Proprietăți unice: 68
Proprietari: 68
Proprietar
Comision 0%

Ieri
1

8.300 €
0.92 € / mp

Vand teren agricol extravilan 9000 mp

Axintele

9.000 mp teren
f.s. 30 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

42.500 €
25 € / mp

Teren Intravilan aproape de Bucuresti

Grecii de Jos

1.700 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

9.500 €
4.40 € / mp

Vând teren 2158 mp, sat Fundata com Perieţi, st ...

Fundata

2.158 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

13.500 €
16.63 € / mp

Teren de vânzare Amara 812mp

Amara

812 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
2

40.000 €
8.44 € / mp

De vanzare teren intravilan 4740m in in comuna ...

Jilavele

4.740 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
8

20 €
0.02 € / mp

Vand teren intravilan in Saveni de Ialomita

Săveni

858 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
2

4.798 €
3.20 € / mp

Vand teren intravilan Smirna 1500 mp, impartit ...

Smirna

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
16

20.000 €
9.76 € / mp

Vand proprietate

Valea Măcrișului

2.050 mp teren
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
16

20.000 €
9.76 € / mp

Vand proprietate

Valea Măcrișului

2.050 mp teren
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

Azi

41.040 €
15 € / mp

Vand teren intravilan, in suprafa?a de 2736 mp, ...

Hagiești

2.736 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi

5.500 €
10.46 € / mp

Vand teren intravilan

Nicolești

526 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
5

23.500 €
10.22 € / mp

Teren intravilan de vanzare comuna Movilita Ial ...

Movilița

2.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi

126.000 €
7 € / mp

Teren extraviran

Sinești

18.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi

17.000 €
17.93 € / mp

Loc de casa comuna Manasia Ialomi?a

Central, Urziceni

948 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
3

652.500 €
29 € / mp

Teren intravilan Fetesti

Fetești-Gară

22.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi

50.000 €
10 € / mp

Vinzare teren intravilan agricol

Central, Țăndărei

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
5

10.000 €
20 € / mp

Locuri de casa ,600 - 900 mp lot.20-30 euro mp. ...

Central, Urziceni

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
1

105.000 €
15 € / mp

Teren de vanzare

Vlașca

7.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi

5.722 €
0 € / mp

Vand teren Crasanii de Sus, Balaciu, Ialomita

Balaciu

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

180 €
0.01 € / mp

vind 30.000

Bora, Slobozia

30.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

45.000 €
15 € / mp

Teren intravilan 3000 metri patrati, sat Ciulni ...

Ciulnița

3.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

14.000 €
8 € / mp

Vand teren intravilan

Bărcănești

1.750 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

20.250.000 €
4,500.00 € / mp

teren intravilan in sup.de 4500mp,

Ciocârlia

4.500 mp teren
f.s. 13 m
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
7

25.750 €
25.70 € / mp

Teren intravilan pozitie centrala

Căzănești

1.002 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

7.440 €
1.20 € / mp

Vând teren extravilan - sat. Borănești, jud Ial ...

Borănești

6.200 mp teren
Extravilan
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
1

225.000 €
125 € / mp

Teren intravilan de 1800 mp, în Urziceni

Urziceni

1.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

10.000 €
1 € / mp

Teren agricol 1 ha de vanzare Valea Macrisului, ...

Valea Măcrișului

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

128.000 €
8 € / mp

Teren Lilieci Ialomita

Lilieci

16.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

13 €
0.01 € / mp

Vand teren aproape de Bucuresti (30-40km)

Moldoveni

1.384 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

100.000 €
5 € / mp

Teren 2 ha langa intravilan Slobozia, jude?ul I ...

Central, Slobozia

20.000 mp teren

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Terenuri de vânzare în Județul Ialomița, direct de la proprietari

Județul Ialomița oferă oportunități interesante pentru cei care caută terenuri de vânzare, având un peisaj rural atractiv și accesibil. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 30.000 euro, cu oferte ce încep de la 7.440 euro, ceea ce face această zonă accesibilă comparativ cu media națională de 58.367 euro.
  • Dimensiuni variate: Terenurile disponibile variază semnificativ, având dimensiuni între 12 m² și 2000 m².
  • Accesibilitate: Aproximativ 67% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce le face atractive pentru investitori și dezvoltatori.
  • Disponibilitate rapidă: Terenurile rămân online în medie 74 de zile, indicând o piață activă.
  • Prețuri per m²: Prețul mediu pe metru pătrat este de 17 euro, cu valori care pot ajunge până la 3.167 euro pentru terenurile din zone premium.