Proprietar
Proprietăți unice: 3
Proprietari: 1
Agenție

2 luni în urmă
17

216.600 €
38 € / mp

Proprietate rară în inima Retezatului ...

Râu de Mori

5.700 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
6

57.000 €
45.09 € / mp

Vand teren in Retezat, 1260 mp, intre pensiuni ...

Râu de Mori

1.264 mp
1.264 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
8

1 €
0 € / mp

Vand teren in zona Raului Mare, Retezat

Râu de Mori

9.100 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
1

16 €
0 € / mp

Teren intravilan de vanzare!

Clopotiva

La ~5km distanță

4.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

43.200 €
18 € / mp

Teren intravilan de vanzare Ostrov, Rau de Mori ...

Ostrov

La ~5km distanță

2.400 mp teren
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
13

28.000 €
8.28 € / mp

Teren superb Unciuc / jud.Hunedoara

Unciuc

La ~5km distanță

3.380 mp teren
f.s. 13 m
Extravilan
Agricol

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

36.000 €
18 € / mp

Teren intravilan 2.000 mp de vânzare – Cârnești ...

Cârnești

La ~10km distanță

2.000 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

67.000 €
9.75 € / mp

Teren intravilan Paclisa | ~6.870 mp | Deschide ...

Totești

La ~10km distanță

6.870 mp
6.870 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
12

100.000 €
1,075.27 € / mp

Casa din caramida + 3,6 ha padure teren 8.123 m ...

Densuș

La ~10km distanță

3 camere
93 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

24.300 €
15 € / mp

Vand teren intravilan, 1620 mp, Raul Alb de Sus ...

Râu Alb

La ~10km distanță

1.620 mp
1.620 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

43.152 €
8 € / mp

teren zona deal-munte, pozitie deosebita

Râu Alb

La ~10km distanță

5.394 mp teren
f.s. 60 m
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

50.000 €
31.47 € / mp

Vand teren intravilan in comuna Baru

Criva

La ~15km distanță

1.589 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

3 €
0 € / mp

Teren de vanzare in Tara Hategului

Sântămăria-Orlea

La ~15km distanță

6.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
2

25 €
0 € / mp

Teren de Vanzare

Exterior Vest, Hațeg

La ~15km distanță

16.600 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

25.000 €
13.10 € / mp

Teren intravilan Hateg (zona baraj) | 1.909 mp ...

Central, Hațeg

La ~15km distanță

1.909 mp
1.909 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

22.500 €
9.78 € / mp

Teren intravilan Hateg (zona baraj) | 2.300 mp ...

Central, Hațeg

La ~15km distanță

2.300 mp
2.300 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

15.850 €
50 € / mp

Teren intravilan.Parcele

Central, Hațeg

La ~15km distanță

317 mp
317 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
7

1.199.000 €
389.41 € / mp

Teren 3079 mp+service+spalatorie+locuinta | Opo ...

Central, Hațeg

La ~15km distanță

3.079 mp
3.079 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
2

44.000 €
18.33 € / mp

Vand teren extravilan, 2400mp in Ha?eg, f.s. 15 ...

Central, Hațeg

La ~15km distanță

2.400 mp
2.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
9

1.199.900 €
389.70 € / mp

Teren 3079 mp+ service auto+ spalatorie+ locuin ...

Central, Hațeg

La ~15km distanță

3.079 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

35.000 €
6.03 € / mp

Teren extravilan | 5800 mp | aproape de Manasti ...

Periferie, Hațeg

La ~15km distanță

5.800 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

9.000 €
12.000 €
12.61 € / mp

Teren retezat

Uric

La ~20km distanță

714 mp teren
f.s. 40 m
Agenție

1 lună în urmă
2

99.000 €
52.11 € / mp

Teren de vanzare Uricani, Miroslava , Ia?i

Uric

La ~20km distanță

1.900 mp
1.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă

6.000 €
100 € / mp

Vand stupi in comuna pui

Pui

La ~20km distanță

60 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

29.500 €
5.98 € / mp

Vand Teren intravilan sat Toplita Muresului

Toplița

La ~25km distanță

4.931 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

24.000 €
31.17 € / mp

Teren intravilan de vânzare – Zonă Lacul Cinciș ...

Cinciș-Cerna

La ~25km distanță

770 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
6

50.000 €
31.47 € / mp

Vand teren intravilan in comuna Baru

Baru

La ~25km distanță

1.589 mp
1.589 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
5

105.875 €
25 € / mp

De vanzare teren intravilan 4235 mp Poiana Maru ...

Poiana Mărului

La ~25km distanță

4.235 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
27

40.590 €
55 € / mp

Terenuri la marginea pădurii – Poiana Mărului, ...

Poiana Mărului

La ~25km distanță

738 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
9

25.000 €
4.99 € / mp

TEREN INTRAVILAN ÎN MARGA-LA DN68 JUD.CARAȘ-SEV ...

Marga

La ~25km distanță

5.012 mp teren
Construcții