Proprietăți unice: 54
Proprietari: 54
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
1

800.000 €
755.43 € / mp

Oportunitate rară Iași – Toma Cozma / Copou-Păc ...

Păcurari, Iași

1.059 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

156.800 €
200 € / mp

PROPRIETAR – Teren 784 mp Moara de Vânt, 1.8km ...

Podul de Fier, Iași

784 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

11.500 €
4.60 € / mp

Vand teren Perieni

Tudor Vladimirescu, Iași

2.500 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

0 €

Teren intravilant

Bucium, Iași

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

52.430 €
49 € / mp

PF teren in zona Bucium 1070 mp, vedere superba ...

Bucium, Iași

1.070 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

130.000 €
48.15 € / mp

Teren de vanzare - Visani, Barnova -2700 mp

Vișani, Iași

2.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

11.500 €
4.60 € / mp

Vand teren Perieni

Tudor Vladimirescu, Iași

2.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

102.000 €
80.000 €
51 € / mp

Teren cu vedere panoramica IASI

Bucium, Iași

2.000 mp teren
f.s. 39 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
2

2.690.120 €
1,234.00 € / mp

DE VÂNZARE : teren 2180 mp , zona centrală, pod ...

Mircea cel Bătrân, Iași

2.180 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă

30.000 €
30 € / mp

Teren intravilan de 1000 mp, în Bucium

Bucium, Iași

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă

328.600 €
100 € / mp

Teren intravilan de 3286 mp, în Iași

Central, Iași

3.286 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
4

224.100 €
450 € / mp

Teren de vânzare zona Păcurari

Păcurari, Iași

498 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

86.040 €
120 € / mp

Teren Soseaua Barnova

Exterior Vest, Iași

717 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

58.000 €
30.53 € / mp

Vand teren 1900 mp

Exterior Vest, Iași

1.900 mp teren
f.s. 32 m
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

20.000 €
40 € / mp

Teren de vanzare Cristesti 500m2

Exterior Vest, Iași

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

44.500 €
89 € / mp

Teren Valea Adanca 500mp !! Pers fizica

Valea Adâncă, Iași

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă

130.000 €
288.25 € / mp

Teren central 451 mp zona Sararie cu proiect au ...

Central, Iași

451 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

22.750 €
35 € / mp

Vand teren intravilan Tome?ti, in spate la Rest ...

Central, Iași

650 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

75.000 €
75 € / mp

Teren intravilan 1000 mp Miroslava

Valea Adâncă, Iași

1.000 mp
1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

33.500 €
67 € / mp

Teren Intravilan cu Vedere Panoramica in Fundac ...

Bucium, Iași

500 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
12

140.000 €

Teren Rediu-lac cu autorizatie construire P+2, ...

Păcurari, Iași

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

110 €
385.000 €
0.03 € / mp

110 EURO/MP Teren de vanzare aprox. 3500MP Hanu ...

Exterior Vest, Iași

3.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

81.000 €
81 € / mp

Teren de vanzare in Bucium, 1000mp, acces asfal ...

Bucium, Iași

1.000 mp
1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

58.000 €
52.500 €
77.33 € / mp

Teren intravilan 750mp Hlincea Manta Rosie

Exterior Vest, Iași

750 mp teren
f.s. 22 m
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

188.630 €

Teren INTRAVILAN, Copou, Viticultori, Ia?i 1451 ...

Copou, Iași

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

48.314 €
49 € / mp

Teren intravilan Bd. Rosetti / Vanatori municip ...

Podul de Fier, Iași

986 mp
986 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

129.500 €
148.000 €
140 € / mp

Vand teren Cimitirul Evreiesc

Exterior Vest, Iași

925 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

10.400 €
26 € / mp

Teren 500mp intravilan Chiperesti, Tomesti 10.4 ...

Tomești, Iași

400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

33.000 €
55 € / mp

Teren de vanzare, persoana fizica, 600mp Aronea ...

Central, Iași

600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

41.000 €
41 € / mp

Teren 1000m intravilan

Exterior Vest, Iași

1.000 mp teren

Terenuri de vânzare în Iași direct de la proprietari

Iași, un important centru cultural și academic al României, oferă oportunități excelente pentru investiții imobiliare. Zona este cunoscută pentru universitățile sale prestigioase și pentru accesibilitatea la transportul public. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor de vânzare, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 120.000 euro, cu oferte care încep de la 30.000 euro, ceea ce face ca zona să fie considerată de lux comparativ cu media națională de 58.367 euro.
  • Prețuri maxime: Terenurile pot ajunge până la 9.800.000 euro, reflectând potențialul de dezvoltare al zonei.
  • Accesibilitate: Aproximativ 26% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce oferă opțiuni variate pentru investitori.
  • Disponibilitate rapidă: Terenurile rămân online în medie 86 de zile, indicând o piață activă.
  • Dimensiuni și tipuri: Nu există date disponibile privind dimensiunile medii sau tipurile de terenuri, dar oferta este diversificată.

Iași reprezintă o alegere excelentă pentru cei care caută terenuri de vânzare direct de la proprietari, având în vedere potențialul de dezvoltare și accesibilitatea relativă. Ești pregătit să explorezi oportunitățile imobiliare din Iași?