Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Azi
2

6.000 €
6 € / mp

Vand teren 1000 mp intravilan Valea Plopilor Ju ...

Valea Plopilor

1.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

11.000 €
5 € / mp

Teren de vanzare Valter Maracineanu, jud Giurgi ...

Valter Mărăcineanu

La ~5km distanță

2.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
1

900.000 €
6 € / mp

Vand balta de pescuit Valter Maracineanu

Valter Mărăcineanu

La ~5km distanță

150.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

15.000 €
1 € / mp

Teren 15.000 mp Mihailesti-Stalpu, jud. Giurgiu

Stâlpu

La ~5km distanță

15.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

1.500.000 €
5 € / mp

Teren Intravilan langa lac

Bulbucata

La ~5km distanță

300.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

60.000 €
40 € / mp

Teren Balta Facau

Coteni

La ~10km distanță

1.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

21.990 €
10.62 € / mp

Teren Stejaru 2070mp cu casa batraneasca nelocu ...

Stejaru

La ~10km distanță

2 camere
2.070 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
2

17.000 €
7.73 € / mp

Teren intravilan de vanzare, 2200 mp 40 km de B ...

Schitu

La ~10km distanță

2.200 mp
2.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

1.231 €
72.41 € / mp

Teren intravilan-Mihaile?ti, jud.Giurgiu 17,595 ...

Central, Mihăilești

La ~10km distanță

17,6 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
4

1.252.500 €
15 € / mp

Teren extravilan de vanzare in Mihaile?ti, Giur ...

Central, Mihăilești

La ~10km distanță

83.500 mp
83.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

24.500 €
7 € / mp

terenuri Giurgiu - Mihailesti | 7400, 5300 si 3 ...

Exterior Vest, Mihăilești

La ~10km distanță

3.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
5

60.000 €
75 € / mp

Ultimul teren col? central mihaile?ti 800mp | s ...

Central, Mihăilești

La ~10km distanță

800 mp
800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

22.000 €
1.80 € / mp

Vand teren 12200 mp, , gazeelectricitate. 22000 ...

Mihăilești

La ~10km distanță

12.200 mp teren
f.s. 44 m
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

1.084.860 €
45 € / mp

Particular, Vand Teren in Mihailesti, Jud. Giur ...

Exterior Vest, Mihăilești

La ~10km distanță

24.108 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri

84.285 €

Teren intravilan de vanzare

Central, Mihăilești

La ~10km distanță

Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
7

104.961 €
152.265 €
10.34 € / mp

Teren Mihailesti. Intravilan, construibil. Supe ...

Central, Mihăilești

La ~10km distanță

10.151 mp teren
f.s. 23 m
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

Azi
5

0 €

OFERTA Teren de vinzare

Central, Mihăilești

La ~10km distanță

Proprietar
Comision 0%

Azi
1

50.000 €
5 € / mp

vand 10000 mp teren extravilan Mihailesti jud G ...

Central, Mihăilești

La ~10km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
1

74.400 €
30 € / mp

Teren de vanzare in Draganescu

Drăgănescu

La ~10km distanță

2.480 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

1 €
0 € / mp

Particular,oportunitate investiții

Clejani

La ~15km distanță

f.s. 300 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
18

1.600.000 €

Black Angus Farm with authorized Slaughterhouse

Crânguri

La ~15km distanță

f.s. 400 m
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
1

14 €
0 € / mp

vand teren intravilan arabil. Magurele- Ilfov

Buda

La ~15km distanță

9.023 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

106.100 €
20 € / mp

Vand teren Buda Ilfov

Buda

La ~15km distanță

5.305 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

150.000 €
20 € / mp

Vand teren la Ordoreanu

Ordoreanu

La ~15km distanță

7.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

90.000 €
60 € / mp

Vanzare teren Ordoreanu,com Clinceni cu toate u ...

Ordoreanu

La ~15km distanță

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

170.000 €
34 € / mp

Teren Buturugeni 5000 MP

Buturugeni

La ~15km distanță

5.000 mp
5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

63.792 €
18 € / mp

Teren de vanzare Buturugeni,Giurgiu Ideal inves ...

Buturugeni

La ~15km distanță

3.544 mp
3.544 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

49.900 €
51.98 € / mp

Vand teren intravilan Cornetu

Cornetu

La ~15km distanță

960 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
1

15.000 €
30 € / mp

Teren intravilan 500 mp Cornetu, Ilfov, langa b ...

Cornetu

La ~15km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

50 €
105.000 €
0.02 € / mp

Teren de vanzare, intravilan, 2100mp Magurele(C ...

Cornetu

La ~15km distanță

2.100 mp teren