Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

4 ore în urmă
9

33.000 €
32.04 € / mp

Oaza de lini?te la 40km de Bucure?ti teren 1030 ...

Chiroiu-Pământeni

1.030 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

20.000 €
18.60 € / mp

Teren de vanzare

Bițina-Pământeni

La ~5km distanță

1.075 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

12 €
0 € / mp

Teren extravilan DN 2

Movilița

La ~5km distanță

290.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

15.000 €
30 € / mp

Teren intavilan 2 loturi Movilita

Movilița

La ~5km distanță

500 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

5 ore în urmă
5

23.500 €
10.22 € / mp

Teren intravilan de vanzare comuna Movilita Ial ...

Movilița

La ~5km distanță

2.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

42.500 €
25 € / mp

Vand Teren Intravilan 1.700 mp Grecii de Jos Ac ...

Livedea

La ~5km distanță

1.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 ore în urmă

41.040 €
15 € / mp

Vand teren intravilan, in suprafa?a de 2736 mp, ...

Hagiești

La ~10km distanță

2.736 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

80.415 €
5 € / mp

Vand teren Hagiesti, Ialomita

Hagiești

La ~10km distanță

16.083 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

20.000 €

Teren intravilan Sinesti Catrunesti 1200 mp jud ...

Sinești

La ~10km distanță

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

12.500 €
14.000 €
14.53 € / mp

Teren intravilan 40km de Bucure?ti

Sinești

La ~10km distanță

860 mp
860 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
5

14.000 €
14.01 € / mp

Teren 500 mp Lilieci

Sinești

La ~10km distanță

999 mp
999 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 ore în urmă

126.000 €
7 € / mp

Teren extraviran

Sinești

La ~10km distanță

18.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

42.000 €
21,000.00 € / mp

Teren intravilan de vanzare/ inchiriere

Coșereni

La ~10km distanță

2,68 mp
2.682 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

7.440 €
1.20 € / mp

Vând teren extravilan - sat. Borănești, jud Ial ...

Borănești

La ~10km distanță

6.200 mp teren
Extravilan
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

180.000 €
25.71 € / mp

intravilan cu iesire la lac Fundulea

Gostilele

La ~10km distanță

7.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
8

42.000 €
21.81 € / mp

Vand teren Gostilele de 1960 mp intr-o zona lin ...

Gostilele

La ~10km distanță

1.926 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

23.100 €
25 € / mp

Teren intravilan baraj Dridu Ialomita, 924 mp, ...

Dridu

La ~10km distanță

924 mp teren
f.s. 50 m
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

15 €
0.01 € / mp

Livada tanara, 2000 m, Dridu-Snagov

Dridu

La ~10km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

14.000 €
8 € / mp

Vand teren intravilan

Bărcănești

La ~10km distanță

1.750 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

128.000 €
8 € / mp

Teren Lilieci Ialomita

Lilieci

La ~10km distanță

16.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
5

16 €
0 € / mp

PETRÂCHIOAIA-vand teren intravilan cu PUZ

Măineasca

La ~10km distanță

25.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

13 €
0.01 € / mp

Vand teren aproape de Bucuresti (30-40km)

Moldoveni

La ~15km distanță

1.384 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 ore în urmă

20.000 €
2.99 € / mp

Teren intravilan 6696 mp sat Artari com.Ileana ...

Arțari

La ~15km distanță

6.696 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

42.500 €
25 € / mp

Proprietar, Vand teren 1700 mp Grecii de Jos, I ...

Fierbinți-Târg

La ~15km distanță

1.700 mp
1.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

122.000 €
23.02 € / mp

Teren intravilan Belciugatele

Belciugatele

La ~15km distanță

5.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 ore în urmă
1

30.000 €
6 € / mp

Vand teren extravilan 5000 mp in comuna Belciug ...

Belciugatele

La ~15km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

62.084 €
4 € / mp

Teren 1.5 Ha Belciugatele - Deschidere DN3

Belciugatele

La ~15km distanță

15.521 mp teren
f.s. 18 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

1.573.675 €
25 € / mp

Teren intravilan Fundulea Calarasi

Central, Fundulea

La ~15km distanță

62.947 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
7

62.500 €
25 € / mp

Teren intravilan Fundulea

Central, Fundulea

La ~15km distanță

2.500 mp
2.500 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 62,500 € și 75.000 €
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

623.000 €
693.000 €
89 € / mp

Teren pretabil SUPERMARKET la 30 km de Bucurest ...

Central, Fundulea

La ~15km distanță

7.000 mp teren
Construcții