Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

14 €
0 € / mp

VAND 2 terenuri de 2580 mp si 8312 mp in NOVACI ...

Pociovaliștea

12.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
5

33.000 €
10.80 € / mp

Vanzare teren situat in localitatea Hiri?e?ti - ...

Hirișești

La ~5km distanță

3.055 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

3.000 €
8.57 € / mp

Proprietar vand parcele teren Ranca

Exterior Vest, Novaci

La ~5km distanță

350 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
1

35.200 €
4 € / mp

Vand teren intravilan ?i extravilan

Central, Novaci

La ~5km distanță

8.800 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

100 €
0.07 € / mp

Teren de vanzare

Nord-Est, Novaci

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

100 €
0.07 € / mp

Teren de vanzare

Nord-Est, Novaci

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
1

35.200 €
4 € / mp

Vand teren intravilan ?i extravilan

Central, Novaci

La ~5km distanță

8.800 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

42.500 €
28.33 € / mp

Teren intravilan 1500 mp - Novaci dubla deschid ...

Central, Novaci

La ~5km distanță

1.500 mp
1.500 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
12

70.000 €
14.29 € / mp

Vanzare teren intravilan+casa batraneasca, zona ...

Central, Novaci

La ~5km distanță

4.900 mp
4.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

3.000 €
8.57 € / mp

Proprietar vand parcele teren Ranca

Exterior Vest, Novaci

La ~5km distanță

350 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
9

29.500 €
9.83 € / mp

Teren Intravilan(3000mp), Novaci - Ranca

Central, Novaci

La ~5km distanță

3.000 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
9

29.500 €
9.68 € / mp

Teren de vanzare Novaci-Ranca

Central, Novaci

La ~5km distanță

3.047 mp
3.047 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

85.000 €
15.61 € / mp

Teren 5500 mp-Ranca

Central, Novaci

La ~5km distanță

5.445 mp
5.445 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
9

75.000 €
24.19 € / mp

Teren intravilan 3100 mp Novaci ideal investiti ...

Central, Novaci

La ~5km distanță

3.100 mp
3.100 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
6

24.500 €
6.58 € / mp

Teren Intravilan de vanzare in Bumbe?ti-Pi?ic, ...

Bumbești-Pițic

La ~5km distanță

3.725 mp
3.725 mp teren
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
6

24.500 €
6.58 € / mp

Teren Intravilan de vânzare in Bumbeș ...

Bumbești-Pițic

La ~5km distanță

3.725 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

35.000 €
7 € / mp

Teren extravilan

Polovragi

La ~10km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă

75.000 €
5 € / mp

Vand teren la Cantina

Polovragi

La ~10km distanță

15.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă

45.000 €
1.02 € / mp

Vand padure gorun si carpen

Albeni

La ~15km distanță

44.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

35.000 €
5.16 € / mp

Casa cu teren + al doilea teren, Musetesti, Gor ...

Mușetești

La ~15km distanță

6.785 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

35.000 €
7 € / mp

Proprietate deosebită 5000 mp în Slătioara (Vâl ...

Slătioara

La ~20km distanță

5.000 mp teren
f.s. 5 m
Livadă
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

60.000 €
44.12 € / mp

Teren intravilan in Targu Carbunesti, sat Pojog ...

Pojogeni

La ~25km distanță

1.360 mp teren
f.s. 30 m
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

20.000 €
11.01 € / mp

TEREN CU LIVADA

Central, Târgu Cărbunești

La ~25km distanță

1.817 mp teren
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
6

43.000 €
12.84 € / mp

Teren oferit spre vanzare, Sambotin 3549 mp

Sâmbotin

La ~25km distanță

3.350 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

19.600 €
14 € / mp

Teren intravilan Turcinesti

Turcinești

La ~25km distanță

1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
1

35.000 €
4.88 € / mp

Teren intravilan+extravilan

Turcinești

La ~25km distanță

7.166 mp
7.166 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
5

65.000 €
10 € / mp

Vand teren Maldaresti/Horezu

Măldărești

La ~30km distanță

6.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

35.000 €
14 € / mp

Proprietate deosebita 5000 mp in Slatioara (Val ...

Exterior Vest, Horezu

La ~30km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

50.000 €
25 € / mp

Vand teren intravilan Horezu 2000 mp, DN65C,

Central, Horezu

La ~30km distanță

2.000 mp
2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
4

50.000 €
11.90 € / mp

Vând teren 4200mp int și ext. Sat .Romani de Jo ...

Romanii de Jos

La ~30km distanță

4.200 mp teren
Construcții