Proprietăți unice: 3
Proprietari: 0
Bancă
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

55.002 €
6.87 € / mp

Teren extravilan 8.008 mp, HUNEDOARA, HASDAT

Hășdat

8.008 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

4 luni în urmă
3

9.000 €
1.57 € / mp

Teren fâneață lângă pădure - Hunedoara

Hășdat

5.722 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

7 luni în urmă
3

30.000 €
1.49 € / mp

Teren fâneață lângă pădure - Hunedoara

Hășdat

20.082 mp teren
f.s. 85 m
Extravilan
Agricol

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 lună în urmă
4

20.000 €
20 € / mp

Teren intravilan, 1000 -1500mp, parcela de colt ...

Central, Hunedoara

La ~5km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
7

23.300 €
17.92 € / mp

Teren de vanzare pe marginea raului, 1300mp, in ...

Central, Hunedoara

La ~5km distanță

1.300 mp
1.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
16

60.060 €
35 € / mp

Teren intravilan 1716 mp

Central, Hunedoara

La ~5km distanță

1.716 mp teren
f.s. 22 m

Agenție

2 săptămâni în urmă
2

35.000 €

Teren extravilan impadurit, 20.720 mp zona Lacu ...

Central, Hunedoara

La ~5km distanță

f.s. 50 m
Agenție

Mai mult de un an
3

18.000 €
23.35 € / mp

Teren intravilan, in orasul Hunedoara

Central, Hunedoara

La ~5km distanță

771 mp
771 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

24.000 €
40 € / mp

Vand teren intravilan 600 m2 in Hunedoara langa ...

Central, Hunedoara

La ~5km distanță

600 mp
600 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
7

17.992 €
2.50 € / mp

Teren extravilan de vanzare -faneata

Central, Hunedoara

La ~5km distanță

7.197 mp
7.197 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

30.000 €
12.82 € / mp

Teren INTRAVILAN cu posibilitate de parcelare Z ...

Central, Hunedoara

La ~5km distanță

2.340 mp
2.340 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

12 €
0 € / mp

Vand teren extravilan, cu posibilitatea de parc ...

Hunedoara

La ~5km distanță

8.220 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
12

33 €
33 € / mp

Teren intravilan 3000mp utilita?i,proiect aprob ...

Central, Hunedoara

La ~5km distanță

1 mp
1 mp teren
Proprietar
Comision 0%

18 ore în urmă
2

85.000 €
45.72 € / mp

Teren + cladire de vanzare Hunedoara

Exterior Vest, Hunedoara

La ~5km distanță

1.859 mp teren
1E
Agenție

Mai mult de un an
7

58.400 €
73 € / mp

Teren in Hunedoara, zona Pestisu Mare la 12 km ...

Central, Hunedoara

La ~5km distanță

800 mp
800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

17.000 €
17 € / mp

Parcela de construcții intravilan, 1000mp în Hu ...

Hunedoara

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Intravilan
Agenție

7 luni în urmă
9

14.250 €
30 € / mp

Loc de casa in Hunedoara, 3 parcele de teren in ...

Central, Hunedoara

La ~5km distanță

475 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

19.543 €
1.20 € / mp

16286 m2 pasuni la 1.2 euro/m2 in Runcu Mare Hu ...

Central, Hunedoara

La ~5km distanță

16.286 mp
16.286 mp teren
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

36.336 €
3.30 € / mp

PRET NOU! Teren (padure) intabulat – 11.011 mp ...

Nord-Vest, Hunedoara

La ~5km distanță

11.011 mp teren
Pădure
Extravilan
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
7

10.000 €
13.70 € / mp

Teren extravilan de vânzare – Lacul Cinciș

Central, Hunedoara

La ~5km distanță

730 mp teren
f.s. 15 m
Pădure
Extravilan
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

65.000 €
185.71 € / mp

Teren

Central, Hunedoara

La ~5km distanță

350 mp
350 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

9.600 €
1.29 € / mp

9600 euro Teren cu drum de acces pietruit

Central, Hunedoara

La ~5km distanță

7.454 mp
7.454 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

37.000 €
77.08 € / mp

Vand teren 480 mp in zona Ciuperca Hunedoara

Central, Hunedoara

La ~5km distanță

480 mp
480 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

9.000 €
1.62 € / mp

9000 euro negociabil teren

Central, Hunedoara

La ~5km distanță

5.541 mp
5.541 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
9

43.680 €
30 € / mp

Loc de casa in Hunedoara, 3 parcele de teren in ...

Central, Hunedoara

La ~5km distanță

1.456 mp
1.456 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

28.000 €
1.95 € / mp

Teren extravilan - 14.387mp - Valea Seaca - Hun ...

Central, Hunedoara

La ~5km distanță

14.387 mp
14.387 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă

17.000 €
17 € / mp

Teren intravilan de 1000 mp, în Hunedoara

Hunedoara

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
7

23.300 €
17.92 € / mp

Teren de vanzare pe marginea raului, 1300mp, in ...

Groș

La ~5km distanță

1.300 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
4

20.000 €
20 € / mp

Teren intravilan, 1000 -1500mp, parcela de colt ...

Groș

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

80.000 €
27.78 € / mp

Teren intravilan 2880mp, front de 28ml, pe stra ...

Nord, Hunedoara

La ~5km distanță

2.880 mp teren
Construcții