Proprietar
Proprietăți unice: 10
Proprietari: 3
Agenție

2 zile în urmă
3

41.580 €
35 € / mp

Teren de vanzare

Central, Slobozia

1.188 mp
1.188 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
2

100.000 €
5 € / mp

Teren 2 ha langa intravilan Slobozia, jude?ul I ...

Central, Slobozia

20.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

37.500 €
30 € / mp

Teren intravilan de vanzare

Central, Slobozia

1.250 mp
1.250 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
3

62.500 €
125 € / mp

Teren intravilan 500 mp in Slobozia Cartier Tin ...

Central, Slobozia

500 mp
500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

95.000 €
15.04 € / mp

Vand teren intravilan cu Spatii agrozootehnice

Central, Slobozia

6.318 mp
6.318 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

75.000 €
15 € / mp

Teren intravilan de vanzare Slobozia str Caluga ...

Central, Slobozia

5.000 mp
5.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

200.000 €
40 € / mp

Vind 5000 mp teren intravilan

Central, Slobozia

5.000 mp
5.000 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
5

20.640 €
8 € / mp

Teren intravilan 2580 mp - Hagiesti

Central, Slobozia

2.580 mp teren
f.s. 42 m
Agenție

Mai mult de un an
17

83.999 €
16.80 € / mp

Teren intravilan 5.000 m2 cu 40 m deschidere la ...

Central, Slobozia

5.000 mp
5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

35.000 €
7 € / mp

Vand teren intravilan in municipiul Slobozia ju ...

Central, Slobozia

5.000 mp teren
f.s. 25 m

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

45.000 €
3 € / mp

Teren extravilan in Slobozia, Ialomita, 15000 m ...

Exterior Vest, Slobozia

La ~5km distanță

15.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

15.000 €
19.92 € / mp

Teren intravilan arabil 2 loturi X 753 MP

Slobozia Nouă, Slobozia

La ~5km distanță

753 mp
753 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
3

25 €
0.01 € / mp

Teren de vanzare

Exterior Vest, Slobozia

La ~5km distanță

2.500 mp teren

Agenție

8 luni în urmă
3

110.000 €
6.84 € / mp

Teren 16.083 mp de vânzare – Sinești, sat Lilie ...

Est, Slobozia

La ~5km distanță

16.083 mp teren
f.s. 110 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
2

100 €
0.08 € / mp

Vand teren in Slobozia

Exterior Vest, Slobozia

La ~5km distanță

1.178 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

180 €
0.01 € / mp

vind 30.000

Bora, Slobozia

La ~5km distanță

30.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
4

45.000 €
15 € / mp

Teren intravilan 3000 metri patrati, sat Ciulni ...

Ciulnița

La ~5km distanță

3.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

12.000 €
17.14 € / mp

Vand teren intravilan Amara drumul fermei

Amara

La ~5km distanță

700 mp
700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

13.500 €
16.63 € / mp

Teren de vânzare Amara 812mp

Amara

La ~5km distanță

812 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
1

25.000 €
1 € / mp

Teren arabil Marculesti Ialomita

Mărculești

La ~10km distanță

25.000 mp
25.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

9.500 €
4.40 € / mp

Vând teren 2158 mp, sat Fundata com Perieţi, st ...

Fundata

La ~15km distanță

2.158 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
9

6.504 €
0.33 € / mp

Teren extravilan Dragalina, cota parte 1/2, ID: ...

Dragalina

La ~15km distanță

20.000 mp
20.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
2

4.798 €
3.20 € / mp

Vand teren intravilan Smirna 1500 mp, impartit ...

Smirna

La ~15km distanță

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

9.605 €
0.96 € / mp

Vand teren extravilan!

Ograda

La ~20km distanță

10.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

25.000 €
21.50 € / mp

Lot de casa imprejmuit (1163 mp) cu deschidere ...

Andrășești

La ~20km distanță

1.163 mp teren
Dezvoltator

2 luni în urmă
6

25.000 €
21.50 € / mp

Lot de casa imprejmuit (1163 mp) cu deschidere ...

Andrășești

La ~20km distanță

1.163 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
1

6.868 €
0.86 € / mp

Teren agricol 0,80 ha de vanzare Ialomita, acce ...

Andrășești

La ~20km distanță

8.000 mp teren
Bancă
Comision 0%

2 luni în urmă
5

460.823 €
471.364 €
7,314.65 € / mp

Terenuri extravilane Suditi jud Ialomita

Sudiți

La ~20km distanță

63,72 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

2 luni în urmă
5

460.951 €
471.542 €
0.72 € / mp

Terenuri extravilane Suditi jud Ialomita

Sudiți

La ~20km distanță

637.257 mp
637.257 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

26.500 €
1.09 € / mp

2,43 Ha Teren Agricol in Albe?ti +Teren Casa de ...

Albești

La ~20km distanță

24.333 mp
24.333 mp teren