Proprietar
Proprietăți unice: 9
Proprietari: 1
Agenție

4 săptămâni în urmă
3

43.000 €
107.50 € / mp

Parcele de teren 400 mp Intravilan V. ursului-V ...

Vorovești

400 mp teren
f.s. 15 m
Construcții
Intravilan
Agenție

4 săptămâni în urmă
5

30.000 €
60 € / mp

Vorovesti TEREN 500mp intravilan la 50m de sos ...

Vorovești

500 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

148.176 €
160.524 €
36 € / mp

Vorovesti - teren intravilan 4116mp, toate util ...

Vorovești

4.116 mp teren
f.s. 50 m
Intravilan

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
1

50.000 €
16.67 € / mp

Vorovesti teren 3000mp intravilan

Vorovești

3.000 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
2

25.000 €
48.36 € / mp

Teren intravilan, Vorovesti - Miroslava, 517mp

Vorovești

517 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
3

69.000 €
69 € / mp

Teren intravilan Vorovești, Miroslava

Vorovești

1.000 mp teren
Intravilan
Agenție

10 luni în urmă
9

1.400.000 €
16.87 € / mp

OCAZIE! Vorovesti Teren 83000mp intrav. si extr ...

Vorovești

83.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

53.000 €
34.19 € / mp

Teren intravilan 1550mp , Vorovesti-Miroslava

Vorovești

1.550 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
2

53.000 €

Teren intravilan 1550mp , Vorovesti-Miroslava

Vorovești

f.s. 21 m

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

6 zile în urmă
1

179.000 €
160.39 € / mp

Teren intravilan, 1116 m.p., de vanzare, Valea ...

Valea Ursului

La ~5km distanță

1.116 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

30.000 €

Teren 500 mp intravilan Valea Ursului

Valea Ursului

La ~5km distanță

f.s. 23 m
Agenție

9 luni în urmă
1

90.000 €
9 € / mp

Teren de vanzare in Iasi, 10000mp zona Valea Ur ...

Valea Ursului

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Construcții

Agenție

1 săptămână în urmă
1

30.000 €

Teren 500 mp intravilan Valea Ursului-

Valea Ursului

La ~5km distanță

f.s. 24 m
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

95.000 €
91.35 € / mp

Teren intravilan Valea Ursului

Valea Ursului

La ~5km distanță

1.040 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
1

29.900 €
49.83 € / mp

Valea Ursului, teren 600 mp, 29.900EURO

Valea Ursului

La ~5km distanță

600 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
2

17.000 €
30.69 € / mp

Valea Ursului , parcele de teren , 17.000 euro/ ...

Valea Ursului

La ~5km distanță

554 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
2

300.000 €
63.34 € / mp

Valea Ursului, MIROSLAVA, Teren INTRAVILAN , 47 ...

Valea Ursului

La ~5km distanță

4.736 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

129.000 €
100 € / mp

Teren 1290 mp, Gaureni, Miroslava

Găureni

La ~5km distanță

1.290 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
2

44.990 €
98.66 € / mp

Comision 0%, Miroslava - Gaureni, teren 456 mp

Găureni

La ~5km distanță

456 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă

700.000 €
100 € / mp

Teren industrial, de la 3000mp la 7000mp, in sp ...

Brătuleni

La ~5km distanță

7.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
7

700.000 €
100 € / mp

Teren industrial, de la 3000mp la 7000mp, in sp ...

Brătuleni

La ~5km distanță

7.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
1

86.400 €
100.800 €
12 € / mp

Teren investitie, 7200 mp, Valea Ursului

Miroslava

La ~5km distanță

7.200 mp teren
f.s. 7 m
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

79.800 €
4.60 € / mp

Teren extravilan Miroslava, ferma pomicola Lili ...

Miroslava

La ~5km distanță

17.356 mp teren
f.s. 35 m
Agenție

10 luni în urmă
10

49.900 €
27.92 € / mp

Ocazie! Vorovesti TEREN 1787mp intravilan toate ...

Miroslava

La ~5km distanță

1.787 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
3

130.000 €
20.20 € / mp

Miroslava! Teren agricol 6435, la 2 min de Prim ...

Miroslava

La ~5km distanță

6.435 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
1

80.000 €
10.67 € / mp

Teren de vanzare Ferma Liliac

Miroslava

La ~5km distanță

7.500 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
5

105.000 €
90.75 € / mp

Miroslava TEREN 1157mp intravilan suprafata pla ...

Miroslava

La ~5km distanță

1.157 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
10

44.500 €
55.63 € / mp

Teren intravilan, Miroslava, 800mp, Exclusivita ...

Miroslava

La ~5km distanță

800 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
7

250.000 €
12.50 € / mp

Teren Miroslava - Ferma Liliac, 20.000mp

Miroslava

La ~5km distanță

20.000 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
4

75.600 €
9 € / mp

Teren 8400 mp extravilan, Miroslava-Vorovesti

Miroslava

La ~5km distanță

8.400 mp teren
f.s. 17 m

Terenuri de vânzare în Vorovești, Județul Iași

Vorovești, situat în județul Iași, oferă un mediu rural liniștit, ideal pentru cei care caută să investească în terenuri. Această zonă se remarcă prin accesibilitate și oportunități de dezvoltare. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 50.000 euro, cu oferte care încep de la 25.000 euro, ceea ce face zona accesibilă comparativ cu media națională de 100.489 euro.
  • Prețuri variate: Prețurile terenurilor pot ajunge până la 1.400.000 euro, oferind opțiuni pentru diferite bugete.
  • Preț pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 34 euro, cu valori variind de la 7 euro/m² până la 85 euro/m².
  • Disponibilitate: Terenurile rămân online în medie 168 de zile, indicând o piață stabilă.

Vorovești este o alegere excelentă pentru cei care caută terenuri accesibile, cu potențial de dezvoltare. Ești pregătit să explorezi oportunitățile din această zonă? Descoperă acum terenurile de vânzare în Vorovești!