Proprietar
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
2

19.800 €
4.06 € / mp

Teren intravilan cruset Gorj.

Slăvuța

4.881 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

2 luni în urmă
7

14.000 €
7 € / mp

Tern parcelat Comuna Curuset

Crușeț

La ~5km distanță

2.000 mp
2.000 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
1

37.500 €
0.75 € / mp

5 ha teren agricol la Farcas judetul Dolj

Fărcaș

La ~10km distanță

50.000 mp teren
Extravilan
Agenție

9 luni în urmă
1

17.250 €
0.75 € / mp

2,3 ha teren agricol la Farcas judetul Dolj

Fărcaș

La ~10km distanță

23.000 mp teren
Extravilan

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
3

350.000 €
1.09 € / mp

Vand teren Comuna Turburea Sat Poiana Judet Gor ...

Turburea

La ~15km distanță

320.000 mp
320.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

350.000 €
1.09 € / mp

Vand teren intra si extravilan Sat Poiana Turbu ...

Turburea

La ~15km distanță

320.000 mp
320.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

22.000 €
5.60 € / mp

Vand teren intravilan Amarastii de Jos / pretab ...

Amărăști

La ~15km distanță

3.931 mp
3.931 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
7

492 €
0.20 € / mp

Cota de 1/4 din teren loc. Amarastii de Jos, Ju ...

Amărăști

La ~15km distanță

2.500 mp
2.500 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

57.996 €
12 € / mp

Teren 4,833mp Amarastii de Sus

Amărăști

La ~15km distanță

4.833 mp
4.833 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă

50.000 €
1 € / mp

Teren agricol 5 ha Amara?tii de Sus, Dolj liber ...

Amărăști

La ~15km distanță

50.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

15.000 €
2.78 € / mp

Teren intravilan , construibil, in Vladimir-And ...

Andreești

La ~15km distanță

5.390 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă

65.000 €
1.08 € / mp

Vind teren extravilan Giurgi?a Dolj

Melinești

La ~15km distanță

60.000 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
1

30.000 €
0.75 € / mp

4 ha teren agricol la Melinesti judetul Dolj

Melinești

La ~15km distanță

40.000 mp teren
Extravilan
Agenție

Mai mult de un an
20

275.000 €
8,333.33 € / mp

Judetul Valcea com. Zatreni teren in suprafata ...

Zătreni

La ~15km distanță

33 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

23.000 €
0.23 € / mp

10 ha Padure localitatea Vladimir judetul Gorj

Vladimir

La ~15km distanță

100.000 mp
100.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

100.000 €
12.50 € / mp

Teren pasune in Cazanesti Valcea punctul Plopis ...

Căzănești (Ghioroiu)

La ~20km distanță

8.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
10

100.000 €
8 € / mp

de vanzare

Brănești

La ~20km distanță

12.500 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
3

6.000 €
0.04 € / mp

16 Ha curea de teren arabil in Saulesti/ DJ661

Săulești

La ~20km distanță

160.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
7

17.000 €
17 € / mp

Teren intravilan de 1000 mp, în Țânțăreni

Țânțăreni

La ~20km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

32.000 €
10.18 € / mp

Teren intravilan Filiasi Dolj

Filiași

La ~20km distanță

3.144 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

60.000 €
14.83 € / mp

Teren 4046 mp in Racari cu deschidere de 28 ml ...

Filiași

La ~20km distanță

4.046 mp teren
f.s. 28 m
Agenție

Mai mult de un an
4

36.000 €
12 € / mp

Ferma cu 3000 mp de teren si o constructie de 5 ...

Filiași

La ~20km distanță

3.000 mp teren
f.s. 50 m
Agenție

Mai mult de un an
3

65.750 €
48.99 € / mp

Teren intravilan 1.342 mp Filia?i, parcelabil, ...

Filiași

La ~20km distanță

1.342 mp teren
f.s. 32 m
Agenție

7 luni în urmă
3

35.000 €
4.04 € / mp

Teren extravilan 8665 mp, Fratostita, Filiasi, ...

Central, Filiași

La ~20km distanță

8.665 mp teren
f.s. 26 m
Agenție

7 luni în urmă
4

690.000 €
72.65 € / mp

Teren intravilan, 9498 mp, Filiasi

Central, Filiași

La ~20km distanță

9.498 mp teren
f.s. 138 m
Agenție

2 luni în urmă
7

180.000 €
20 € / mp

Teren de 9000mp, la intrarea in Filiasi ,la 300 ...

Central, Filiași

La ~20km distanță

9.000 mp
9.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

180.000 €
26.87 € / mp

Teren de 6700mp, la intrarea in Filiasi ,la 50m ...

Central, Filiași

La ~20km distanță

6.700 mp
6.700 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
4

23.000 €
10.22 € / mp

Teren 2250 mp , la intrarea in Filiasi

Central, Filiași

La ~20km distanță

2.250 mp
2.250 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
3

35.000 €
4.04 € / mp

Teren extravilan 8665 mp, Fratostita, Filiasi, ...

Central, Filiași

La ~20km distanță

8.665 mp
8.665 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

10.000 €

Teren arabil de 700mp la 10000 euro la 60 mp de ...

Central, Filiași

La ~20km distanță

f.s. 7 m