Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
7

33.300 €
15.01 € / mp

Teren intravilan, loc de casa ?i gradina 2219mp

Lăpugiu de Jos

2.219 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

24.000 €
5 € / mp

Teren de vanzare intravilan Gurasada

Gurasada

La ~10km distanță

4.800 mp teren
f.s. 17 m
Fâneață
Intravilan
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 24,000 € și 29.000 €
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

19.000 €
1 € / mp

Vand teren intravilan Sat Bradatel, Hunedoara

Brădățel

La ~10km distanță

19.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Ieri
1

5.000 €
0.26 € / mp

Vand teren intravilan sat Bradatel(comuna Zam), ...

Brădățel

La ~10km distanță

19.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

12 €
0.01 € / mp

Ilia PUZ construirii de locuinte aprobat

Ilia

La ~15km distanță

4 camere
1.000 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

1 €
0 € / mp

Teren de vanzare !

Ohaba

La ~15km distanță

12.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

19 ore în urmă

15.000 €
10 € / mp

Vand teren pentru casa in comuna Curtea

Curtea

La ~15km distanță

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
1

26.000 €
13 € / mp

Teren intravilan 26 000

Curtea

La ~15km distanță

2.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

12.960 €
18 € / mp

Teren intravilan

Leșnic

La ~20km distanță

720 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

14.550 €
4.63 € / mp

Teren de vanzare

Petriș

La ~20km distanță

3.140 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

4 €
0 € / mp

Vand teren intravilan cu livada de gutui

Petriș

La ~20km distanță

8.900 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 ore în urmă
4

4.500 €
2.37 € / mp

vand teren extravilan pre?ul este u?or negociab ...

Almaș-Săliște

La ~20km distanță

1.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
10

12.000 €
6 € / mp

Teren intravilan de vanzare

Brănișca

La ~25km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

17 ore în urmă
2

5.900 €
1 € / mp

Vand teren extravilan

Exterior Vest, Făget

La ~25km distanță

5.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
3

12.500 €
0.96 € / mp

De vanzare pamant arabil jud.Timis oras Faget ( ...

Central, Făget

La ~25km distanță

13.000 mp teren
f.s. 49 m
Proprietar
Comision 0%

19 ore în urmă
7

13.500 €
14.09 € / mp

vanzare

Lelese

La ~25km distanță

958 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri

31.000 €
2.92 € / mp

Vand teren in satul Furcsoara, Comuna Branisca, ...

Furcșoara

La ~25km distanță

10.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

20 ore în urmă
5

25.000 €
12.50 € / mp

Propietar vand teren intravilan pt casa, sera, ...

Vețel

La ~25km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
5

28.000 €
70 € / mp

Vand proprietate in loc Ve?el jud Hunedoara

Vețel

La ~25km distanță

400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
8

29.620 €
10 € / mp

Teren intravilan situat într-o locație de vis

Sulighete

La ~25km distanță

2.962 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

24.999 €
8.43 € / mp

Vand Teren Extravilan in Gladna Montana

Gladna Montană

La ~30km distanță

2.964 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
4

7.629 €
1.87 € / mp

Teren extravilan, sat Cozia, com Cirjiti

Cozia

La ~30km distanță

4.090 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
7

69.782 €
23 € / mp

Teren intravilan in satul Bejan

Bejan

La ~30km distanță

3.034 mp teren
Proprietar
Comision 0%

16 ore în urmă

31.200 €
12 € / mp

Teren de vanzare

Bejan

La ~30km distanță

2.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

50.000 €
9.77 € / mp

Vand teren intravilan in comuna Carjiti sat Pop ...

Popești

La ~30km distanță

5.120 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

8.700 €
3.52 € / mp

Teren varadia de mures

Vărădia de Mureș

La ~30km distanță

2.470 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

4 €
0 € / mp

Casa batraneasca cu teren intravilan /Varadia d ...

Vărădia de Mureș

La ~30km distanță

8.780 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri

0 €

Teren extravilant

Fornădia

La ~30km distanță

Proprietar
Comision 0%

Ieri
7

28.680 €
6 € / mp

teren extravilan

Fornădia

La ~30km distanță

4.780 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

66.000 €
6 € / mp

Teren lac surduc

Fârdea

La ~30km distanță

11.000 mp teren
f.s. 60 m