Proprietar
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
1

4 €
0 € / mp

4 parcele Teren extravilan in Bogonos Iasi

Bogonos

15.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
4

731.880 €
30 € / mp

Vindem teren cu deschidere la E 583. Comision Z ...

Lețcani

La ~5km distanță

24.396 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

1.375.000 €
55 € / mp

Teren de vanzare, suprafata 2.5H, zona Letcani

Lețcani

La ~5km distanță

25.000 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
6

80.000 €
17.91 € / mp

Teren pentru constructii case de vanzare Iasi, ...

Lețcani

La ~5km distanță

4.467 mp
4.467 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

70.906 €
34.49 € / mp

Teren 2056mp cu 3 construc?ii(casa + anexe) 361 ...

Lețcani

La ~5km distanță

2.056 mp
2.056 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
6

100.000 €
20 € / mp

Persoana fizica, 5000mp, Letcani

Lețcani

La ~5km distanță

5.000 mp
5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
3

11.000 €
1.47 € / mp

Vand teren Letcani

Lețcani

La ~5km distanță

7.500 mp teren
Extravilan
Agricol
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 8,500 € și 11.000 €
Agenție

5 luni în urmă
10

25.000 €
52.30 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Letcani - Bogono ...

Lețcani

La ~5km distanță

478 mp
478 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
5

59.800 €
48.19 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Letcani - Bogono ...

Lețcani

La ~5km distanță

1.241 mp
1.241 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

75.000 €
59.19 € / mp

Teren intravilan cu proiect ?i avize valabile | ...

Lețcani

La ~5km distanță

1.267 mp
1.267 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

85.440 €
48 € / mp

Teren intravilan 1780, zona Metro-Reprezentanta ...

Lețcani

La ~5km distanță

1.780 mp
1.780 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

414.900 €
15 € / mp

Teren de 27660 mp in Letcani

Lețcani

La ~5km distanță

27.660 mp teren
f.s. 240 m
Extravilan
Agenție

3 luni în urmă
2

400.000 €
80 € / mp

Teren intravilan industrial, 5000 mp, zona Metr ...

Lețcani

La ~5km distanță

5.000 mp
5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

40.000 €
22.22 € / mp

Teren Comuna Letcani 1800mp

Lețcani

La ~5km distanță

1.800 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

1 săptămână în urmă
4

110.000 €
22 € / mp

22euro/mp, teren intravilan,6min Metro, ideal i ...

Lețcani

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
1

110.000 €
22 € / mp

22euro/mp, teren intravilan,6min Metro, ideal i ...

Lețcani

La ~5km distanță

5.000 mp
5.000 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
8

1.200.000 €
40 € / mp

PROPRIETAR -Teren Letcani - vis-à-vis de S ...

Lețcani

La ~5km distanță

30.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

275.000 €
49.55 € / mp

Teren + 3 hale intre Le?cani ?i Podu Iloaiei 5. ...

Lețcani

La ~5km distanță

5.550 mp
5.550 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

55.000 €
110 € / mp

Teren de vanzare in sat Breazu, com Rediu, jud ...

Lețcani

La ~5km distanță

500 mp
500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

25.000 €

Teren Le?cani

Lețcani

La ~5km distanță

Agenție

3 luni în urmă
5

42.500 €
54.35 € / mp

teren intravila pentru hala

Lețcani

La ~5km distanță

782 mp
782 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
4

414.900 €
15 € / mp

Teren de 27660 mp in Letcani

Lețcani

La ~5km distanță

27.660 mp
27.660 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

120.000 €
12.90 € / mp

Teren 9300 mp Letcani intravilan industrial

Lețcani

La ~5km distanță

9.300 mp
9.300 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

200.000 €
7.14 € / mp

Teren 2,8 ha, langa Autostrada, utilitati aproa ...

Lețcani

La ~5km distanță

28.000 mp
28.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
3

108.000 €
30 € / mp

Teren 3600 mp, la DE 85, iesire Letcani, utilit ...

Lețcani

La ~5km distanță

3.600 mp
3.600 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
2

3.150.000 €
35 € / mp

Teren de vanzare, suprafata 9H, zona Letcani

Lețcani

La ~5km distanță

90.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
5

815.000 €
105.16 € / mp

Exclusivitate! Teren 7750 mp Valea Lupului 1 De ...

Valea Lupului

La ~5km distanță

7.750 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
3

110.000 €
137.50 € / mp

Teren 800mp - str Soarelui - ESQ Village

Valea Lupului

La ~5km distanță

800 mp teren
f.s. 23 m
Construcții
Intravilan
Agenție

9 luni în urmă
7

88.000 €
145.94 € / mp

Teren intravilan Rediu-str.Victoriei

Valea Lupului

La ~5km distanță

603 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
3

90.000 €
66.91 € / mp

Teren de vanzare - Valea Lupului, vis-à-vi ...

Valea Lupului

La ~5km distanță

1.345 mp teren
Construcții