Proprietar
Proprietăți unice: 2
Proprietari: 2
Proprietar
Comision 0%

Ieri

20.000 €
2 € / mp

Teren arabil 1 hectar

Strei

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri

13.500 €
5 € / mp

Vand teren agricol 3 euro mp

Strei

2.700 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Ieri

10.000 €
1 € / mp

Terenuri extravilane 2euro m2

Nădăștia de Jos

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
6

20.000 €
1.50 € / mp

5 terenuri extravilane agricole cu suprafata to ...

Central, Călan

La ~5km distanță

13.374 mp
13.374 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

37.000 €
5.21 € / mp

TEREN 7100 mp sat Strei

Central, Călan

La ~5km distanță

7.100 mp
7.100 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

60.000 €
20 € / mp

Vand teren intravilan 3000 mp in Calan - orasul ...

Exterior Sud, Călan

La ~5km distanță

3.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

7.500 €
6.25 € / mp

Teren extravilan situat intre case,intrare sat ...

Central, Călan

La ~5km distanță

1.200 mp
1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

2.500 €
0.50 € / mp

Teren pentru investitie Statie de Stocare

Central, Călan

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
5

159.900 €
75 € / mp

Teren intravilan pentru comercial, 2.132 mp ora ...

Călan

La ~5km distanță

2.132 mp teren
Intravilan
Agenție

6 luni în urmă
6

20.000 €
1.50 € / mp

5 terenuri extravilane agricole cu suprafata to ...

Central, Călan

La ~5km distanță

13.374 mp teren
f.s. 14 m
Bancă
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

55.002 €
6.87 € / mp

Teren extravilan 8.008 mp, HUNEDOARA, HASDAT

Hășdat

La ~5km distanță

8.008 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

7 luni în urmă
3

30.000 €
1.49 € / mp

Teren fâneață lângă pădure - Hunedoara

Hășdat

La ~5km distanță

20.082 mp teren
f.s. 85 m
Extravilan
Agricol
Agenție

4 luni în urmă
3

9.000 €
1.57 € / mp

Teren fâneață lângă pădure - Hunedoara

Hășdat

La ~5km distanță

5.722 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă

0 €

Teren extravilan Bretea Strei

Bretea Streiului

La ~5km distanță

Agenție

2 luni în urmă
4

24.000 €
31.17 € / mp

Teren intravilan de vânzare – Zonă Lacul Cinciș ...

Cinciș-Cerna

La ~5km distanță

770 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Ieri
2

100.000 €
33.93 € / mp

Vand teren intravilan Hunedoara

Central, Hunedoara

La ~5km distanță

2.947 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri

39.352 €
4 € / mp

Vand teren extravilan

Central, Hunedoara

La ~5km distanță

9.838 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă

101.798 €
23 € / mp

Teren intravilan

Central, Hunedoara

La ~5km distanță

4.426 mp teren
Agenție

Azi
5

60 €
5 € / mp

Vand Teren Cristur deva 5 euro

Central, Hunedoara

La ~5km distanță

12 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
10

175.000 €
86.42 € / mp

teren intravilan

Central, Hunedoara

La ~5km distanță

2.025 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
2

85.000 €
45.72 € / mp

Teren + cladire de vanzare Hunedoara

Exterior Vest, Hunedoara

La ~5km distanță

1.859 mp teren
1E
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

30.000 €
12.82 € / mp

Teren INTRAVILAN cu posibilitate de parcelare Z ...

Central, Hunedoara

La ~5km distanță

2.340 mp
2.340 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
16

60.060 €
35 € / mp

Teren intravilan 1716 mp

Central, Hunedoara

La ~5km distanță

1.716 mp teren
f.s. 22 m
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

80.000 €
27.78 € / mp

Teren intravilan 2880mp, front de 28ml, pe stra ...

Nord, Hunedoara

La ~5km distanță

2.880 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
7

23.300 €
17.92 € / mp

Teren de vanzare pe marginea raului, 1300mp, in ...

Groș

La ~5km distanță

1.300 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
7

23.300 €
17.92 € / mp

Teren de vanzare pe marginea raului, 1300mp, in ...

Central, Hunedoara

La ~5km distanță

1.300 mp
1.300 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

18.000 €
23.35 € / mp

Teren intravilan, in orasul Hunedoara

Central, Hunedoara

La ~5km distanță

771 mp
771 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

12 €
0 € / mp

Vand teren extravilan, cu posibilitatea de parc ...

Hunedoara

La ~5km distanță

8.220 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

9.000 €
1.62 € / mp

9000 euro negociabil teren

Central, Hunedoara

La ~5km distanță

5.541 mp
5.541 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
18

380.000 €
950 € / mp

Teren investitii Hunedoara/ jud. Hunedoara

Ultracentral, Hunedoara

La ~5km distanță

400 mp
400 mp teren