Proprietăți unice: 13
Proprietari: 13
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

49.000 €
55.000 €
62.82 € / mp

Bucium la 7km de centrul Iasului doua loturi de ...

Bârnova

780 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

33.500 €
35.12 € / mp

Vând teren intravilan între case sat Vișani com ...

Bârnova

954 mp teren
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă

270.000 €
27 € / mp

Teren intravilan de 10000 mp, în Bârnova

Bârnova

10.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă

88.000 €
44 € / mp

Teren intravilan de 2000 mp, în Bârnova

Bârnova

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă

141.000 €
30.13 € / mp

Teren intravilan de 4680 mp, în Bârnova

Bârnova

4.680 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

42.000 €
38.18 € / mp

Teren de vanzare in Barnova Iasi

Bârnova

1.100 mp
1.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

38 €
0.03 € / mp

Teren de vanzare in Barnova Iasi

Bârnova

1.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

139.000 €
58.35 € / mp

Teren in Pietraria 2.382 mp, langa padure, cu p ...

Bârnova

2.382 mp
2.382 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

82.500 €
15 € / mp

Teren intravilan in suprafata de 5.500mp , situ ...

Bârnova

5.500 mp
5.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

600.000 €
50 € / mp

Vanzare teren

Bârnova

12.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

600.000 €
50 € / mp

Vanzare teren

Bârnova

12.000 mp
12.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
2

65.000 €
50.78 € / mp

Teren Intravilan 1280m2, Visan, str. Eroilor, i ...

Bârnova

1.280 mp
1.280 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

43.500 €
43.50 € / mp

De vanzare teren intravilan in Vi?ani (100 mp)

Bârnova

1.000 mp teren
f.s. 19 m

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

100 €
0.22 € / mp

Rate/Vand teren str Visani

Vișan

La ~5km distanță

450 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
3

43.500 €
44.66 € / mp

Vand Teren Intravilan 1000 mp in Bucium-Vișani

Vișan

La ~5km distanță

974 mp teren
f.s. 19 m
Fâneață
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

38 €
0.01 € / mp

Teren Bucium Iasi

Vișan

La ~5km distanță

3.500 mp teren

Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
10

33.000 €
46.03 € / mp

Teren intravilan Visan

Vișan

La ~5km distanță

717 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

130.000 €
48.15 € / mp

Teren de vanzare - Visani, Barnova -2700 mp

Vișani, Iași

La ~5km distanță

2.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

44.000 €
40 € / mp

Vând teren intravilan

Ciurea

La ~5km distanță

1.100 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
5

62.300 €
69.22 € / mp

Teren INTRAVILAN de 900mp cu vedere panoramica

Ciurea

La ~5km distanță

900 mp
900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

98.000 €
98 € / mp

Teren Hlincea - Poitiers - Manta rosie

Ciurea

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
6

35.000 €
70 € / mp

teren intravilan, langa lac Dumbrava / Ciurbest ...

Dumbrava (Ciurea)

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă

30.000 €
30 € / mp

Teren intravilan de 1000 mp, în Bucium

Bucium, Iași

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

49.000 €
55.000 €
62.82 € / mp

Bucium la 7km de centrul Iasului, loturi de 780 ...

Bucium, Iași

La ~5km distanță

780 mp
780 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

102.000 €
80.000 €
51 € / mp

Teren cu vedere panoramica IASI

Bucium, Iași

La ~5km distanță

2.000 mp teren
f.s. 39 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
4

620.000 €
124 € / mp

P. F. vand teren 5000mp -intravilan Bucium -Ias ...

Bucium, Iași

La ~5km distanță

5.000 mp
5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

52.430 €
49 € / mp

PF teren in zona Bucium 1070 mp, vedere superba ...

Bucium, Iași

La ~5km distanță

1.070 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
1

140 €
0.03 € / mp

P.F. Vand Teren Intravilan BUCIUM

Bucium, Iași

La ~5km distanță

4.860 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

33.500 €
67 € / mp

Teren Intravilan cu Vedere Panoramica in Fundac ...

Bucium, Iași

La ~5km distanță

500 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

0 €

Teren intravilant

Bucium, Iași

La ~5km distanță

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Terenuri de vânzare în Barnova, Județul Iași

Barnova, situată în apropierea orașului Iași, este o zonă liniștită, ideală pentru cei care caută să investească în terenuri pentru construcții. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor din această regiune, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 62.000 euro, cu oferte ce încep de la 33.500 euro, ceea ce face zona accesibilă comparativ cu media națională de 58.367 euro.
  • Prețuri variate: Terenurile pot ajunge până la 270.000 euro, în funcție de locație și dimensiune.
  • Accesibilitate: Aproximativ 50% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce le face atractive pentru investitori.
  • Dimensiuni și prețuri pe metru pătrat: Prețul pe metru pătrat variază între 23 euro și 110 euro, cu o medie de 40 euro/m².
  • Disponibilitate: Terenurile rămân listate în medie 175 de zile, indicând o piață stabilă.

Barnova reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei care doresc să achiziționeze terenuri direct de la proprietari, beneficiind de prețuri competitive și o comunitate liniștită. Ești pregătit să explorezi opțiunile disponibile?