Proprietăți unice: 3
Proprietari: 3
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
16

20.000 €
9.76 € / mp

Vand proprietate

Valea Măcrișului

2.050 mp teren
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
16

20.000 €
9.76 € / mp

Vand proprietate

Valea Măcrișului

2.050 mp teren
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

10.000 €
1 € / mp

Teren agricol 1 ha de vanzare Valea Macrisului, ...

Valea Măcrișului

10.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă

24.000 €
1 € / mp

Vand teren extravilan

Sfântu Gheorghe

La ~10km distanță

24.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

8.000 €
2 € / mp

Alexeni teren intravilan 4000 mp

Alexeni

La ~15km distanță

4.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
1

35.000 €
35 € / mp

Teren de vanzare intravilan Manasia

Manasia

La ~15km distanță

1.000 mp teren
Construcții

Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

225.000 €
125 € / mp

Teren intravilan de 1800 mp, în Urziceni

Urziceni

La ~15km distanță

1.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
4

38.000 €
3,166.67 € / mp

Urziceni 350 mp deschidere 4.5 m str.Plopului 3 ...

Urziceni

La ~15km distanță

23 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

39.000 €
41.986 €
13 € / mp

Teren intravilan cu nr stradal

Central, Urziceni

La ~15km distanță

2.999 mp
2.999 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

38.987 €
13 € / mp

Teren intravilan cu nr stradal

Central, Urziceni

La ~15km distanță

2.999 mp
2.999 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

7 €
0 € / mp

Pamant extravilan, 2 parcele a cate 17500mp res ...

Urziceni

La ~15km distanță

30.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

7.440 €
1.20 € / mp

Vând teren extravilan - sat. Borănești, jud Ial ...

Borănești

La ~20km distanță

6.200 mp teren
Extravilan
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
7

25.750 €
25.70 € / mp

Teren intravilan pozitie centrala

Căzănești

La ~20km distanță

1.002 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
5

230.000 €
5.35 € / mp

Teren intravilan pretabil parc fotovoltaic 4300 ...

Căzănești

La ~20km distanță

43.000 mp teren
f.s. 234 m
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

42.000 €
21,000.00 € / mp

Teren intravilan de vanzare/ inchiriere

Coșereni

La ~20km distanță

2,68 mp
2.682 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
3

13 €
0 € / mp

Teren 2900mp /// Deschidere 24ml/// Zona in dez ...

Central, Pogoanele

La ~25km distanță

2.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

350.000 €
2.67 € / mp

Teren- Lac natural 13,1 ha investitie rara lang ...

Piersica

La ~25km distanță

131.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

12 €
0 € / mp

Vand loc de casa

Călțuna

La ~25km distanță

3.580 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

2.500.000 €

Vand plantatie de nuci si ferma

Ciochina

La ~25km distanță

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

13 €
0.01 € / mp

Vand teren aproape de Bucuresti (30-40km)

Moldoveni

La ~25km distanță

1.384 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

462.000 €
3 € / mp

Vie de Vanzare Podgoria Dealu-Mare, Prahova - 1 ...

Boldești

La ~25km distanță

153.900 mp
153.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

462.000 €
3 € / mp

Vie de Vanzare Podgoria Dealu-Mare, Prahova - 1 ...

Boldești

La ~25km distanță

153.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
2

22 €
0.01 € / mp

Teren intravilan Boldesti-Scaieni

Boldești

La ~25km distanță

2.394 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
2

70.000 €

TEREN INTRAVILAN //SECIU

Boldești

La ~25km distanță

f.s. 50 m
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă

4.300 €
0.91 € / mp

Teren extravilan

Boldești

La ~25km distanță

4.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

15.000 €
10 € / mp

Teren de vanzare

Moisica

La ~30km distanță

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

140.000 €
28 € / mp

Taren intravilan

Sălciile

La ~30km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

28.800 €
6 € / mp

Teren intravilan 4800 mp, Comuna Salciile Praho ...

Sălciile

La ~30km distanță

4.800 mp teren
f.s. 25 m
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

Ieri
12

50.000 €
19.94 € / mp

Casa cu teren 2.508 mp ?i 76 m deschidere la DN ...

Ileana

La ~30km distanță

2.508 mp
2.508 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

17.000 €
11.56 € / mp

Teren de vanzare in Ileana Calarasi

Ileana

La ~30km distanță

1.470 mp teren
Construcții