Proprietăți unice: 3
Proprietari: 3
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
1

16 €
0 € / mp

Teren intravilan de vanzare!

Clopotiva

4.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
2

0 €

Teren de vanzare

Clopotiva

Proprietar
Comision 0%

Azi
3

40.000 €
8 € / mp

Vand teren extravilan, langa satul clopotiva

Clopotiva

5.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

43.200 €
18 € / mp

Teren intravilan de vanzare Ostrov, Rau de Mori ...

Ostrov

La ~5km distanță

2.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

1 €
0 € / mp

Vand teren in zona Raului Mare, Retezat

Râu de Mori

La ~5km distanță

9.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

36.000 €
18 € / mp

Teren intravilan 2.000 mp de vânzare – Cârnești ...

Cârnești

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Construcții

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

100.000 €
1,075.27 € / mp

Casa din caramida + 3,6 ha padure teren 8.123 m ...

Densuș

La ~10km distanță

3 camere
93 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
8

90.000 €
90 € / mp

Teren Deva str Zavoi

Zăvoi

La ~15km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

43.152 €
8 € / mp

teren zona deal-munte, pozitie deosebita

Râu Alb

La ~15km distanță

5.394 mp teren
f.s. 60 m
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

3 €
0 € / mp

Teren de vanzare in Tara Hategului

Sântămăria-Orlea

La ~15km distanță

6.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
2

25 €
0 € / mp

Teren de Vanzare

Exterior Vest, Hațeg

La ~15km distanță

16.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
9

1.199.900 €
389.70 € / mp

Teren 3079 mp+ service auto+ spalatorie+ locuin ...

Central, Hațeg

La ~15km distanță

3.079 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Azi
2

2.000 €
40 € / mp

Vand teren

Central, Hațeg

La ~15km distanță

50 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

29.500 €
5.98 € / mp

Vand Teren intravilan sat Toplita Muresului

Toplița

La ~20km distanță

4.931 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

9.000 €
12.000 €
12.61 € / mp

Teren retezat

Uric

La ~20km distanță

714 mp teren
f.s. 40 m
Proprietar
Comision 0%

Ieri

48.000 €
2.40 € / mp

Teren extravilan 20.000 MP Uricani, HD

Uric

La ~20km distanță

20.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

6.000 €
100 € / mp

Vand stupi in comuna pui

Pui

La ~20km distanță

60 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
1

65.000 €

vanzare teren

Teliucu Superior

La ~25km distanță

Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
1

65.000 €
26 € / mp

vanare teren intravilan

Teliucu Superior

La ~25km distanță

2.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă

17.000 €
17 € / mp

Teren intravilan de 1000 mp, în Hunedoara

Hunedoara

La ~30km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

17.000 €
17 € / mp

Parcela de construcții intravilan, 1000mp în Hu ...

Hunedoara

La ~30km distanță

1.000 mp teren
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

65.000 €
185.71 € / mp

Teren

Central, Hunedoara

La ~30km distanță

350 mp
350 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
12

33 €
33 € / mp

Teren intravilan 3000mp utilita?i,proiect aprob ...

Central, Hunedoara

La ~30km distanță

1 mp
1 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
16

60.060 €
35 € / mp

Teren intravilan 1716 mp

Central, Hunedoara

La ~30km distanță

1.716 mp teren
f.s. 22 m
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

28.000 €
1.95 € / mp

Teren extravilan - 14.387mp - Valea Seaca - Hun ...

Central, Hunedoara

La ~30km distanță

14.387 mp
14.387 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

12 €
0 € / mp

Vand teren extravilan, cu posibilitatea de parc ...

Hunedoara

La ~30km distanță

8.220 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
2

85.000 €
45.72 € / mp

Teren + cladire de vanzare Hunedoara

Exterior Vest, Hunedoara

La ~30km distanță

1.859 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

70.608 €
61.846 €
38.82 € / mp

vand teren intravilan central Hunedoara

Hunedoara

La ~30km distanță

1.819 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
5

159.900 €
75 € / mp

Teren intravilan pentru comercial, 2.132 mp ora ...

Călan

La ~30km distanță

2.132 mp teren
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

2.500 €
0.50 € / mp

Teren pentru investitie Statie de Stocare

Central, Călan

La ~30km distanță

5.000 mp teren