Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

13 ore în urmă

10.000 €
4 € / mp

Teren intravilan 2500 mp, Ruginoasa, Iasi

Ruginoasa

2.500 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

14 ore în urmă
5

28.500 €
11.98 € / mp

Teren de vanzare pentru locuri de casa langa Pa ...

Hărmăneștii Vechi

La ~5km distanță

2.379 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
8

160.000 €
10 € / mp

Teren - 16000 mp (parcele) si casa P+M - Baicen ...

Todirești

La ~10km distanță

16.000 mp
16.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

87.164 €
22 € / mp

Vand teren intravilan Pascani

Central, Pașcani

La ~10km distanță

3.962 mp teren
f.s. 1246 m

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

29.000 €
2.90 € / mp

Teren de vanzare

Exterior Vest, Pașcani

La ~10km distanță

10.000 mp teren
f.s. 30 m
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

75 €
0.21 € / mp

Vand parcele teren intravilan

Exterior Vest, Pașcani

La ~10km distanță

364 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
2

52.400 €
100 € / mp

Vand teren Pascani

Exterior Vest, Pașcani

La ~10km distanță

524 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

87.164 €
22 € / mp

Vand teren intravilan Pascani

Central, Pașcani

La ~10km distanță

3.962 mp teren
f.s. 1246 m
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă

35.000 €
7 € / mp

teren de vanzare

Boureni (Târgu Frumos)

La ~10km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
3

20.000 €
16 € / mp

Teren de vanzare

Stolniceni-Prăjescu

La ~10km distanță

1.250 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 ore în urmă
2

80.000 €
5 € / mp

16.000 mp teren la ie?irea din Tg Frumos catre ...

Central, Târgu Frumos

La ~15km distanță

16.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
5

116.625 €
75 € / mp

Teren intravilan de vanzare

Central, Târgu Frumos

La ~15km distanță

1.555 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

43.500 €
3 € / mp

Teren agricol extravilan

Valea Seacă

La ~15km distanță

14.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

30.000 €
21.43 € / mp

Teren de vanzare 1400mp in zona rurala

Valea Seacă

La ~15km distanță

1.400 mp
1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

41.500 €
13.61 € / mp

Vand teren intravilan 2000mp belcesti cu utilit ...

Belcești

La ~20km distanță

3.050 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
5

45.144 €
9 € / mp

Teren Miroslovesti, Pascani

Miroslovești

La ~20km distanță

5.016 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
14

60.000 €
90.000 €
12 € / mp

Casa Batraneasca 100 MP + teren intravilan 4 ...

Sirețel

La ~20km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

220.000 €
29.73 € / mp

Teren balastiera si statie de sortare

Butea

La ~20km distanță

7.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 ore în urmă
1

16.000 €
10 € / mp

Teren intravilan oras Hrlau judIasi

Central, Hârlău

La ~20km distanță

1.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

17 €
0 € / mp

Teren de vanzare sat Madarjesti (com Baltati)

Mădârjești

La ~20km distanță

5.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

100.000 €
7.80 € / mp

Teren intravilan de vânzare – toate utilitățile ...

Uda

La ~20km distanță

12.818 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
9

16.800 €
5.42 € / mp

Intravilan pre? mic

Bălțați

La ~25km distanță

3.100 mp
3.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

16 ore în urmă
3

20.000 €
5 € / mp

Vand teren 4000 mp Feredeni, Deleni.

Deleni

La ~25km distanță

4.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

16.000 €
10 € / mp

Vand teren com.Doljesti(NT)

Doljești

La ~25km distanță

1.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

20 ore în urmă

22.000 €
1.87 € / mp

De vanzare teren extravilan

Tupilați

La ~25km distanță

11.763 mp teren
Proprietar
Comision 0%

17 ore în urmă

12.000 €
1.90 € / mp

Teren intravilan linga strada

Totoiești

La ~25km distanță

6.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

339.135 €
15 € / mp

Teren de vanzare

Exterior Vest, Dolhasca

La ~30km distanță

22.609 mp teren
f.s. 15 m
Proprietar
Comision 0%

9 ore în urmă
1

11.796 €
8 € / mp

Teren intravilan

Stornești

La ~30km distanță

1.474,5 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
15

20.000 €

Teren de vanzare Dumbrava Rosie 20.000 Euro 900 ...

Dumbrava

La ~30km distanță

Proprietar
Comision 0%

17 ore în urmă
3

30.500 €
29.05 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Dumbrava Rosie

Dumbrava

La ~30km distanță

1.050 mp teren