Proprietar
Proprietăți unice: 2
Proprietari: 2
Proprietar
Comision 0%

10 ore în urmă
2

30.000 €
21.43 € / mp

Teren de vanzare 1400mp in zona rurala

Valea Seacă

1.400 mp
1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă

43.500 €
3 € / mp

Teren agricol extravilan

Valea Seacă

14.500 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

7 luni în urmă
3

40.000 €
57.80 € / mp

Lunca Pașcani – Casă + teren 692 mp, toate util ...

Pașcani

La ~5km distanță

692 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

23.100 €
30 € / mp

Vand loturi teren 770 mp(2433)

Central, Pașcani

La ~5km distanță

770 mp
770 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

87.164 €
22 € / mp

Vand teren intravilan Pascani

Central, Pașcani

La ~5km distanță

3.962 mp teren
f.s. 1246 m

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 zile în urmă
1

2.913.700 €
100 € / mp

29.137mp, teren cu destinatie comerciala in zon ...

Exterior Vest, Pașcani

La ~5km distanță

29.137 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

29.000 €
2.90 € / mp

Teren de vanzare

Exterior Vest, Pașcani

La ~5km distanță

10.000 mp teren
f.s. 30 m
Agenție

1 săptămână în urmă
3

26.900 €
5 € / mp

Teren la munte, Brosteni, Suceava

Central, Broșteni

La ~10km distanță

5.380 mp
5.380 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
3

100.000 €
7.80 € / mp

Teren intravilan de vânzare – toate utilitățile ...

Uda

La ~10km distanță

12.818 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
12

200.000 €
18.18 € / mp

Proprietate spațioasă cu potențial turistic în ...

Tătăruși

La ~10km distanță

11.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
3

110.000 €
11 € / mp

Teren 1 hectar la DN 15B -Deschidere 39 ml - In ...

Timișești

La ~10km distanță

10.000 mp
10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

11 €
0 € / mp

Teren 1 hectar la DN 15B -Deschidere 39 ml - In ...

Timișești

La ~10km distanță

10.000 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
1

19.900 €
8.29 € / mp

Casă bătrânească și teren 2400 mp – Stolniceni ...

Stolniceni-Prăjescu

La ~10km distanță

2.400 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
1

19.900 €
8.29 € / mp

Teren intravilan 2400 mp cu casa, Stolniceni Pr ...

Stolniceni-Prăjescu

La ~10km distanță

2.400 mp teren
f.s. 15 m
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

75.000 €
15 € / mp

Teren de vanzare 5000 mp intravilan

Stolniceni-Prăjescu

La ~10km distanță

5.000 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
8

160.000 €
10 € / mp

Teren - 16000 mp (parcele) si casa P+M - Baicen ...

Todirești

La ~15km distanță

16.000 mp
16.000 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
6

27.000 €
10.80 € / mp

Suceava, Draguseni, teren cu casa batraneasca, ...

Drăgușeni

La ~15km distanță

2.500 mp teren
f.s. 58 m
Agenție

2 luni în urmă
2

36.000 €
10 € / mp

Vanzare 3.600 mp teren intravilan pentru casa D ...

Drăgușeni

La ~15km distanță

3.600 mp
3.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
14

90.000 €
18 € / mp

Casa Batraneasca 100 MP + teren intravilan 400 ...

Sirețel

La ~15km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
9

35.000 €
7.18 € / mp

Teren, 48 ari, , cu casa batraneasca, Antoceni, ...

Antoceni

La ~15km distanță

4.872 mp teren
f.s. 37 m
Agenție

4 zile în urmă
10

36.000 €
5.81 € / mp

SE VINDE Teren Intravilan de 6.200mp in Loc.Ros ...

Forăști

La ~15km distanță

6.200 mp
6.200 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
10

36.000 €
5.80 € / mp

SE VINDE Teren Intravilan de 6.200mp prntru con ...

Roșiori

La ~15km distanță

6.209 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

4 zile în urmă
10

36.000 €
5.81 € / mp

SE VINDE Teren intravilan de 6200mp in Rosiori, ...

Forăști

La ~15km distanță

6.200 mp teren
Construcții
Agenție

21 ore în urmă
7

29.900 €
2.99 € / mp

SE VINDE 1ha teren INTRAVILAN cu 25ml front str ...

Forăști

La ~15km distanță

10.000 mp
10.000 mp teren
Agenție

21 ore în urmă
7

29.900 €
2.99 € / mp

SE VINDE 1ha teren INTRAVILAN in Rosiori, jud.S ...

Roșiori

La ~15km distanță

10.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
3

15.000 €
4.17 € / mp

Teren constructie casa, Ilies, Dolhasca

Dolhasca

La ~15km distanță

3.600 mp teren
f.s. 11 m
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

339.135 €
15 € / mp

Teren de vanzare

Exterior Vest, Dolhasca

La ~15km distanță

22.609 mp teren
f.s. 15 m
Agenție

2 luni în urmă
2

29.500 €
34.99 € / mp

TEREN intravilan 843 mp Dumbrava Rosie

Dumbrava

La ~20km distanță

843 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

16.608 €
16 € / mp

Teren intravilan Savinesti cu acces din DN15

Dumbrava

La ~20km distanță

1.038 mp
1.038 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

60.000 €
60 € / mp

Teren Dumbrava Rosie str. Haiducului la doar 6, ...

Dumbrava

La ~20km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren