Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
4

49.800 €
83 € / mp

Parcele de casă (500-600 mp) în Cartier Sisești ...

Șișești, Târgu Jiu

600 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
4

55.000 €
87.58 € / mp

Vanzare teren intravilan, 628 mp, situat in Tar ...

Șișești, Târgu Jiu

La ~5km distanță

628 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

42.000 €
80 € / mp

Parcele de Vanzare in Targu Jiu - Cartier Sises ...

Șișești, Târgu Jiu

La ~5km distanță

525 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
4

42.800 €
80 € / mp

Parcele de teren intravilan de vanzare zona ?i? ...

Șișești, Târgu Jiu

La ~5km distanță

535 mp teren
f.s. 21 m

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
8

47.000 €
188 € / mp

Vânzare teren intravilan - 250 mp - strada Cons ...

Lotrului, Târgu Jiu

La ~5km distanță

250 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

108 €
0.10 € / mp

Teren intravilan 1058mp Cartier Tismana - Str G ...

Exterior Vest, Târgu Jiu

La ~5km distanță

1.058 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

110.000 €
42.59 € / mp

Vand teren pe strada Prelungirea Panduri

Central, Târgu Jiu

La ~5km distanță

2.583 mp teren
f.s. 19 m
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

79 €
0.16 € / mp

Parcele de teren reglementate prin PUZ Targu Ji ...

Exterior Vest, Târgu Jiu

La ~5km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

180.000 €
12 € / mp

Teren dezvoltare cartier rezidential - Potentia ...

Central, Târgu Jiu

La ~5km distanță

15.000 mp
15.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
3

20.000 €
16.37 € / mp

Teren extravilan situat in Preajba Mare, munici ...

Preajba, Târgu Jiu

La ~5km distanță

1.222 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
4

70.000 €
53.85 € / mp

Teren intravilan, 1300 mp, zona Prajba Mare

Preajba, Târgu Jiu

La ~5km distanță

1.300 mp teren
f.s. 18 m
Agenție

Mai mult de un an
4

53.900 €
95.57 € / mp

Teren construibil, strada principala, 564 mp, P ...

Central, Târgu Jiu

La ~5km distanță

564 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
1

99.960 €
7 € / mp

Teren centura Targu Jiu

1 Mai, Târgu Jiu

La ~5km distanță

14.280 mp teren
f.s. 36 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
3

65.500 €
125 € / mp

Teren Intravilan, Curti - Constructii, Strada U ...

Unirii, Târgu Jiu

La ~5km distanță

524 mp teren
f.s. 12 m
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

50 €
0 € / mp

Vand teren extravilan centura Targu-Jiu, vizavi ...

Centura, Târgu Jiu

La ~5km distanță

13.396 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
7

50.000 €
7.95 € / mp

Teren extravilan de vanzare - 6286 mp- Tg jiu , ...

Centura, Târgu Jiu

La ~5km distanță

6.286 mp
6.286 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
2

60.000 €
47.85 € / mp

Teren extravilan de 1254 mp, în Centura

Centura, Târgu Jiu

La ~5km distanță

1.254 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
1

35.000 €
4.88 € / mp

Teren intravilan+extravilan

Turcinești

La ~5km distanță

7.166 mp
7.166 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

19.600 €
14 € / mp

Teren intravilan Turcinesti

Turcinești

La ~5km distanță

1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
1

25.000 €
48.08 € / mp

Teren intravilan

Bălești

La ~5km distanță

520 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

33.999 €
49.56 € / mp

Vand parcele teren intravilan, 686 mp, Botorogi ...

Botorogi

La ~10km distanță

686 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
6

43.000 €
12.84 € / mp

Teren oferit spre vanzare, Sambotin 3549 mp

Sâmbotin

La ~10km distanță

3.350 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

11.900 €
14.88 € / mp

Runcu - Terenuri intravilan cu vedere panoramic ...

Runcu

La ~10km distanță

800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

60.000 €
44.12 € / mp

Teren intravilan in Targu Carbunesti, sat Pojog ...

Pojogeni

La ~20km distanță

1.360 mp teren
f.s. 30 m
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

35.000 €
5.16 € / mp

Casa cu teren + al doilea teren, Musetesti, Gor ...

Mușetești

La ~20km distanță

6.785 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

20.000 €
11.01 € / mp

TEREN CU LIVADA

Central, Târgu Cărbunești

La ~20km distanță

1.817 mp teren
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

13.000 €
3.10 € / mp

Teren intravilan de vanzare in orasul tismana j ...

Exterior Vest, Tismana

La ~25km distanță

4.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

35.500 €
10 € / mp

Vanzare

Tismana

La ~25km distanță

3.550 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

11.000 €
1.18 € / mp

vand teren - comuna Ciuperceni, sat Stramba Vul ...

Ciuperceni

La ~25km distanță

9.309,7 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă

45.000 €
1.02 € / mp

Vand padure gorun si carpen

Albeni

La ~25km distanță

44.300 mp teren