Proprietar
Proprietăți unice: 2
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

8 ore în urmă
1

16.000 €
10 € / mp

Teren intravilan oras Hrlau judIasi

Central, Hârlău

1.600 mp teren
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
19

1.464.100 €
1.210.000 €
32.96 € / mp

Teren Industrial de Vânzare 4.4 Ha - Zona indus ...

Est, Hârlău

44.425 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

16 ore în urmă
3

20.000 €
5 € / mp

Vand teren 4000 mp Feredeni, Deleni.

Deleni

La ~5km distanță

4.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
20

58.500 €
60.000 €
13.80 € / mp

Badeni com Scobinti Iasi Teren 4239mp parcelabi ...

Scobinți

La ~5km distanță

4.239 mp
4.239 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 58,500 € și 60.000 €
Agenție

2 luni în urmă
11

500.000 €
14.29 € / mp

Podgorie cu hala Cotnari - Dealul Catalina

Cotnari

La ~10km distanță

35.000 mp
35.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 săptămâni în urmă
3

25.000 €
12.50 € / mp

Teren intravilan de vanzare, 2000 mp, Cristesti ...

Central, Flămânzi

La ~15km distanță

2.000 mp
2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
14

60.000 €
90.000 €
12 € / mp

Casa Batraneasca 100 MP + teren intravilan 4 ...

Sirețel

La ~15km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
8

160.000 €
10 € / mp

Teren - 16000 mp (parcele) si casa P+M - Baicen ...

Todirești

La ~15km distanță

16.000 mp
16.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

165.000 €
105.63 € / mp

Teren intravilan de vanzare, 1562 mp - Hudum

Cotu

La ~20km distanță

1.562 mp
1.562 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă

35.000 €
7 € / mp

teren de vanzare

Boureni (Târgu Frumos)

La ~20km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

41.500 €
13.61 € / mp

Vand teren intravilan 2000mp belcesti cu utilit ...

Belcești

La ~20km distanță

3.050 mp teren
Agenție

14 ore în urmă
5

28.500 €
11.98 € / mp

Teren de vanzare pentru locuri de casa langa Pa ...

Hărmăneștii Vechi

La ~20km distanță

2.379 mp teren
Proprietar
Comision 0%

13 ore în urmă

10.000 €
4 € / mp

Teren intravilan 2500 mp, Ruginoasa, Iasi

Ruginoasa

La ~20km distanță

2.500 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

22.000 €
12.22 € / mp

Teren 1.800 mp Intravilan Construibil Stancesti ...

Tudora

La ~20km distanță

1.800 mp
1.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

24.500 €
10 € / mp

Teren intravilan ideal pentru o casa

Tudora

La ~20km distanță

2.450 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
3

15.000 €
4.17 € / mp

Teren constructie casa, Ilies, Dolhasca

Dolhasca

La ~25km distanță

3.600 mp teren
f.s. 11 m
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

339.135 €
15 € / mp

Teren de vanzare

Exterior Vest, Dolhasca

La ~25km distanță

22.609 mp teren
f.s. 15 m
Agenție

2 luni în urmă
1

23.100 €
30 € / mp

Vand loturi teren 770 mp(2433)

Central, Pașcani

La ~25km distanță

770 mp
770 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

2.913.700 €
100 € / mp

29.137mp, teren cu destinatie comerciala in zon ...

Exterior Vest, Pașcani

La ~25km distanță

29.137 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

29.000 €
2.90 € / mp

Teren de vanzare

Exterior Vest, Pașcani

La ~25km distanță

10.000 mp teren
f.s. 30 m
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

87.164 €
22 € / mp

Vand teren intravilan Pascani

Central, Pașcani

La ~25km distanță

3.962 mp teren
f.s. 1246 m
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

75 €
0.21 € / mp

Vand parcele teren intravilan

Exterior Vest, Pașcani

La ~25km distanță

364 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
3

40.000 €
57.80 € / mp

Lunca Pașcani – Casă + teren 692 mp, toate util ...

Pașcani

La ~25km distanță

692 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
2

52.400 €
100 € / mp

Vand teren Pascani

Exterior Vest, Pașcani

La ~25km distanță

524 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

30.000 €
21.43 € / mp

Teren de vanzare 1400mp in zona rurala

Valea Seacă

La ~25km distanță

1.400 mp
1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

43.500 €
3 € / mp

Teren agricol extravilan

Valea Seacă

La ~25km distanță

14.500 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
12

200.000 €
18.18 € / mp

Proprietate 12.000 mp in Tatarusi, sat Uda Buco ...

Tătăruși

La ~25km distanță

11.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

25.000 €
27.000 €
7.38 € / mp

TEREN INTRAVILAN CRISTESTI 3388 Mp

Cristești

La ~25km distanță

3.388 mp teren
f.s. 25 m
Intravilan
Agenție

1 lună în urmă
1

7.000 €
0.07 € / mp

Vand teren arabil - com. Cristesti, jud. Botosa ...

Cristești

La ~25km distanță

100.000 mp
100.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

86.607 €
8.50 € / mp

Teren de vânzare – Cristești

Cristești

La ~25km distanță

10.189 mp teren
Construcții