Proprietăți unice: 3
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

8 ore în urmă
2

26.400 €
8 € / mp

Teren Grajduri 3300mp

Grajduri

3.300 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

30.000 €
10.07 € / mp

Teren intravilan - 2980mp - de vanzare in Carbu ...

Grajduri

2.980 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
2

90.000 €
4.50 € / mp

Teren 2 ha Valea Satului,Grajduri 2800 intravil ...

Grajduri

20.000 mp
20.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

10 luni în urmă
2

140.000 €
14.66 € / mp

Teren la Padure in Poiana cu Cetate, 9500 mp

Poiana cu Cetate

La ~5km distanță

9.550 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
3

65.000 €
3.25 € / mp

Vind lot 1200mp intravilan la strada, cu 1,8ha ...

Valea Satului

La ~5km distanță

20.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
4

65.000 €
3.16 € / mp

Teren mixt (intravilan si agricol)

Valea Satului

La ~5km distanță

20.600 mp teren
Intravilan
Agricol
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 65,000 € și 70.000 €

Proprietar
Comision 0%

17 ore în urmă

4.800 €
8 € / mp

teren vanzare

Valea Satului

La ~5km distanță

600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

25 €
0 € / mp

Teren pentru vanzare

Curături

La ~5km distanță

6.000 mp teren
Agenție

9 ore în urmă
5

145.130 €
23 € / mp

Teren intravilan , parcele 800-1000 mp

Curături

La ~5km distanță

6.310 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

29.000 €
1.38 € / mp

Teren cu priveliste superba 21000mp in zona lin ...

Scânteia

La ~5km distanță

21.000 mp
21.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
5

30.000 €
15.58 € / mp

Teren intravilan 1925 mp cu certificat de urban ...

Mogoșești

La ~10km distanță

1.925 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
20

99.000 €
15.97 € / mp

Teren pentru constructii case de vanzare Iasi, ...

Mogoșești

La ~10km distanță

6.200 mp
6.200 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

70.000 €
7.78 € / mp

Teren 9000 mp intravilan Mogosesti cu casa,asfa ...

Mogoșești

La ~10km distanță

9.000 mp
9.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
2

27.000 €
12.91 € / mp

COMISION 0% - Teren intravilan 2091 mp, Mogoses ...

Mogoșești

La ~10km distanță

2.091 mp
2.091 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
20

150.320 €
40 € / mp

OFERTA EXCLUSIVA: Teren pentru construcție ...

Mogoșești

La ~10km distanță

3.758 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
5

33.000 €
14.83 € / mp

COMISION 0% - Teren intravilan cu 2 iazuri popu ...

Mogoșești

La ~10km distanță

2.225 mp
2.225 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
16

105.500 €
17.02 € / mp

Teren intravilan de vanzare - 6200mp, padure in ...

Mogoșești

La ~10km distanță

6.200 mp
6.200 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
1

53.760 €
14 € / mp

Teren intravilan - Mogosesti

Mogoșești

La ~10km distanță

3.840 mp
3.840 mp teren
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
4

25.991 €
12.43 € / mp

COMISION 0% - Teren intravilan 2091 mp, Mogoses ...

Mogoșești

La ~10km distanță

2.091 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

34.216 €
28 € / mp

Teren Mogo?e?ti-iasi

Mogoșești

La ~10km distanță

1.222 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
5

39.900 €
5.87 € / mp

Teren cu casa batraneasca de 85 mp utili cu ter ...

Ipatele

La ~10km distanță

6.800 mp
6.800 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
2

54.000 €
27.58 € / mp

Teren intravilan 1958 mp, Ciurea-Chihan

Ciurea

La ~10km distanță

1.958 mp
1.958 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
12

73.500 €
69.900 €
149.69 € / mp

Lunca Cetatui cartier Astoria TEREN 491mp CASA ...

Ciurea

La ~10km distanță

491 mp
491 mp teren
f.s. 26 m
Agenție

3 luni în urmă
5

339.000 €
50 € / mp

Hlincea str Podgoriei TEREN 6780mp intravilan d ...

Ciurea

La ~10km distanță

6.780 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

98.000 €
98 € / mp

Teren Hlincea - Poitiers - Manta rosie

Ciurea

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
6

47.200 €
50 € / mp

Comision 0% Teren intravilan 944 mp, Lunca Ceta ...

Ciurea

La ~10km distanță

944 mp
944 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

53.000 €
53 € / mp

Teren intravilan 1.000mp, Lunca Cetatuii

Ciurea

La ~10km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
3

12.900 €
25.80 € / mp

Teren 500 mp, pentru construire casa

Ciurea

La ~10km distanță

500 mp
500 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
8

17.000 €
34.48 € / mp

Teren pentru casa cu vedere frumoasa

Ciurea

La ~10km distanță

493 mp
493 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 17,000 € și 18.000 €
Agenție

2 luni în urmă
4

41.000 €
74.55 € / mp

Teren Visani intravilan

Ciurea

La ~10km distanță

550 mp
550 mp teren