Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

23 ore în urmă
6

32.000 €
4.30 € / mp

Teren de vanzare Sacelu Gorj Zona turistica cu ...

Săcelu

7.443 mp
7.443 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 săptămână în urmă
3

6.000 €
0.04 € / mp

16 Ha curea de teren arabil in Saulesti/ DJ661

Bengești

La ~5km distanță

160.000 mp
160.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi

12.000 €
3.97 € / mp

Vand teren intravilan

Bengești

La ~5km distanță

3.024 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

35.000 €
5.16 € / mp

Casa cu teren + al doilea teren, Musetesti, Gor ...

Mușetești

La ~10km distanță

6.785 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
10

22.000 €
4.59 € / mp

Teren generos 4790 mp + casă tradițională, în l ...

Mușetești

La ~10km distanță

4.790 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

26.000 €
7.63 € / mp

Vânzare teren intravilan 3.407 mp în comuna Muș ...

Mușetești

La ~10km distanță

3.407 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
6

16.000 €
3.67 € / mp

Vânzare teren 4364 mp, în comuna Crasna - sat C ...

Crasna

La ~10km distanță

4.364 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
9

45.000 €
49.000 €
2.34 € / mp

Teren mixt de vânzare Crasna Gorj, aproape de R ...

Crasna

La ~10km distanță

19.209 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

45.000 €
1.02 € / mp

Vand padure gorun si carpen

Albeni

La ~10km distanță

44.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

14 €
0 € / mp

VAND 2 terenuri de 2580 mp si 8312 mp in NOVACI ...

Pociovaliștea

La ~10km distanță

12.000 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
5

33.000 €
10.80 € / mp

Vânzare teren situat în localitatea Hirișești - ...

Hirișești

La ~10km distanță

3.055 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
5

15.500 €
5.34 € / mp

Teren intravilan 2905 mp – comuna Bă ...

Bălănești

La ~10km distanță

2.905 mp teren
f.s. 23 m
Livadă
Intravilan
Agenție

3 luni în urmă
3

40.000 €
42.000 €
0.40 € / mp

De vanzare padure 10 hectare, Balane?ti, jud. G ...

Bălănești

La ~10km distanță

100.000 mp
100.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

65.000 €
10.12 € / mp

Teren de vanzare

Bălănești

La ~10km distanță

6.423 mp
6.423 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
6

89.000 €
28.08 € / mp

Parcela teren intravilan, 3169mp, Tetila

Tetila

La ~10km distanță

3.169 mp teren
Construcții
Agenție

4 zile în urmă
1

37.000 €
1.95 € / mp

Teren extravilan Licurici

Prigoria

La ~10km distanță

19.000 mp
19.000 mp teren
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
2

35.000 €
7 € / mp

Teren Intravilan (5000 mp),situat in Curtisoara ...

Nord, Bumbești-Jiu

La ~15km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
5

15.000 €
2.50 € / mp

Oportunitate teren 6.504 mp Curtisoara, la 11 k ...

Central, Bumbești-Jiu

La ~15km distanță

6.000 mp
6.000 mp teren
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

7.000 €
10.43 € / mp

Teren Intravilan (671 mp),situat in Tetila - Bu ...

Central, Bumbești-Jiu

La ~15km distanță

671 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
10

25.000 €
30.83 € / mp

Vanzare teren intravilan, 811 mp, situat in Bum ...

Exterior Nord, Bumbești-Jiu

La ~15km distanță

811 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
5

53.388 €
12 € / mp

Vanzare teren 4449 mp cu utilitati, Curtisoara ...

Curtișoara

La ~15km distanță

4.449 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
5

19.500 €
16.81 € / mp

Teren intravilan 1160 mp – Ideal pentru i ...

Curtișoara

La ~15km distanță

1.160 mp teren
f.s. 16 m
Livadă
Intravilan
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
5

15.000 €
2.31 € / mp

Oportunitate teren 6.504 mp – Curtișoara, la 11 ...

Curtișoara

La ~15km distanță

6.504 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

60.000 €
44.12 € / mp

Teren intravilan in Targu Carbunesti, sat Pojog ...

Pojogeni

La ~15km distanță

1.360 mp teren
f.s. 30 m
Proprietar
Comision 0%

15 ore în urmă
5

129.078 €
6 € / mp

vand inchiriez teren+hala 21500 mp Pojogeni, Go ...

Pojogeni

La ~15km distanță

21.513 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
9

29.500 €
9.83 € / mp

Teren Intravilan(3000mp), Novaci - Ranca

Central, Novaci

La ~15km distanță

3.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
9

75.000 €
24.19 € / mp

Vânzare teren intravilan 3100 mp – Novaci – ide ...

Novaci

La ~15km distanță

3.100 mp teren
Construcții
Agenție

4 săptămâni în urmă
6

42.500 €
28.33 € / mp

Teren intravilan 1500 mp - Novaci dubla deschid ...

Central, Novaci

La ~15km distanță

1.500 mp
1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

3.000 €
8.57 € / mp

Proprietar vand parcele teren Ranca

Exterior Vest, Novaci

La ~15km distanță

350 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

85.000 €
15.61 € / mp

Teren 5500 mp-Ranca

Central, Novaci

La ~15km distanță

5.445 mp
5.445 mp teren