Proprietăți unice: 7
Proprietari: 7
Proprietar
Comision 0%

Azi

17.000 €
17.93 € / mp

Loc de casa comuna Manasia Ialomi?a

Central, Urziceni

948 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
5

10.000 €
20 € / mp

Locuri de casa ,600 - 900 mp lot.20-30 euro mp. ...

Central, Urziceni

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
1

225.000 €
125 € / mp

Teren intravilan de 1800 mp, în Urziceni

Urziceni

1.800 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

39.000 €
13 € / mp

Teren intravilan cu nr stradal

Central, Urziceni

2.999 mp
2.999 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

38.987 €
13 € / mp

Teren intravilan cu nr stradal

Central, Urziceni

2.999 mp
2.999 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

7 €
0 € / mp

Pamant extravilan, 2 parcele a cate 17500mp res ...

Urziceni

30.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

38.000 €
3,166.67 € / mp

Urziceni 350 mp deschidere 4.5 m str.Plopului 3 ...

Urziceni

23 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

7.440 €
1.20 € / mp

Vând teren extravilan - sat. Borănești, jud Ial ...

Borănești

La ~5km distanță

6.200 mp teren
Extravilan
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

42.000 €
21,000.00 € / mp

Teren intravilan de vanzare/ inchiriere

Coșereni

La ~5km distanță

2,68 mp
2.682 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

8.000 €
2 € / mp

Alexeni teren intravilan 4000 mp

Alexeni

La ~5km distanță

4.000 mp teren

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

14.000 €
8 € / mp

Vand teren intravilan

Bărcănești

La ~10km distanță

1.750 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

20.250.000 €
4,500.00 € / mp

teren intravilan in sup.de 4500mp,

Ciocârlia

La ~10km distanță

4.500 mp teren
f.s. 13 m
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
2

40.000 €
8.44 € / mp

De vanzare teren intravilan 4740m in in comuna ...

Jilavele

La ~10km distanță

4.740 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

13 €
0.01 € / mp

Vand teren aproape de Bucuresti (30-40km)

Moldoveni

La ~10km distanță

1.384 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
5

23.500 €
10.22 € / mp

Teren intravilan de vanzare comuna Movilita Ial ...

Movilița

La ~15km distanță

2.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

12 €
0 € / mp

Teren extravilan DN 2

Movilița

La ~15km distanță

290.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

15.000 €
30 € / mp

Teren intavilan 2 loturi Movilita

Movilița

La ~15km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

15 €
0.01 € / mp

Livada tanara, 2000 m, Dridu-Snagov

Dridu

La ~15km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

23.100 €
25 € / mp

Teren intravilan baraj Dridu Ialomita, 924 mp, ...

Dridu

La ~15km distanță

924 mp teren
f.s. 50 m
Proprietar
Comision 0%

Azi

10.000 €
9.68 € / mp

Vand loc de casa

Văcăreasca

La ~15km distanță

1.033 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
16

20.000 €
9.76 € / mp

Vand proprietate

Valea Măcrișului

La ~15km distanță

2.050 mp teren
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
16

20.000 €
9.76 € / mp

Vand proprietate

Valea Măcrișului

La ~15km distanță

2.050 mp teren
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

10.000 €
1 € / mp

Teren agricol 1 ha de vanzare Valea Macrisului, ...

Valea Măcrișului

La ~15km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

28.800 €
6 € / mp

Teren intravilan 4800 mp, Comuna Salciile Praho ...

Sălciile

La ~15km distanță

4.800 mp teren
f.s. 25 m
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

Azi
9

33.000 €
32.04 € / mp

Oaza de lini?te la 40km de Bucure?ti teren 1030 ...

Chiroiu-Pământeni

La ~15km distanță

1.030 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
10

25.000 €
12,500.00 € / mp

Teren intravilan 2293 mp, cu casa batraneasca l ...

Glodeanu Sărat

La ~15km distanță

2 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi

20.000 €
2.99 € / mp

Teren intravilan 6696 mp sat Artari com.Ileana ...

Arțari

La ~15km distanță

6.696 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

20.000 €
18.60 € / mp

Teren de vanzare

Bițina-Pământeni

La ~15km distanță

1.075 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

24.000 €
1 € / mp

Vand teren extravilan

Sfântu Gheorghe

La ~15km distanță

24.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
1

8.300 €
0.92 € / mp

Vand teren agricol extravilan 9000 mp

Axintele

La ~20km distanță

9.000 mp teren
f.s. 30 m
Extravilan
Agricol

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Terenuri de vânzare în Urziceni, Județul Ialomița

Urziceni, situat în Județul Ialomița, este o zonă accesibilă, ideală pentru cei care caută oportunități de investiții în terenuri. Imoradar24.ro a analizat piața și iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 38.000 euro, cu oferte ce încep de la 38.000 euro și ajung până la 225.000 euro, ceea ce face ca zona să fie considerată accesibilă comparativ cu media națională de 58.367 euro.
  • Dimensiuni: Terenurile disponibile au o dimensiune uniformă de 12 m².
  • Preț pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 20 euro, cu valori variind între 1 euro/m² și 3.167 euro/m².
  • Accesibilitate: Aproximativ 55% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce le face atractive pentru investitori și dezvoltatori.
  • Disponibilitate rapidă: Terenurile rămân online în medie 175 de zile, indicând o piață stabilă.

Urziceni reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei interesați de achiziția de terenuri direct de la proprietari, oferind prețuri competitive și o piață accesibilă. Ești pregătit să explorezi aceste oferte? Descoperă acum terenurile de vânzare în Urziceni!