Proprietar
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

19 ore în urmă
3

16.000 €
5.97 € / mp

teren intravilan

Valea

2.680 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

20 ore în urmă

1 €
1 € / mp

Parcele teren agricol cu CF

Bolboși

La ~5km distanță

1 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

50.000 €
5 € / mp

Teren Extravilan, 10.000 de mp, langa Centura N ...

Drăgotești

La ~10km distanță

10.000 mp
10.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
3

6.000 €
0.04 € / mp

16 Ha curea de teren arabil in Saulesti/ DJ661

Aninoasa

La ~10km distanță

160.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 săptămâni în urmă
2

50.000 €
55.87 € / mp

Teren Str. Republicii, STREHAIA

Central, Strehaia

La ~15km distanță

895 mp
895 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
7

20.000 €
11.83 € / mp

TEREN 1690 MP - ORAS STREHAIA

Ultracentral, Strehaia

La ~15km distanță

1.690 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
9

34.500 €
2.81 € / mp

Teren intravilan/extravilan 12264mp

Central, Turceni

La ~15km distanță

12.264 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
3

6.000 €
0.04 € / mp

16 Ha curea de teren arabil in Saulesti/ DJ661

Central, Turceni

La ~15km distanță

160.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

34.000 €
4.50 € / mp

Teren extravilan Com. Samarinesti - 7560mp

Samarinești

La ~15km distanță

7.560 mp
7.560 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

3.833 €
0.38 € / mp

Teren forestier fag stejar

Corcova

La ~15km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
5

10.000 €
1 € / mp

Teren forestier fag stejar veche de 150 ani

Corcova

La ~15km distanță

10.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
5

16.500 €
5.54 € / mp

Teren de vanzare Moi, Rovinari

Fărcășești

La ~15km distanță

2.980 mp
2.980 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

6.900 €
0.33 € / mp

Vand 2,12 ha padure de stejar, Bilteni-Gorj

Bâlteni

La ~15km distanță

21.200 mp
21.200 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

11.500 €
2.07 € / mp

Teren de vanzare | Balteni Moi

Bâlteni

La ~15km distanță

5.544 mp
5.544 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
3

12.500 €
7.83 € / mp

Vânzare teren intravilan situat în comuna Scoar ...

Scoarța

La ~15km distanță

1.597 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 12,500 € și 13.500 €
Agenție

3 luni în urmă
2

21.000 €
20.49 € / mp

Teren intravilan langa apa si padure

Scoarța

La ~15km distanță

1.025 mp
1.025 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
1

22.000 €
5.12 € / mp

Teren Intravilan Ungureni

Scoarța

La ~15km distanță

4.300 mp
4.300 mp teren
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

11.500 €
2.07 € / mp

Teren de vânzare | Bâlteni – Mo ...

Moi

La ~20km distanță

5.544 mp teren
f.s. 24 m
Fâneață
Intravilan
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
6

43.000 €
14.22 € / mp

Teren de vis în Sat Moi, Comuna Bâlte ...

Moi

La ~20km distanță

3.024 mp teren
f.s. 22 m
Livadă
Intravilan
Agenție

4 luni în urmă
9

155.000 €
29.96 € / mp

Vanzare teren intravilan situat in Rovinari - z ...

Central, Rovinari

La ~20km distanță

5.173 mp
5.173 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
7

636.000 €
120 € / mp

Vand 5300 mp teren de construit in Rovinari, pr ...

Central, Rovinari

La ~20km distanță

5.300 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
11

120.000 €
10 € / mp

Terenuri Intravilane în Rovinari

Rovinari

La ~20km distanță

12.000 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 120,000 € și 125.000 €
Agenție

4 luni în urmă
7

155.000 €
29.96 € / mp

Oportunitate unica de investi?ie in Rovinari | ...

Central, Rovinari

La ~20km distanță

5.173 mp
5.173 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

21.000 €
30 € / mp

Vand 2 parcele in Cartier Motru

Central, Motru

La ~20km distanță

700 mp
700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
3

68 €
0.08 € / mp

Vand teren intravilan

Motru

La ~20km distanță

841 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

120.000 €
40 € / mp

Casa de vanzare [vis-a-vis Colegiul National 'G ...

Motru

La ~20km distanță

4 camere
3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
2

34 €
0.01 € / mp

Teren de vanzare 3406 mp Motru, jud. Gorj

Motru

La ~20km distanță

3.406 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
7

42.000 €
93.75 € / mp

Parcele teren intravilan, Municipiul Motru

Vest, Motru

La ~20km distanță

448 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
5

63.000 €
1.89 € / mp

Teren 33290 mp, Lupsa de sus, Oportunitate de i ...

Lupșa de Sus

La ~20km distanță

33.290 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

Azi
10

100.000 €
8 € / mp

de vanzare

Brănești

La ~20km distanță

12.500 mp teren