Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

3 săptămâni în urmă
20

58.500 €
60.000 €
13.80 € / mp

Badeni com Scobinti Iasi Teren 4239mp parcelabi ...

Scobinți

4.239 mp
4.239 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 58,500 € și 60.000 €

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

2 luni în urmă
11

500.000 €
14.29 € / mp

Podgorie cu hala Cotnari - Dealul Catalina

Cotnari

La ~5km distanță

35.000 mp
35.000 mp teren
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
19

1.464.100 €
1.210.000 €
32.96 € / mp

Teren Industrial de Vânzare 4.4 Ha - Zona indus ...

Est, Hârlău

La ~5km distanță

44.425 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
8

160.000 €
10 € / mp

Teren - 16000 mp (parcele) si casa P+M - Baicen ...

Todirești

La ~10km distanță

16.000 mp
16.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă

35.000 €
7 € / mp

teren de vanzare

Boureni (Târgu Frumos)

La ~15km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

41.500 €
13.61 € / mp

Vand teren intravilan 2000mp belcesti cu utilit ...

Belcești

La ~15km distanță

3.050 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
14

60.000 €
90.000 €
12 € / mp

Casa Batraneasca 100 MP + teren intravilan 4 ...

Sirețel

La ~15km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

25.000 €
12.50 € / mp

Teren intravilan de vanzare, 2000 mp, Cristesti ...

Central, Flămânzi

La ~20km distanță

2.000 mp
2.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

245.000 €
15.91 € / mp

Teren de vanzare 15400mp - Razboieni - Targu Fr ...

Războieni

La ~20km distanță

15.400 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

4 luni în urmă
7

45.000 €
16.97 € / mp

Vand teren intravilan Cristesti Braesti Iasi

Central, Târgu Frumos

La ~20km distanță

2.651 mp
2.651 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

38.000 €
26.57 € / mp

Teren Intravilan 1,430 mp Targu Frumos Comision ...

Central, Târgu Frumos

La ~20km distanță

1.430 mp teren
f.s. 17 m
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
5

440.000 €
39.10 € / mp

Teren pentru investiție, Intravilan , 11.254mp ...

Est, Târgu Frumos

La ~20km distanță

11.254 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
3

38.000 €
26.57 € / mp

Teren Intravilan 1,430 mp Târgu Frumos Comision ...

Central, Târgu Frumos

La ~20km distanță

1.430 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
3

40.000 €
57.80 € / mp

Lunca Pașcani – Casă + teren 692 mp, toate util ...

Pașcani

La ~20km distanță

692 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

23.100 €
30 € / mp

Vand loturi teren 770 mp(2433)

Central, Pașcani

La ~20km distanță

770 mp
770 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

87.164 €
22 € / mp

Vand teren intravilan Pascani

Central, Pașcani

La ~20km distanță

3.962 mp teren
f.s. 1246 m
Agenție

1 săptămână în urmă
1

2.913.700 €
100 € / mp

29.137mp, teren cu destinatie comerciala in zon ...

Exterior Vest, Pașcani

La ~20km distanță

29.137 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
2

52.400 €
100 € / mp

Vand teren Pascani

Exterior Vest, Pașcani

La ~20km distanță

524 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
4

29.000 €
2.90 € / mp

Teren de vanzare

Exterior Vest, Pașcani

La ~20km distanță

10.000 mp teren
f.s. 30 m
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

75 €
0.21 € / mp

Vand parcele teren intravilan

Exterior Vest, Pașcani

La ~20km distanță

364 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

20.000 €
21.000 €
7.41 € / mp

Teren cu casa batrane

Oneaga

La ~20km distanță

2.700 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

43.500 €
3 € / mp

Teren agricol extravilan

Valea Seacă

La ~25km distanță

14.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

30.000 €
21.43 € / mp

Teren de vanzare 1400mp in zona rurala

Valea Seacă

La ~25km distanță

1.400 mp
1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
2

10.500 €
0.62 € / mp

Teren agricol 1,70 ha investi?ie foarte buna, G ...

Gropnița

La ~25km distanță

17.000 mp
17.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

355.000 €
2.73 € / mp

Lac si terenuri langa lac

Gropnița

La ~25km distanță

130.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
9

16.800 €
5.42 € / mp

Intravilan pre? mic

Bălțați

La ~25km distanță

3.100 mp
3.100 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
3

25.000 €
26.000 €
10.79 € / mp

Teren 2,316mp Bal?a?i / Strada VIEI

Bălțați

La ~25km distanță

2.316 mp teren
f.s. 15 m
Agenție

1 lună în urmă
7

98.600 €
17 € / mp

Teren de vanzare sat Madarjesti (langa Sarca)

Bălțați

La ~25km distanță

5.800 mp
5.800 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
2

35.000 €
2.33 € / mp

Teren 1,5 ha Sarca-Baltati deschidere DE,varian ...

Bălțați

La ~25km distanță

15.000 mp
15.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

250.000 €
22.94 € / mp

Teren 1.1 Ha Intravilan Sarca Ia?i la E85 E583 ...

Bălțați

La ~25km distanță

10.900 mp
10.900 mp teren