Proprietăți unice: 4
Proprietari: 2
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
5

430.000 €
311.59 € / mp

Panorama eterna asupra Balatonului

Central, Miercurea-Ciuc

1.380 mp
1.380 mp teren
Bancă
Comision 0%

9 luni în urmă
4

18.709 €
1.80 € / mp

Teren , Miercurea Ciuc , Jud Harghita

Est, Miercurea-Ciuc

10.394 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
7

184.000 €
20 € / mp

Vand teren la Subpadure la 150 m de scoala

Băile Miercurea, Miercurea-Ciuc

9.200 mp teren
f.s. 275 m
Fâneață
Extravilan

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
4

165.000 €
25 € / mp

Teren intravilan in M. Ciuc langa Waberer''s

Exterior Vest, Miercurea-Ciuc

6.600 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

7 luni în urmă
5

93.250 €
62.17 € / mp

Teren intravilan de vânzare în Le ...

Leliceni

La ~5km distanță

1.500 mp teren
f.s. 22 m
Intravilan
Fâneață
Agenție

1 lună în urmă
1

99.900 €
3.03 € / mp

Oportunitate de Investi?ie: Teren Extins in Com ...

Harghita-Băi

La ~15km distanță

33.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

1 €
3.000 €
0 € / mp

Teren intravilan

Mădăraș

La ~15km distanță

3.000 mp teren

Agenție

8 luni în urmă
11

65.000 €
37.66 € / mp

Super Oferta Tusnad, Teren ideal Pensiune

Tușnad

La ~20km distanță

1.726 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
9

124.900 €
30.46 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Tu?nad!

Tușnad

La ~20km distanță

4.100 mp
4.100 mp teren
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
11

89.000 €
28.16 € / mp

FILM! Teren intravilan 3.160 mp + constructie, ...

Tușnad

La ~20km distanță

3.160 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă

89.000 €

FILM! Teren intravilan 3.160 mp constructie, Ba ...

Tușnad

La ~20km distanță

Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
11

89.000 €
28.16 € / mp

FILM! Teren intravilan 3.160 mp + constructie, ...

Tușnad

La ~20km distanță

3.160 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

950.000 €
1.000.000 €
9.50 € / mp

Teren de vinzare Lunca de Sus

Lunca de Sus

La ~25km distanță

100.000 mp
100.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
4

60.000 €
60 € / mp

Teren inttravilan de 1000 mp de vanzare in Bail ...

Băile Tușnad

La ~25km distanță

1.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă

42.000 €

FILM! 900mp intravilan, aprobat CU, in frumoasa ...

Central, Băile Tușnad

La ~25km distanță

f.s. 20 m
Agenție

2 luni în urmă

54.000 €

FILM! 900mp intravilan, aprobat CU, in frumoasa ...

Central, Băile Tușnad

La ~25km distanță

f.s. 20 m
Agenție

10 luni în urmă
5

54.000 €
60 € / mp

FILM! 900mp intravilan, aprobat CU, in frumoasa ...

Central, Băile Tușnad

La ~25km distanță

900 mp
900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

60.000 €
62.89 € / mp

Vand teren intravilan Baile Tusnad

Exterior Vest, Băile Tușnad

La ~25km distanță

954 mp teren
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
9

39.800 €
44.22 € / mp

FILM! 900mp intravilan, aprobat CU, in frumoasa ...

Central, Băile Tușnad

La ~25km distanță

900 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă

5.500 €
0.03 € / mp

Vand pasune 16 ha pasune Lunca de jos

Lunca de Jos

La ~25km distanță

169.418 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
10

27.900 €
4.98 € / mp

De vânzare teren extravilan în Kuvas ...

Filia

La ~30km distanță

5.600 mp teren
Pădure
Extravilan
Agenție

3 luni în urmă
5

21.000 €
6.77 € / mp

FILM! Teren cu potential, 3100 mp, langa drumul ...

Plăieșii de Jos

La ~30km distanță

3.100 mp
3.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
6

17.000 €
41.000 €
8.48 € / mp

Vand teren intravilan, in centrul statiunii Izv ...

Izvoru Mureșului

La ~30km distanță

2.004 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

26.900 €
20.13 € / mp

Teren intravilan in Izvoru Muresului (str. Prin ...

Izvoru Mureșului

La ~30km distanță

1.336 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
9

35.000 €
12.96 € / mp

Teren intravilan in Izvoru Muresului str. Taber ...

Izvoru Mureșului

La ~30km distanță

2.700 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
5

18.000 €
20.36 € / mp

De vanzare teren intravilan in Kuvaszo

Brăduț

La ~30km distanță

884 mp
884 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

15.000 €
32.89 € / mp

De vanzare teren intravilan, Filia

Brăduț

La ~30km distanță

456 mp
456 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
4

8.550 €
9.10 € / mp

De vanzare doua terenuri intravilane, Kuvaszo

Brăduț

La ~30km distanță

940 mp
940 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
12

27.900 €
4.98 € / mp

De vanzare teren extravilan in Kuvaszo!

Brăduț

La ~30km distanță

5.600 mp
5.600 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
4

34.900 €
12.54 € / mp

De vânzare teren de 2.782 mp în loc. ...

Bixad

La ~30km distanță

2.782 mp teren
Fâneață
Intravilan