Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Azi
3

50.000 €
9.43 € / mp

Vand teren intravilan,Retezat,Rau de Mori,sat S ...

Suseni

5.300 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

1 €
0 € / mp

Vand teren in zona Raului Mare, Retezat

Râu de Mori

La ~5km distanță

9.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
5

32.000 €
15.50 € / mp

Vand teren intravilan

Brazi

La ~5km distanță

2.064 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

43.200 €
18 € / mp

Teren intravilan de vanzare Ostrov, Rau de Mori ...

Ostrov

La ~5km distanță

2.400 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
1

16 €
0 € / mp

Teren intravilan de vanzare!

Clopotiva

La ~5km distanță

4.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
2

0 €

Teren de vanzare

Clopotiva

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
3

40.000 €
8 € / mp

Vand teren extravilan, langa satul clopotiva

Clopotiva

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
6

27.000 €
29.38 € / mp

Teren Clopotiva - Rau de Mori - Retezat

Clopotiva

La ~5km distanță

919 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

36.000 €
18 € / mp

Teren intravilan 2.000 mp de vânzare – Cârnești ...

Cârnești

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Ieri
3

12.000 €
2 € / mp

Livada de pruni 6000 mp -Hateg, HD

Cârnești

La ~5km distanță

6.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
8

90.000 €
90 € / mp

Teren Deva str Zavoi

Zăvoi

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
2

3.150 €
7 € / mp

Teren de vinzare

Coroiești

La ~10km distanță

450 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

43.152 €
8 € / mp

teren zona deal-munte, pozitie deosebita

Râu Alb

La ~10km distanță

5.394 mp teren
f.s. 60 m
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
6

100.000 €
1,075.27 € / mp

Casa din caramida + 3,6 ha padure teren 8.123 m ...

Densuș

La ~10km distanță

3 camere
93 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

3 €
0 € / mp

Teren de vanzare in Tara Hategului

Sântămăria-Orlea

La ~15km distanță

6.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
2

25 €
0 € / mp

Teren de Vanzare

Exterior Vest, Hațeg

La ~15km distanță

16.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
9

1.199.900 €
389.70 € / mp

Teren 3079 mp+ service auto+ spalatorie+ locuin ...

Central, Hațeg

La ~15km distanță

3.079 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
2

2.000 €
40 € / mp

Vand teren

Central, Hațeg

La ~15km distanță

50 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

9.000 €
12.000 €
12.61 € / mp

Teren retezat

Uric

La ~15km distanță

714 mp teren
f.s. 40 m
Proprietar
Comision 0%

Azi

59.800 €
13 € / mp

Teren Uricani

Uric

La ~15km distanță

4.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă

48.000 €
2.40 € / mp

Teren extravilan 20.000 MP Uricani, HD

Uric

La ~15km distanță

20.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

6.000 €
100 € / mp

Vand stupi in comuna pui

Pui

La ~20km distanță

60 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri

0 €

Teren extravilan Bretea Strei

Bretea Streiului

La ~25km distanță

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

29.500 €
5.98 € / mp

Vand Teren intravilan sat Toplita Muresului

Toplița

La ~25km distanță

4.931 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
1

65.000 €

vanzare teren

Teliucu Superior

La ~25km distanță

Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
1

65.000 €
26 € / mp

vanare teren intravilan

Teliucu Superior

La ~25km distanță

2.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

38.000 €
38 € / mp

Teren zona turistica Parang

Petros

La ~25km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

13 €
0 € / mp

Vand teren intravilan

Petros

La ~25km distanță

3.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
5

24.500 €
35 € / mp

Vand teren zona Cabana Rusu

Petros

La ~25km distanță

700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
1

0 €

Teren Petrosani Hunedoara

Petros

La ~25km distanță