Proprietăți unice: 3
Proprietari: 0
Agenție

2 zile în urmă
7

21.750 €
14.80 € / mp

Teren intravilan 1470mp la 25 km de Bucuresti

Singureni

1.470 mp
1.470 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
12

65.000 €
115.86 € / mp

Teren de vanzare, 561 mp, strada Cetatea Alba, ...

Singureni

561,09 mp
561,09 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
16

1.600.000 €
15.24 € / mp

Black Angus Farm with authorized Slaughterhouse

Singureni

105.000 mp
105.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

21.990 €
10.62 € / mp

Teren Stejaru 2070mp cu casa batraneasca nelocu ...

Stejaru

La ~5km distanță

2 camere
2.070 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
16

1.600.000 €

Black Angus Farm with authorized Slaughterhouse

Crânguri

La ~5km distanță

f.s. 400 m
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
18

1.600.000 €

Black Angus Farm with authorized Slaughterhouse

Crânguri

La ~5km distanță

f.s. 400 m

Agenție

1 lună în urmă
20

1.600.000 €
15.24 € / mp

Black Angus Farm with authorized Slaughterhouse

Crânguri

La ~5km distanță

105.000 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
16

750.000 €
5.78 € / mp

DE VANZARE LAC Pescuit sportiv 6,7ha + TEREN 6, ...

Iepurești

La ~5km distanță

129.700 mp
129.700 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
1

11.000 €
5 € / mp

Teren de vanzare Valter Maracineanu, jud Giurgi ...

Iepurești

La ~5km distanță

2.200 mp
2.200 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

10.000 €
4.55 € / mp

Teren de vanzare Walter Maracineanu Comuna Iepu ...

Iepurești

La ~5km distanță

2.200 mp
2.200 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
6

42.600 €
6 € / mp

Teren Gorneni/Iepuresti/Giurgiu 3700 intravilan ...

Iepurești

La ~5km distanță

7.100 mp
7.100 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

11.000 €
22 € / mp

Vanzare Teren Intravilan in Gorneni,pret mic,la ...

Iepurești

La ~5km distanță

500 mp
500 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
2

21.000 €
10.50 € / mp

De vanzare teren Iepuresti

Iepurești

La ~5km distanță

2.000 mp teren
f.s. 40 m
Intravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
2

15.000 €
8.33 € / mp

De teren Iepuresti

Iepurești

La ~5km distanță

1.800 mp teren
f.s. 12 m
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
2

11.000 €
5 € / mp

Teren de vanzare Valter Maracineanu, jud Giurgi ...

Valter Mărăcineanu

La ~5km distanță

2.200 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
4

50.000 €
10.64 € / mp

Teren 5.000 mp langa lac Valter Maracineanu la ...

Valter Mărăcineanu

La ~5km distanță

4.700 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
12

49.500 €
25.46 € / mp

Teren 1944 mp + Casa - 65 mp, Darasti-Vlasca Gi ...

Dărăști-Vlașca

La ~10km distanță

1.944 mp teren
f.s. 12 m
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
9

136.000 €
40.01 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Com. Adunatii Co ...

Dărăști-Vlașca

La ~10km distanță

3.399 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

25.000 €
10 € / mp

Vand teren intravilan

Călugăreni

La ~10km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

25.000 €
10 € / mp

Teren intravilan

Călugăreni

La ~10km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

25.000 €
10 € / mp

Teren intravilan

Călugăreni

La ~10km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

25.000 €
10 € / mp

Vand teren

Călugăreni

La ~10km distanță

2.500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
14

600.000 €
720.000 €
10 € / mp

Fermă Zootehnică de Vânzare 6 Ha | Vaci și Oi | ...

Călugăreni

La ~10km distanță

60.000 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
2

289.080 €
3.30 € / mp

Vand Teren Extravilan 8,76 Ha Intrare Calugaren ...

Călugăreni

La ~10km distanță

87.600 mp
87.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

25.000 €
10 € / mp

Vand teren intravilan

Călugăreni

La ~10km distanță

2.500 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
1

230.000 €
6.41 € / mp

Teren Calugareni deschidere DN5 + a doua desc ...

Călugăreni

La ~10km distanță

35.900 mp teren
f.s. 77 m
Extravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
2

3.960.000 €
9.90 € / mp

Calugareni, vanzare teren intravilan, 40 ha, du ...

Călugăreni

La ~10km distanță

400.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
5

2.400.000 €
6 € / mp

Teren de vanzare Calugareni Judetul Giurgiu

Călugăreni

La ~10km distanță

400.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

125.000 €
1.12 € / mp

Teren intravilan

Călugăreni

La ~10km distanță

111.700 mp
111.700 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
2

4.000.000 €
10 € / mp

Teren intravilan Calugareni - Uzunu - DN5, Giur ...

Călugăreni

La ~10km distanță

400.000 mp teren
f.s. 275 m