Proprietăți unice: 3
Proprietari: 3
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
3

68 €
0.08 € / mp

Vand teren intravilan

Motru

841 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
2

34 €
0.01 € / mp

Teren de vanzare 3406 mp Motru, jud. Gorj

Motru

3.406 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

120.000 €
40 € / mp

Casa de vanzare [vis-a-vis Colegiul National 'G ...

Motru

4 camere
3.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

5 luni în urmă
7

42.000 €
93.75 € / mp

Parcele teren intravilan, Municipiul Motru

Vest, Motru

La ~5km distanță

448 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

21.000 €
30 € / mp

Vand 2 parcele in Cartier Motru

Central, Motru

La ~5km distanță

700 mp
700 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
2

21.000 €
20.49 € / mp

Teren intravilan langa apa si padure

Scoarța

La ~5km distanță

1.025 mp
1.025 mp teren

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

3.833 €
0.38 € / mp

Teren forestier fag stejar

Corcova

La ~15km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

10.000 €
1 € / mp

Teren forestier fag stejar veche de 150 ani

Corcova

La ~15km distanță

10.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

11.000 €
1.18 € / mp

vand teren - comuna Ciuperceni, sat Stramba Vul ...

Ciuperceni

La ~15km distanță

9.309,7 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

350.000 €
11.11 € / mp

Proprietate spectaculoasa de 31.500 mp, cu iazu ...

Negrești

La ~20km distanță

31.500 mp
31.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

5.800 €
0.01 € / mp

48 Hectare Prunisor Mehedintii

Prunișor

La ~20km distanță

480.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
10

40.000 €
20 € / mp

Teren de vanzare intravilan, Ponoarele Mehedint ...

Ponoarele

La ~25km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
5

2.500 €
0 € / mp

Teren pasune de vanzare

Padeș

La ~25km distanță

780.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

8.550 €
15.69 € / mp

Teren împrejmuit ,cadastrat dețin toate actele

Padeș

La ~25km distanță

545 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

75.000 €
15 € / mp

Vand teren

Halânga

La ~25km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

50.000 €
10 € / mp

Teren agricol Halanga

Halânga

La ~25km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

35.500 €
10 € / mp

Vanzare

Tismana

La ~25km distanță

3.550 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

13.000 €
3.10 € / mp

Teren intravilan de vanzare in orasul tismana j ...

Exterior Vest, Tismana

La ~25km distanță

4.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

120.000 €
24 € / mp

Teren de vanzare Walter Maracineanu Drobeta-Tur ...

Dudașu

La ~30km distanță

5.000 mp teren
f.s. 70 m
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
2

60 €
15 € / mp

Vanzare teren+ hale

Bistrița

La ~30km distanță

4 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

89.000 €
10 € / mp

Vand teren in Simian-Mehedinti

Șimian

La ~30km distanță

8.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

675.000 €
75 € / mp

Vand teren la dunare

Șimian

La ~30km distanță

9.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

25 €
0.05 € / mp

Teren parcelat de vanzare,Simiam

Șimian

La ~30km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

36 €
0 € / mp

Teren de vanzare

Șimian

La ~30km distanță

7.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

40 €
0.06 € / mp

Parcela teren 652mp simian zona paraul baran pe ...

Șimian

La ~30km distanță

652 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

12 €
0 € / mp

Teren de vanzare

Șimian

La ~30km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
9

109.000 €
30.14 € / mp

Teren extravilan Simian Calea Hinovei 3616mp sa ...

Șimian

La ~30km distanță

3.616 mp
3.616 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
7

40.000 €
29.63 € / mp

Teren intravilan Simian Calea Dedovitei 1350mp

Șimian

La ~30km distanță

1.350 mp
1.350 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

200.000 €
10 € / mp

Dau spre vanzare doua parcele teren

Șimian

La ~30km distanță

20.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

23.000 €
0.65 € / mp

Vand teren extravilan pasune 3,54 ha

Sfodea

La ~30km distanță

35.400 mp teren