Proprietar
Proprietăți unice: 2
Proprietari: 2
Proprietar
Comision 0%

Azi
7

28.680 €
6 € / mp

teren extravilan

Fornădia

4.780 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi

0 €

Teren extravilant

Fornădia

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

6 luni în urmă
4

29.999 €
20.46 € / mp

Teren intravilan, 1466mp in comuna Bejan

Bejan

La ~5km distanță

1.466 mp teren
f.s. 60 m
Agenție

6 luni în urmă
4

38.000 €
13.19 € / mp

Teren intravilan parcelat - 2882 mp - Sat Bejan

Bejan

La ~5km distanță

2.882 mp teren
f.s. 33 m
Agenție

9 luni în urmă
2

96.636 €
12 € / mp

Teren extravilan 8.053 mp (cu iesire la Raul Mu ...

Mintia

La ~5km distanță

8.053 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezvoltator
Comision 0%

10 luni în urmă
1

265.860 €
20 € / mp

Proprietar Mintia Vetel, platforma betonata, 1 ...

Mintia

La ~5km distanță

13.293 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
8

29.620 €
10 € / mp

Teren intravilan situat într-o locație de vis

Sulighete

La ~5km distanță

2.962 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Azi
10

42.500 €
1.13 € / mp

Proprietate de vanzare in Barbura (Bai?a), Hune ...

Barbura

La ~5km distanță

37.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

42.500 €
40.000 €
1 € / mp

Proprietate de vanzare in sat Barbura, judetul ...

Barbura

La ~5km distanță

42.500 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

15.000 €
7.14 € / mp

Teren intravilan 2.100 mp in Satul Boholt din C ...

Boholt

La ~5km distanță

2.100 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
19

32.000 €
6.86 € / mp

Teren intravilan 4.664 mp in Satul Boholt din C ...

Boholt

La ~5km distanță

4.664 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

15.000 €
7.50 € / mp

Teren intravin 2000 mp in Soimus

Șoimuș

La ~5km distanță

2.000 mp
2.000 mp teren
f.s. 1 m
Agenție

10 luni în urmă
2

15.000 €
7.50 € / mp

Teren intravin 2000 mp in Soimus

Șoimuș

La ~5km distanță

2.000 mp teren
f.s. 1 m
Agenție

Mai mult de un an
2

154.000 €
20 € / mp

Teren intravilan de 7.700 mp in Satul Soimus (C ...

Șoimuș

La ~5km distanță

7.700 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

30.000 €

Teren INTRAVILAN cu posibilitate de parcelare Z ...

Șoimuș

La ~5km distanță

f.s. 41 m
Agenție

6 luni în urmă
1

60.000 €
74.000 €
0.49 € / mp

Teren extravilan de 12,24 hectare in ?oimu? doa ...

Șoimuș

La ~5km distanță

122.400 mp teren
f.s. 40 m
Agenție

4 luni în urmă
1

60.000 €
74.000 €
0.49 € / mp

Teren extravilan de 12,24 hectare in ?oimus doa ...

Șoimuș

La ~5km distanță

122.400 mp
122.400 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
3

11.000 €
7.33 € / mp

Teren intravilan de vanzare, 1500 mp, zona ?oim ...

Șoimuș

La ~5km distanță

1.500 mp
1.500 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
4

29.999 €
20.46 € / mp

Teren intravilan, 1466mp in comuna Bejan

Șoimuș

La ~5km distanță

1.466 mp
1.466 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
4

38.000 €
13.19 € / mp

Teren intravilan parcelat - 2882 mp - Sat Bejan

Șoimuș

La ~5km distanță

2.882 mp
2.882 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
2

15.000 €
7.50 € / mp

Teren intravin 2000 mp in Soimus

Șoimuș

La ~5km distanță

2.000 mp
2.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

8.000 €
20 € / mp

Loturi de 400mp ideale pentru construc?ii-peisa ...

Șoimuș

La ~5km distanță

400 mp
400 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

40.000 €
50.000 €
8 € / mp

De vanzare teren intravilan, zona Cainelu de Jo ...

Șoimuș

La ~5km distanță

5.000 mp
5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
3

30 €
0.01 € / mp

vand 6000 mp intravilan cu utilitati ,200m fron ...

Șoimuș

La ~5km distanță

6.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

15.000 €
21.04 € / mp

Teren de vanzare Soimus

Șoimuș

La ~5km distanță

713 mp
713 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

45.000 €
17.31 € / mp

Oportunitate de Investi?ie de Top in ?oimu? - 2 ...

Șoimuș

La ~5km distanță

2.600 mp teren
f.s. 13 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

74.000 €
0.60 € / mp

Teren extravilan de 12,24 hectare in ?oimu? doa ...

Șoimuș

La ~5km distanță

122.400 mp
122.400 mp teren
f.s. 40 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

15.400 €
7 € / mp

Teren intravilan 2200 mp, acces asfalt, padure ...

Brănișca

La ~10km distanță

2.200 mp
2.200 mp teren
f.s. 26 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

5.999 €
4.29 € / mp

Teren extrvilan 1400mp in Branisca

Brănișca

La ~10km distanță

1.400 mp
1.400 mp teren
f.s. 14 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

70.000 €
10.77 € / mp

Teren 6500 mp, front 125 ml, utilitati, liniste ...

Brănișca

La ~10km distanță

6.500 mp
6.500 mp teren
f.s. 125 m