Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

2 luni în urmă
5

16.500 €
5.54 € / mp

Teren de vanzare Moi, Rovinari

Fărcășești

2.980 mp
2.980 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
6

43.000 €
14.22 € / mp

Teren de vis în Sat Moi, Comuna Bâlte ...

Moi

La ~5km distanță

3.024 mp teren
f.s. 22 m
Livadă
Intravilan
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

11.500 €
2.07 € / mp

Teren de vânzare | Bâlteni – Mo ...

Moi

La ~5km distanță

5.544 mp teren
f.s. 24 m
Fâneață
Intravilan
Agenție

4 luni în urmă
9

155.000 €
29.96 € / mp

Vanzare teren intravilan situat in Rovinari - z ...

Central, Rovinari

La ~5km distanță

5.173 mp
5.173 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

6 luni în urmă
7

636.000 €
120 € / mp

Vand 5300 mp teren de construit in Rovinari, pr ...

Central, Rovinari

La ~5km distanță

5.300 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
11

120.000 €
10 € / mp

Terenuri Intravilane în Rovinari

Rovinari

La ~5km distanță

12.000 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 120,000 € și 125.000 €
Agenție

4 luni în urmă
7

155.000 €
29.96 € / mp

Oportunitate unica de investi?ie in Rovinari | ...

Central, Rovinari

La ~5km distanță

5.173 mp
5.173 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
3

6.000 €
0.04 € / mp

16 Ha curea de teren arabil in Saulesti/ DJ661

Aninoasa

La ~5km distanță

160.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

6.900 €
0.33 € / mp

Vand 2,12 ha padure de stejar, Bilteni-Gorj

Bâlteni

La ~5km distanță

21.200 mp
21.200 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
7

11.500 €
2.07 € / mp

Teren de vanzare | Balteni Moi

Bâlteni

La ~5km distanță

5.544 mp
5.544 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

50.000 €
5 € / mp

Teren Extravilan, 10.000 de mp, langa Centura N ...

Drăgotești

La ~10km distanță

10.000 mp
10.000 mp teren
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
10

17.500 €
5 € / mp

Teren situat în Drăguțești, ...

Drăguțești

La ~10km distanță

3.500 mp teren
f.s. 13 m
Pădure
Intravilan
Agenție

1 lună în urmă
8

27.000 €
27.61 € / mp

Vanzare teren intravilan, 978 mp, comuna Dragut ...

Drăguțești

La ~10km distanță

978 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

27.000 €
27.61 € / mp

Vanzare teren intravilan, 978 mp, comuna Dragut ...

Drăguțești

La ~10km distanță

978 mp
978 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
10

29.000 €
29.47 € / mp

Teren de vânzare în Comuna Drăgu ...

Drăguțești

La ~10km distanță

984 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

25.000 €
6.24 € / mp

Vand Teren situat in Sat Urechesti,Com Dragutes ...

Drăguțești

La ~10km distanță

4.009 mp
4.009 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
6

55.000 €
19.34 € / mp

Vanzare teren intravilan 2844 mp in Sat Iasi-Go ...

Drăguțești

La ~10km distanță

2.844 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
6

17.000 €
6.35 € / mp

Teren extravilan 2.677 mp în Drăgu&#5 ...

Drăguțești

La ~10km distanță

2.677 mp teren
f.s. 15 m
Livadă
Extravilan
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
10

47.900 €
40.46 € / mp

Vânzare teren intravilan împrejmuit - zonă lini ...

Drăguțești

La ~10km distanță

1.184 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
8

55.000 €
2.70 € / mp

Teren intravilan 20.386 mp in Calnictraversat d ...

Câlnic

La ~15km distanță

20.386 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
4

42.000 €
6.18 € / mp

Vanzare teren 6800 mp intravilan ?i extravilan ...

Câlnic

La ~15km distanță

6.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

33.999 €
49.56 € / mp

Vand parcele teren intravilan, 686 mp, Botorogi ...

Botorogi

La ~15km distanță

686 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
5

37.500 €
7.50 € / mp

Vanzare teren - la 6 km de Tg. Jiu - situat in ...

Dănești

La ~15km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
4

23.500 €
4.49 € / mp

Teren de vanzare Comuna Danesti Sat Sasa Gorj

Dănești

La ~15km distanță

5.238 mp
5.238 mp teren
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
8

23.500 €
4.49 € / mp

Teren de vânzare Dănești, Sasa / ...

Dănești

La ~15km distanță

5.238 mp teren
f.s. 20 m
Pădure
Intravilan
Agenție

1 lună în urmă
3

56.616 €
12 € / mp

Teren Intravilan (4718 mp), Danesti

Dănești

La ~15km distanță

4.718 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
7

23.500 €
4.49 € / mp

Teren de vanzare Dane?ti, Sasa 8 km de ora?

Dănești

La ~15km distanță

5.238 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

140.000 €
24.89 € / mp

Teren de vanzare in Dane?ti

Dănești

La ~15km distanță

5.624 mp
5.624 mp teren
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
8

55.000 €
2.70 € / mp

Vânzare teren intravilan 20.386 mp în Câlnic–tr ...

Câlnicu de Sus

La ~15km distanță

20.386 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

11.000 €
1.18 € / mp

vand teren - comuna Ciuperceni, sat Stramba Vul ...

Ciuperceni

La ~15km distanță

9.309,7 mp teren