Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

Mai mult de un an
1

266.145 €
5 € / mp

20 parcele de teren extravilan 53.229mp in Sat ...

Banpotoc

53.229 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
15

20.000 €
5.17 € / mp

Teren 3,871mp Varmaga / None

Vărmaga

La ~5km distanță

3.871 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
17

36.872 €
5.50 € / mp

De vanzare teren intravilan Barsau, jud. Hunedo ...

Hărău

La ~5km distanță

6.704 mp
6.704 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

18.200 €
13 € / mp

Vand teren intravilan Banpotoc

Hărău

La ~5km distanță

1.400 mp
1.400 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

30.127 €
6.50 € / mp

De vanzare Teren intravilan,Barsau

Hărău

La ~5km distanță

4.635 mp
4.635 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
3

112.100 €
20 € / mp

Urgent teren Barsau.

Hărău

La ~5km distanță

5.605 mp
5.605 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă

10 €
0 € / mp

Vand teren extravilan sat Barsau, jud. Hunedoar ...

Bârsău

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
4

54.000 €
3 € / mp

1,8 ha teren cu priveliste langa Deva in Barsau ...

Bârsău

La ~5km distanță

18.000 mp teren
f.s. 90 m
Extravilan
Agenție

1 lună în urmă
5

148.500 €
9 € / mp

De vanzare teren construibil parcelabil Balata, ...

Bârsău

La ~5km distanță

16.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

44.800 €
14 € / mp

Teren de vanzare intravilan Barsau, Hunedoara n ...

Bârsău

La ~5km distanță

3.200 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

25.000 €
10 € / mp

Vând teren extravilan Barsau, judetul Hunedoara ...

Bârsău

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
34

36.872 €
5.50 € / mp

De vanzare teren intravilan Barsau, jud. Hunedo ...

Bârsău

La ~5km distanță

6.704 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

34.000 €
17 € / mp

Vand teren intravilan loc.Barsau Hunedoara

Bârsău

La ~5km distanță

2.000 mp teren
f.s. 32 m
Livadă
Intravilan
Agenție

1 lună în urmă
3

50.000 €
10 € / mp

Vand teren intravilan loc.Barsau Hunedoara

Bârsău

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
1

681.580 €
5 € / mp

39 parcele Teren extravilan 136.316 mp in Sat B ...

Bârsău

La ~5km distanță

136.316 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

25.000 €
3.57 € / mp

Teren 5.500 mp, liniste totala, acces asfalt, p ...

Rapoltu Mare

La ~5km distanță

7.000 mp
7.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

25.000 €
2.72 € / mp

Teren 1 ha langa casa, acces asfalt, zona linis ...

Rapoltu Mare

La ~5km distanță

9.189 mp
9.189 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

65.000 €
16.65 € / mp

Vand teren intravilan in Simeria, zona industri ...

Simeria

La ~5km distanță

3.905 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
6

4.900 €
6.53 € / mp

Parcele teren langa Simeria -POSIBILITATE PLATA ...

Central, Simeria

La ~5km distanță

750 mp
750 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

480.000 €

???? Teren intravilan 32.000 mp pozi?ie strateg ...

Central, Simeria

La ~5km distanță

f.s. 104 m
Agenție

1 lună în urmă
6

16.980 €
27.88 € / mp

Teren intravilan Uroi

Central, Simeria

La ~5km distanță

609 mp
609 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
2

12.405 €
5 € / mp

Teren extravilan Simeria

Central, Simeria

La ~5km distanță

2.481 mp
2.481 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

55.000 €
6.40 € / mp

Teren constructie/investitie 8600 acces DN7 si ...

Central, Simeria

La ~5km distanță

8.600 mp
8.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

40.300 €
10.23 € / mp

Vand urgent Teren DN Simeria -Hateg(Spate la Pe ...

Simeria

La ~5km distanță

3.940 mp teren
f.s. 14 m
Agenție

1 lună în urmă
5

210.000 €

???? Teren intravilan 6.109 mp zona centrala Si ...

Central, Simeria

La ~5km distanță

f.s. 35 m
Agenție

1 săptămână în urmă
1

17.500 €
17.50 € / mp

Teren constructie -PUZ 2026

Central, Simeria

La ~5km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
3

17.500 €
17.50 € / mp

Teren constructie hale/atelier -INTRAVILAN 2026 ...

Central, Simeria

La ~5km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă

49.000 €
49 € / mp

Teren intravilan de vanzare, 1000 mp, zona Sime ...

Central, Simeria

La ~5km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
2

163.800 €
21 € / mp

Teren Intravilan de vanzare, 7800 mp, zona Sime ...

Central, Simeria

La ~5km distanță

7.800 mp
7.800 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

27.000 €
10.38 € / mp

Vand teren intravilan 2985mp in Uroi, la 2km de ...

Central, Simeria

La ~5km distanță

2.600 mp
2.600 mp teren