în urmă
5

28.500 €
11.98 € / mp

Teren de vanzare pentru locuri de casa langa Pa ...

Hărmăneștii Vechi

La ~20km distanță

2.379 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă

10.000 €
4 € / mp

Teren intravilan 2500 mp, Ruginoasa, Iasi

Ruginoasa

La ~20km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

41.500 €
13.61 € / mp

Vand teren intravilan 2000mp belcesti cu utilit ...

Belcești

La ~20km distanță

3.050 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

165.000 €
105.63 € / mp

Teren intravilan de vanzare, 1562 mp - Hudum

Cotu

La ~20km distanță

1.562 mp
1.562 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
3

40.000 €
57.80 € / mp

Lunca Pașcani – Casă + teren 692 mp, toate util ...

Pașcani

La ~20km distanță

692 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

23.100 €
30 € / mp

Vand loturi teren 770 mp(2433)

Central, Pașcani

La ~20km distanță

770 mp
770 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

29.000 €
2.90 € / mp

Teren de vanzare

Exterior Vest, Pașcani

La ~20km distanță

10.000 mp teren
f.s. 30 m
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

75 €
0.21 € / mp

Vand parcele teren intravilan

Exterior Vest, Pașcani

La ~20km distanță

364 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
2

52.400 €
100 € / mp

Vand teren Pascani

Exterior Vest, Pașcani

La ~20km distanță

524 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

2.913.700 €
100 € / mp

29.137mp, teren cu destinatie comerciala in zon ...

Exterior Vest, Pașcani

La ~20km distanță

29.137 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

87.164 €
22 € / mp

Vand teren intravilan Pascani

Central, Pașcani

La ~20km distanță

3.962 mp teren
f.s. 1246 m
Proprietar
Comision 0%

Azi

6.700 €
1.50 € / mp

Teren arabil extravilan de vanzare Pa?cani,Jud. ...

Central, Pașcani

La ~20km distanță

4.464 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
5

7.500 €
2.78 € / mp

Teren Extravilan - Comuna Copalau, Sat Cerbu - ...

Cerbu

La ~25km distanță

2.700 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
3

15.000 €
4.17 € / mp

Teren constructie casa, Ilies, Dolhasca

Dolhasca

La ~25km distanță

3.600 mp teren
f.s. 11 m
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

339.135 €
15 € / mp

Teren de vanzare

Exterior Vest, Dolhasca

La ~25km distanță

22.609 mp teren
f.s. 15 m
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
3

24.500 €
10 € / mp

Teren intravilan ideal pentru o casa

Tudora

La ~25km distanță

2.450 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

22.000 €
12.22 € / mp

Teren 1.800 mp Intravilan Construibil Stancesti ...

Tudora

La ~25km distanță

1.800 mp
1.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

30.000 €
21.43 € / mp

Teren de vanzare 1400mp in zona rurala

Valea Seacă

La ~25km distanță

1.400 mp
1.400 mp teren