Proprietăți unice: 2
Proprietari: 0
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

8.500 €
37.78 € / mp

Teren de vanzare

Peștișani

225 mp
225 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
4

110.000 €
24.91 € / mp

Vanzare teren, situat in Comuna Pe?ti?ani , sat ...

Peștișani

4.416 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

35.500 €
10 € / mp

Vanzare

Tismana

La ~5km distanță

3.550 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
9

20.000 €
5.13 € / mp

Teren Intravilan, situat in Sat Tismana (zona G ...

Central, Tismana

La ~5km distanță

3.900 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
7

16.500 €
4.79 € / mp

Teren Tismana - sat Gornovita

Periferie, Tismana

La ~5km distanță

3.444 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
3

9.745 €
2.35 € / mp

Teren Intravilan (4148 mp), situat in Tismana ( ...

Central, Tismana

La ~5km distanță

4.148 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
7

29.480 €
10 € / mp

Teren 2.948 mp, ideal construcție – oraș Tisman ...

Tismana

La ~5km distanță

2.948 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
5

13.000 €
3.10 € / mp

Teren intravilan de vanzare in orasul tismana j ...

Central, Tismana

La ~5km distanță

4.200 mp
4.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

13.000 €
3.10 € / mp

Teren intravilan de vanzare in orasul tismana j ...

Exterior Vest, Tismana

La ~5km distanță

4.200 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
5

11.000 €
7.86 € / mp

Teren Intravilan (1400 mp), situat in Telesti

Telești

La ~10km distanță

1.400 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
5

35.000 €
29.12 € / mp

Vanzare teren intravilan, 1.202 mp, situat in c ...

Runcu

La ~10km distanță

1.202 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
4

650.000 €
26.56 € / mp

Teren, 86 ml deschidere, Comuna Runcu

Runcu

La ~10km distanță

24.472 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

11.900 €
14.88 € / mp

Runcu - Terenuri intravilan cu vedere panoramic ...

Runcu

La ~10km distanță

800 mp teren
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
6

30.000 €
8.12 € / mp

Teren de vânzare în Comuna Runcu -B&# ...

Runcu

La ~10km distanță

3.695 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
7

13.000 €
5.20 € / mp

Teren 2500 mp - Runcu - Sat Valea Mare - linist ...

Runcu

La ~10km distanță

2.500 mp
2.500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

230.000 €
1.29 € / mp

Vanzare teren *17,8 ha - front stradal 40 m.l.* ...

Runcu

La ~10km distanță

178.599 mp
178.599 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
2

22.000 €
36.67 € / mp

Teren intravilan, 600 mp, zona Runcu

Runcu

La ~10km distanță

600 mp
600 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
9

56.900 €
20 € / mp

Vanzare teren intravilan - Runcu - oportunitate ...

Runcu

La ~10km distanță

2.845 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
8

55.000 €
2.70 € / mp

Teren intravilan 20.386 mp in Calnictraversat d ...

Câlnic

La ~10km distanță

20.386 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
4

42.000 €
6.18 € / mp

Vanzare teren 6800 mp intravilan ?i extravilan ...

Câlnic

La ~10km distanță

6.800 mp teren
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
8

55.000 €
2.70 € / mp

Vânzare teren intravilan 20.386 mp în Câlnic–tr ...

Câlnicu de Sus

La ~10km distanță

20.386 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

27.000 €
11.05 € / mp

Teren de vanzare Balesti Sat Talpasesti Gorj

Tălpășești

La ~10km distanță

2.444 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
3

32.000 €
10.88 € / mp

Teren 2942 mp Localitatea Rasovita

Lelești

La ~15km distanță

2.942 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
4

71.500 €
14.30 € / mp

Teren 5000 mp, Lelești

Lelești

La ~15km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
10

64.000 €
12.80 € / mp

Teren Intravilan (5000 mp),situat in Lelesti, C ...

Lelești

La ~15km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
6

55.556 €
17 € / mp

Vânzare teren cu dublă deschidere, situat în co ...

Lelești

La ~15km distanță

3.268 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
3

36.000 €
13.48 € / mp

Teren intravilan 2670 mp, zona Lelesti

Lelești

La ~15km distanță

2.670 mp
2.670 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

28.000 €
28 € / mp

Teren intravilan de vanzare, 1.000 mp, zona RAS ...

Lelești

La ~15km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

7.000 €
17.50 € / mp

Vanzare lot teren intravilan 400 mp - Lelesti - ...

Lelești

La ~15km distanță

400 mp
400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

11.000 €
1.18 € / mp

vand teren - comuna Ciuperceni, sat Stramba Vul ...

Ciuperceni

La ~15km distanță

9.309,7 mp teren