Proprietar
Proprietăți unice: 4
Proprietari: 1
Agenție

10 luni în urmă
3

12.465 €
15 € / mp

Vanzare Teren 831 mp, Griugiu-Tantava

Tântava

831 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
3

29.900 €
5.98 € / mp

Teren 5,000mp Tantava / Strada Tufan

Tântava

5.000 mp
5.000 mp teren
f.s. 40 m
Agenție

7 luni în urmă
3

11.900 €
4.10 € / mp

Teren 2,900mp Sat Tantava Strada Tufan

Tântava

2.900 mp
2.900 mp teren
f.s. 35 m

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Azi
3

0 €

Oportunitate de investi?ie teren Tantava, Gradi ...

Tântava

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

6 luni în urmă
5

80.000 €
6.40 € / mp

Vand teren in Tintava cu deschidere la PADURE ( ...

Grădinari

La ~5km distanță

12.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

88.000 €
20 € / mp

Teren Gradinari Giurgiu

Grădinari

La ~5km distanță

4.400 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
6

2.246 €
0.47 € / mp

Teren Gradinari, cota 1/2. ID: R1983933

Grădinari

La ~5km distanță

4.800 mp
4.800 mp teren

Proprietar
Comision 0%

Azi
3

30.400 €
8 € / mp

Teren de vanzare Gradinari Giurgiu

Grădinari

La ~5km distanță

3.800 mp teren
Agenție

Azi
4

91.000 €
35 € / mp

Gradinari Judetul Giurgiu

Grădinari

La ~5km distanță

2.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
11

80.000 €
25 € / mp

Teren 3200mp de vanzare in suburbie, acces asfa ...

Grădinari

La ~5km distanță

3.200 mp
3.200 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 80,000 € și 94.999 €
Agenție

10 luni în urmă
7

150.000 €
30 € / mp

Teren 5000mp la asfalt/dubla deschidere in Miha ...

Mihai Vodă

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
8

249.000 €
12.17 € / mp

Teren de vânzare *COMUNA CIOROGARLA, DARVARI

Dârvari

La ~5km distanță

20.455 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

74.070 €
90 € / mp

Vand teren central , pretabil diverse investiti ...

Dârvari

La ~5km distanță

823 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

24.000 €
32 € / mp

lot Individual - Casa Vila

Dârvari

La ~5km distanță

750 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

40.000 €
52.63 € / mp

Teren de vanzare in Ciorogarla Str. Miron Crist ...

Dârvari

La ~5km distanță

760 mp teren
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

47.820 €
30 € / mp

Teren 1594 mp Ciorogarla - Darvari (comision ZE ...

Dârvari

La ~5km distanță

1.594 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
6

922.383 €
762.300 €
26.92 € / mp

Teren intravilan 3,4 Ha Ciorogarla str. Nicola ...

Dârvari

La ~5km distanță

34.260 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

180.000 €
40 € / mp

Teren de vanzare 4500mp Strada Rasaritului Darv ...

Dârvari

La ~5km distanță

4.500 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
3

339.900 €
16.50 € / mp

Teren Intravilan Cu iesire la A0- Vanzare

Dârvari

La ~5km distanță

20.600 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
6

99.999 €
10.00 € / mp

SUPER-PRET Teren 1ha intravilan intre A0, padur ...

Dârvari

La ~5km distanță

10.000 mp teren
f.s. 39 m
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
3

30.000 €
12 € / mp

Vanzare teren intravilan Bolintin Vale / Crivin ...

Crivina

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

130.000 €
10 € / mp

Vand teren zona Zorilor ,Com.Gradinari Jud.Giur ...

Zorile

La ~5km distanță

13.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

750.000 €
15 € / mp

De vanzare 5 ha de teren

Zorile

La ~5km distanță

50.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

63.000 €
15 € / mp

Vand teren com Ograzeni - Hoabaia - 1 ora fata ...

Ogrezeni

La ~5km distanță

4.200 mp
Construcții
Intravilan
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
7

103.000 €
105.000 €
17.17 € / mp

Teren vanzare Ogrezeni | 6.000 mp | Ideal case ...

Ogrezeni

La ~5km distanță

6.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
3

140.000 €
35 € / mp

BOLINTIN DEAL-AUTOSTRADA,4000MP,INTRAVILAN , 3 ...

Bolintin-Deal

La ~5km distanță

4.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
10

55.000 €
39.77 € / mp

Teren intravilan de 1383 mp, în Bolintin-Deal

Bolintin-Deal

La ~5km distanță

1.383 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
11

190.333 €
157.300 €
47.58 € / mp

Vanzare teren A1 - Autostrada Bucuresti - Pites ...

Bolintin-Deal

La ~5km distanță

4.000 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
6

1.400.000 €
35 € / mp

Teren intravilan 4 ha, pentru logistica sau dep ...

Bolintin-Deal

La ~5km distanță

40.000 mp
40.000 mp teren
Bancă
Comision 0%

9 luni în urmă
6

163.350 €
12.10 € / mp

Vanzare teren pt constructii 13.500 mp Bolintin ...

Bolintin-Deal

La ~5km distanță

13.500 mp teren
Construcții

Terenuri de vânzare în Tantava, Județul Giurgiu

Tantava, o localitate din Județul Giurgiu, oferă oportunități atractive pentru cei interesați de achiziția de terenuri. Această zonă se remarcă prin accesibilitate și prețuri competitive, fiind ideală pentru investiții imobiliare. Iată ce trebuie să știi despre piața terenurilor din Tantava, conform datelor de pe Imoradar24.ro:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 29.000 euro, cu oferte ce încep de la 11.900 euro și ajung până la 29.900 euro.
  • Accesibilitate: Zona este considerată accesibilă, având un preț mediu semnificativ mai mic comparativ cu media națională de 100.489 euro.
  • Prețuri pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 15 euro, cu valori variind între 4 euro/m² și 37 euro/m².
  • Disponibilitate rapidă: Terenurile rămân online în medie 80 de zile, ceea ce sugerează o piață activă.
  • Oferte accesibile: Aproximativ 14% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce le face atractive pentru investitori.

Tantava reprezintă o alegere excelentă pentru cei care caută terenuri de vânzare la prețuri accesibile, cu potențial de dezvoltare. Explorează acum oportunitățile disponibile și găsește terenul ideal pentru proiectele tale!