Proprietar
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

33.999 €
49.56 € / mp

Vand parcele teren intravilan, 686 mp, Botorogi ...

Botorogi

686 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
5

37.500 €
7.50 € / mp

Vanzare teren - la 6 km de Tg. Jiu - situat in ...

Dănești

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
4

23.500 €
4.49 € / mp

Teren de vanzare Comuna Danesti Sat Sasa Gorj

Dănești

La ~5km distanță

5.238 mp
5.238 mp teren
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
8

23.500 €
4.49 € / mp

Teren de vânzare Dănești, Sasa / ...

Dănești

La ~5km distanță

5.238 mp teren
f.s. 20 m
Pădure
Intravilan

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
3

56.616 €
12 € / mp

Teren Intravilan (4718 mp), Danesti

Dănești

La ~5km distanță

4.718 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
7

23.500 €
4.49 € / mp

Teren de vanzare Dane?ti, Sasa 8 km de ora?

Dănești

La ~5km distanță

5.238 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

140.000 €
24.89 € / mp

Teren de vanzare in Dane?ti

Dănești

La ~5km distanță

5.624 mp
5.624 mp teren
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
4

154.440 €
220 € / mp

Teren intravilan de vânzare – Zona 9 Mai, Târgu ...

9 Mai, Târgu Jiu

La ~5km distanță

702 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

420.000 €
100 € / mp

Teren intravilan / Cartier Panduri

9 Mai, Târgu Jiu

La ~5km distanță

4.200 mp teren
f.s. 60 m
Pădure
Intravilan
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
9

105.000 €
250 € / mp

Teren intravilan 420 mp , Cartier Panduri

9 Mai, Târgu Jiu

La ~5km distanță

420 mp teren
f.s. 14 m
Pădure
Intravilan
Agenție

7 luni în urmă
1

145.000 €
206.55 € / mp

Teren intravilan de vanzare, 702 mp, zona 9 mai

9 Mai, Târgu Jiu

La ~5km distanță

702 mp teren
f.s. 15 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

145.000 €
206.55 € / mp

Teren intravilan de vanzare, 702 mp, zona 9 mai

9 Mai, Târgu Jiu

La ~5km distanță

702 mp
702 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
5

117.660 €
53 € / mp

Teren intravilan 2220 mp – Str. Muncii – oportu ...

9 Mai, Târgu Jiu

La ~5km distanță

2.220 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
1

71.500 €
55 € / mp

Oportunitate de achizitie- teren de vanzare zon ...

Primăverii, Târgu Jiu

La ~5km distanță

1.300 mp teren
f.s. 13 m
Agenție

Mai mult de un an
1

45.000 €
30 € / mp

De vanzare teren intravilan de vanzare, 1500 mp ...

Primăverii, Târgu Jiu

La ~5km distanță

1.500 mp teren
f.s. 1200 m
Agenție

6 luni în urmă
2

22.000 €
9.65 € / mp

Teren 2280 mp, zona Balesti

Primăverii, Târgu Jiu

La ~5km distanță

2.280 mp teren
f.s. 13 m
Agenție

7 luni în urmă
2

375.000 €
19.04 € / mp

Teren 19700 mp, zona prelungirea Aleea Mehedint ...

Primăverii, Târgu Jiu

La ~5km distanță

19.700 mp teren
f.s. 130 m
Agenție

6 luni în urmă
1

230.000 €
17.04 € / mp

Teren 13500 mp extravian, zona SDN

Primăverii, Târgu Jiu

La ~5km distanță

13.500 mp teren
f.s. 34 m
Agenție

5 luni în urmă
1

18.000 €
0.88 € / mp

Teren extravilan, 20500 mp, zona Galcesti

Primăverii, Târgu Jiu

La ~5km distanță

20.500 mp teren
f.s. 15 m
Agenție

Mai mult de un an
3

39.000 €
513.16 € / mp

Teren intravilan 2792 mp, zona Balanesti

Primăverii, Târgu Jiu

La ~5km distanță

2.792 mp teren
f.s. 15 m
Agenție

Mai mult de un an
1

37.500 €
7.50 € / mp

Oportunitate-Teren intravilan de vanzare, 5000 ...

Primăverii, Târgu Jiu

La ~5km distanță

5.000 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

9 luni în urmă
3

105.000 €
69.91 € / mp

???? Teren intravilan 1503 mp cu dubla deschide ...

Primăverii, Târgu Jiu

La ~5km distanță

1.502 mp teren
f.s. 18 m
Agenție

9 luni în urmă
4

40.000 €
84.57 € / mp

???? Teren intravilan de 473 mp, utilita?i comp ...

Primăverii, Târgu Jiu

La ~5km distanță

473 mp teren
f.s. 21 m
Agenție

11 luni în urmă
1

145.000 €
20.14 € / mp

Teren extravilan, 7200 mp, zona Narcise II

Centura, Târgu Jiu

La ~5km distanță

7.200 mp teren
f.s. 13 m
Agenție

Mai mult de un an
3

225.000 €
15 € / mp

Teren extravilan de vanzare, 15.000 mp, zona Na ...

Centura, Târgu Jiu

La ~5km distanță

15.000 mp teren
f.s. 30 m
Agenție

10 luni în urmă
6

130.000 €
35.74 € / mp

Teren strada principala, 54 ml deschidere, cart ...

Centura, Târgu Jiu

La ~5km distanță

3.637 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

510.000 €
60 € / mp

Teren de vanzare

Centura, Târgu Jiu

La ~5km distanță

8.500 mp
8.500 mp teren
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
4

58.000 €
124.20 € / mp

Vânzare teren intravilan, situat în Târgu Jiu, ...

Centura, Târgu Jiu

La ~5km distanță

467 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

120.000 €

Teren intravilan, 1434 mp, zona Centura Narcise ...

Centura, Târgu Jiu

La ~5km distanță

f.s. 25 m
Agenție

2 luni în urmă
3

555.000 €

TEREN INTRAVILAN- CENTURA MERILOR

Centura, Târgu Jiu

La ~5km distanță

f.s. 50 m