Proprietăți unice: 2
Proprietari: 2
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

15.000 €
30 € / mp

Teren intavilan 2 loturi Movilita

Movilița

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

12 €
0 € / mp

Teren extravilan DN 2

Movilița

290.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
6

20.000 €
18.60 € / mp

Teren de vanzare

Bițina-Pământeni

La ~5km distanță

1.075 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

15 €
40.000 €
0.01 € / mp

Livada tanara, 2000 m, Dridu-Snagov

Dridu

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

23.100 €
25 € / mp

Teren intravilan baraj Dridu Ialomita, 924 mp, ...

Dridu

La ~5km distanță

924 mp teren
f.s. 50 m

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

13 €
0.01 € / mp

Vand teren aproape de Bucuresti (30-40km)

Moldoveni

La ~10km distanță

1.384 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

42.000 €
21,000.00 € / mp

Teren intravilan de vanzare/ inchiriere

Coșereni

La ~10km distanță

2,68 mp
2.682 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

42.500 €
25 € / mp

Vand Teren Intravilan 1.700 mp Grecii de Jos Ac ...

Livedea

La ~10km distanță

1.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

42.500 €
25 € / mp

Proprietar, Vand teren 1700 mp Grecii de Jos, I ...

Fierbinți-Târg

La ~10km distanță

1.700 mp
1.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

7.440 €
1.20 € / mp

Vând teren extravilan - sat. Borănești, jud Ial ...

Borănești

La ~10km distanță

6.200 mp teren
Extravilan
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

42.500 €
25 € / mp

Teren Intravilan aproape de Bucuresti

Grecii de Jos

La ~10km distanță

1.700 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

42.500 €
25 € / mp

Teren intravilan 1700mp

Grecii de Jos

La ~10km distanță

1.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

80.415 €
5 € / mp

Vand teren Hagiesti, Ialomita

Hagiești

La ~10km distanță

16.083 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

13 €
0 € / mp

Teren intravilan 3200 mp, deschidere 47 m, Sita ...

Sitaru

La ~10km distanță

3.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

20.000 €

Teren intravilan Sinesti Catrunesti 1200 mp jud ...

Sinești

La ~10km distanță

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

12.500 €
14.000 €
14.53 € / mp

Teren intravilan 40km de Bucure?ti

Sinești

La ~10km distanță

860 mp
860 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
5

14.000 €
14.01 € / mp

Teren 500 mp Lilieci

Sinești

La ~10km distanță

999 mp
999 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
5

18 €
0 € / mp

PETRÂCHIOAIA-vand teren intravilan cu PUZ

Măineasca

La ~15km distanță

25.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

14.000 €
8 € / mp

Vand teren intravilan

Bărcănești

La ~15km distanță

1.750 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

38.987 €
13 € / mp

Teren intravilan cu nr stradal

Central, Urziceni

La ~15km distanță

2.999 mp
2.999 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

38.000 €
3,166.67 € / mp

Urziceni 350 mp deschidere 4.5 m str.Plopului 3 ...

Urziceni

La ~15km distanță

23 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
1

225.000 €
125 € / mp

Teren intravilan de 1800 mp, în Urziceni

Urziceni

La ~15km distanță

1.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

7 €
0 € / mp

Pamant extravilan, 2 parcele a cate 17500mp res ...

Urziceni

La ~15km distanță

30.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

39.000 €
41.986 €
13 € / mp

Teren intravilan cu nr stradal

Central, Urziceni

La ~15km distanță

2.999 mp
2.999 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

128.000 €
8 € / mp

Teren Lilieci Ialomita

Lilieci

La ~15km distanță

16.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

35.000 €
35 € / mp

Teren de vanzare intravilan Manasia

Manasia

La ~15km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

607.600 €
28 € / mp

Se vinde teren 21700m2

Vânători

La ~15km distanță

21.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

240.000 €
20 € / mp

Loturi de teren intravilan 300/500/1000/2000/12 ...

Grădiștea

La ~15km distanță

12.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
6

160.000 €
3.94 € / mp

Teren extravilan Gradistea, Ilfov

Grădiștea

La ~15km distanță

40.587 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

31.000 €
31 € / mp

Teren Gradistea, 1000 mp

Grădiștea

La ~15km distanță

1.000 mp teren