Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

10 ore în urmă
2

80.000 €
5 € / mp

16.000 mp teren la ie?irea din Tg Frumos catre ...

Central, Târgu Frumos

16.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă

35.000 €
7 € / mp

teren de vanzare

Boureni (Târgu Frumos)

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

17 €
0 € / mp

Teren de vanzare sat Madarjesti (com Baltati)

Mădârjești

La ~10km distanță

5.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
9

16.800 €
5.42 € / mp

Intravilan pre? mic

Bălțați

La ~10km distanță

3.100 mp
3.100 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

11 ore în urmă

10.000 €
4 € / mp

Teren intravilan 2500 mp, Ruginoasa, Iasi

Ruginoasa

La ~15km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

41.500 €
13.61 € / mp

Vand teren intravilan 2000mp belcesti cu utilit ...

Belcești

La ~15km distanță

3.050 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

220.000 €
29.73 € / mp

Teren balastiera si statie de sortare

Butea

La ~15km distanță

7.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 ore în urmă
1

11.796 €
8 € / mp

Teren intravilan

Stornești

La ~15km distanță

1.474,5 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

57.000 €
10 € / mp

Vând teren extravilan cu mari șanse de a deveni ...

Popești

La ~20km distanță

5.700 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

16.000 €
10 € / mp

Vand teren com.Doljesti(NT)

Doljești

La ~20km distanță

1.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
3

20.000 €
16 € / mp

Teren de vanzare

Stolniceni-Prăjescu

La ~20km distanță

1.250 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

29.000 €
2.90 € / mp

Teren de vanzare

Exterior Vest, Pașcani

La ~20km distanță

10.000 mp teren
f.s. 30 m
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

87.164 €
22 € / mp

Vand teren intravilan Pascani

Central, Pașcani

La ~20km distanță

3.962 mp teren
f.s. 1246 m
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

75 €
0.21 € / mp

Vand parcele teren intravilan

Exterior Vest, Pașcani

La ~20km distanță

364 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
2

52.400 €
100 € / mp

Vand teren Pascani

Exterior Vest, Pașcani

La ~20km distanță

524 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
2

13.500 €
2.79 € / mp

Vand Terenuri Intravilan si Extravilan Stanita/ ...

Stănița

La ~20km distanță

4.833 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
9

350.000 €
11.11 € / mp

Proprietate spectaculoasă de 31.500 mp, cu iazu ...

Negrești (Bâra)

La ~20km distanță

31.500 mp teren
f.s. 1 m
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

7 ore în urmă

40.000 €
16 € / mp

De Vanzare teren intravilan

Sagna

La ~25km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
2

10.500 €
0.62 € / mp

Teren agricol 1,70 ha investi?ie foarte buna, G ...

Gropnița

La ~25km distanță

17.000 mp
17.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

355.000 €
2.73 € / mp

Lac si terenuri langa lac

Gropnița

La ~25km distanță

130.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

40.000 €
17.75 € / mp

Teren de vanzare

Dumești

La ~25km distanță

2.253 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

30.000 €
21.43 € / mp

Teren de vanzare 1400mp in zona rurala

Valea Seacă

La ~25km distanță

1.400 mp
1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

43.500 €
3 € / mp

Teren agricol extravilan

Valea Seacă

La ~25km distanță

14.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
5

45.144 €
9 € / mp

Teren Miroslovesti, Pascani

Miroslovești

La ~25km distanță

5.016 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 ore în urmă
1

16.000 €
10 € / mp

Teren intravilan oras Hrlau judIasi

Central, Hârlău

La ~25km distanță

1.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

18.600 €
0.80 € / mp

Vand 23280 mp Teren Agricol Extravilan Sat Horl ...

Horlești

La ~30km distanță

23.280 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 ore în urmă

18.000 €
1 € / mp

Teren premium, oportunitate dezvoltare reziden? ...

Horlești

La ~30km distanță

18.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

110.000 €
1 € / mp

Teren arabil plus fanate sat Larga Jijia , com ...

Movileni

La ~30km distanță

110.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 ore în urmă

40.000 €
8 € / mp

Teren intravilan de vanzare

Movileni

La ~30km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

40.000 €
20 € / mp

Teren de vinzare

Cordun

La ~30km distanță

2.000 mp teren