Proprietăți unice: 4
Proprietari: 4
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

800.000 €
755.43 € / mp

Oportunitate rară Iași – Toma Cozma / Copou-Păc ...

Păcurari, Iași

1.059 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
4

224.100 €
450 € / mp

Teren de vânzare zona Păcurari

Păcurari, Iași

498 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
12

140.000 €

Teren Rediu-lac cu autorizatie construire P+2, ...

Păcurari, Iași

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

60 €
0.03 € / mp

Teren intravilan Rediu

Păcurari, Iași

2.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
18

91.520 €
130 € / mp

Teren 704mp Breazu asfalt utilita?i priveli?te ...

Rediu

La ~5km distanță

704 mp
704 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

49.000 €
69.21 € / mp

Teren intravilan 708 mp Rediu | Acces privat

Rediu

La ~5km distanță

708 mp
708 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

140.400 €
117 € / mp

1.200 m/2 teren vedere la Lacul Rediu, sos Vale ...

Rediu

La ~5km distanță

1.200 mp
1.200 mp teren

Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
7

98.000 €
74.92 € / mp

Teren intravilan 1308 mp Rediu | 9 min Copou / ...

Rediu

La ~5km distanță

1.308 mp
1.308 mp teren
Proprietar
Comision 0%

19 ore în urmă
3

94.900 €
51.13 € / mp

Teren de vanzare Rediu Ia?i | 1856 mp | Utilita ...

Rediu

La ~5km distanță

1.856 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri

59.900 €
77.09 € / mp

teren de vinzare la Padurea Mirzesti, Breazu -

Rediu

La ~5km distanță

777 mp teren
Proprietar
Comision 0%

20 ore în urmă
2

48.000 €
78.05 € / mp

Teren Platou Beldiman Rediu Iasi

Rediu

La ~5km distanță

615 mp teren
Proprietar
Comision 0%

20 ore în urmă
5

55.000 €
110 € / mp

Teren Rediu strada Soarelui

Rediu

La ~5km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

17 ore în urmă

209.300 €
65 € / mp

Vand Teren intravilan Rediu, 65 Euro mp, negoci ...

Rediu

La ~5km distanță

3.220 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

100.000 €
100 € / mp

Proprietar vand teren - 1000mp - Breazu langa P ...

Rediu

La ~5km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

50.220 €
62 € / mp

Teren 810 mp Rediu str. 1 Decembrie

Rediu

La ~5km distanță

810 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

17.842 €
22 € / mp

Vand 811 mp Teren Intravilan Tautesti

Rediu

La ~5km distanță

811 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

42.000 €
64.32 € / mp

Teren Iasi, Rediu, Platou Beldiman, 653mp

Rediu

La ~5km distanță

653 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

518.035 €
35 € / mp

Teren de vanzare intravilan in Valea Lupului, I ...

Valea Lupului

La ~5km distanță

14.801 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

60.000 €
120 € / mp

Tren de vanzare 500mp Strada Soarelui -Rediu

Valea Lupului

La ~5km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
2

0 €

Teren intravilan Platou Beldiman - UAT Rediu, 2 ...

Valea Lupului

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

260.000 €
130 € / mp

Teren intravilan /2.000 mp/ Valea Lupului

Valea Lupului

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

52.000 €
104 € / mp

Vand teren in zona Rediu Valea Lupului platou B ...

Valea Lupului

La ~5km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

188.630 €

Teren INTRAVILAN, Copou, Viticultori, Ia?i 1451 ...

Copou, Iași

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

Ieri
4

75.000 €
110.13 € / mp

Teren Intravilan - 681 mp - in Copou, zona Viti ...

Copou, Iași

La ~5km distanță

681 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
14

91.520 €
130 € / mp

Teren 704 mp Breazu – asfalt + utilități – priv ...

Breazu

La ~5km distanță

704 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

100.000 €
100 € / mp

Proprietar vand teren - 1000mp - Breazu langa P ...

Breazu

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă

57.000 €
73.36 € / mp

Teren 777mp

Breazu

La ~5km distanță

777 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
5

64.999 €
130.00 € / mp

Teren 500 mp intravilan Breazu 100 m langa maga ...

Breazu

La ~5km distanță

500 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
2

130.000 €
130 € / mp

Teren intravilan Breazu 1000mp

Breazu

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
2

59.900 €
77.09 € / mp

Teren de vinzare la Padurea Mirzesti, Breazu

Breazu

La ~5km distanță

777 mp teren