Proprietar
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

12 ore în urmă

10.000 €
4 € / mp

Teren intravilan 2500 mp, Ruginoasa, Iasi

Ruginoasa

2.500 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

14 ore în urmă
5

28.500 €
11.98 € / mp

Teren de vanzare pentru locuri de casa langa Pa ...

Hărmăneștii Vechi

La ~5km distanță

2.379 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
8

160.000 €
10 € / mp

Teren - 16000 mp (parcele) si casa P+M - Baicen ...

Todirești

La ~10km distanță

16.000 mp
16.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

87.164 €
22 € / mp

Vand teren intravilan Pascani

Central, Pașcani

La ~10km distanță

3.962 mp teren
f.s. 1246 m

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

29.000 €
2.90 € / mp

Teren de vanzare

Exterior Vest, Pașcani

La ~10km distanță

10.000 mp teren
f.s. 30 m
Agenție

2 luni în urmă
1

23.100 €
30 € / mp

Vand loturi teren 770 mp(2433)

Central, Pașcani

La ~10km distanță

770 mp
770 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

75 €
0.21 € / mp

Vand parcele teren intravilan

Exterior Vest, Pașcani

La ~10km distanță

364 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
3

40.000 €
57.80 € / mp

Lunca Pașcani – Casă + teren 692 mp, toate util ...

Pașcani

La ~10km distanță

692 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
2

52.400 €
100 € / mp

Vand teren Pascani

Exterior Vest, Pașcani

La ~10km distanță

524 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

2.913.700 €
100 € / mp

29.137mp, teren cu destinatie comerciala in zon ...

Exterior Vest, Pașcani

La ~10km distanță

29.137 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă

35.000 €
7 € / mp

teren de vanzare

Boureni (Târgu Frumos)

La ~10km distanță

5.000 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
1

19.900 €
8.29 € / mp

Casă bătrânească și teren 2400 mp – Stolniceni ...

Stolniceni-Prăjescu

La ~10km distanță

2.400 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
1

19.900 €
8.29 € / mp

Teren intravilan 2400 mp cu casa, Stolniceni Pr ...

Stolniceni-Prăjescu

La ~10km distanță

2.400 mp teren
f.s. 15 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

19.900 €
8.29 € / mp

Teren intravilan 2400 mp cu casa, Stolniceni Pr ...

Stolniceni-Prăjescu

La ~10km distanță

2.400 mp
2.400 mp teren
f.s. 15 m
Proprietar
Comision 0%

Ieri
3

20.000 €
16 € / mp

Teren de vanzare

Stolniceni-Prăjescu

La ~10km distanță

1.250 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

38.000 €
26.57 € / mp

Teren Intravilan 1,430 mp Targu Frumos Comision ...

Central, Târgu Frumos

La ~15km distanță

1.430 mp teren
f.s. 17 m
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
5

440.000 €
39.10 € / mp

Teren pentru investiție, Intravilan , 11.254mp ...

Est, Târgu Frumos

La ~15km distanță

11.254 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
3

38.000 €
26.57 € / mp

Teren Intravilan 1,430 mp Târgu Frumos Comision ...

Central, Târgu Frumos

La ~15km distanță

1.430 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

11 ore în urmă
2

80.000 €
5 € / mp

16.000 mp teren la ie?irea din Tg Frumos catre ...

Central, Târgu Frumos

La ~15km distanță

16.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
7

45.000 €
16.97 € / mp

Vand teren intravilan Cristesti Braesti Iasi

Central, Târgu Frumos

La ~15km distanță

2.651 mp
2.651 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

43.500 €
3 € / mp

Teren agricol extravilan

Valea Seacă

La ~15km distanță

14.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

30.000 €
21.43 € / mp

Teren de vanzare 1400mp in zona rurala

Valea Seacă

La ~15km distanță

1.400 mp
1.400 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
11

500.000 €
14.29 € / mp

Podgorie cu hala Cotnari - Dealul Catalina

Cotnari

La ~15km distanță

35.000 mp
35.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

245.000 €
15.91 € / mp

Teren de vanzare 15400mp - Razboieni - Targu Fr ...

Războieni

La ~15km distanță

15.400 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

3 săptămâni în urmă
20

58.500 €
60.000 €
13.80 € / mp

Badeni com Scobinti Iasi Teren 4239mp parcelabi ...

Scobinți

La ~15km distanță

4.239 mp
4.239 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 58,500 € și 60.000 €
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

41.500 €
13.61 € / mp

Vand teren intravilan 2000mp belcesti cu utilit ...

Belcești

La ~20km distanță

3.050 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
5

45.144 €
9 € / mp

Teren Miroslovesti, Pascani

Miroslovești

La ~20km distanță

5.016 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
14

60.000 €
90.000 €
12 € / mp

Casa Batraneasca 100 MP + teren intravilan 4 ...

Sirețel

La ~20km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

220.000 €
29.73 € / mp

Teren balastiera si statie de sortare

Butea

La ~20km distanță

7.400 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
15

5.000 €
5 € / mp

teren 1000 mp miclauseni iasi deschidere 30 ml ...

Butea

La ~20km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren