Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
2

10.096 €
16 € / mp

Loturi teren intravilan de vanzare Podisor, Giu ...

Podișor

631 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

8 €
0 € / mp

De vanzare 2400 mp teren lac Hobaia, jud. Giurg ...

Hobaia

La ~5km distanță

2.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

100.000 €
20 € / mp

Teren intravilan Malu-Spart 5000 mp- 20€/mp

Malu Spart

La ~5km distanță

5.000 mp teren
f.s. 20 m
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

130.000 €
10 € / mp

Vand teren zona Zorilor ,Com.Gradinari Jud.Giur ...

Zorile

La ~5km distanță

13.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

750.000 €
15 € / mp

De vanzare 5 ha de teren

Zorile

La ~5km distanță

50.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

1 €
0 € / mp

Particular,oportunitate investiții

Clejani

La ~10km distanță

f.s. 300 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
12

229.500 €
45 € / mp

TEREN DE VANZARE- -Plparcele de la 550 mp zo ...

Central, Bolintin-Vale

La ~10km distanță

5.100 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

18 €
0 € / mp

Teren Autostrada A1 Bucuresti-Pitesti

Exterior Vest, Bolintin-Vale

La ~10km distanță

26.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
9

300.000 €
30 € / mp

Teren de vanzare in bolintin vale soseaua palan ...

Central, Bolintin-Vale

La ~10km distanță

10.000 mp
10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

80.000 €
29.15 € / mp

TEREN INTRAVILAN DE VANZARE

Central, Bolintin-Vale

La ~10km distanță

2.744 mp
2.744 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
1

22.000 €
44 € / mp

Teren de vanzare Bolintin-Vale

Central, Bolintin-Vale

La ~10km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
3

84.600 €
18 € / mp

Teren intravilan,langa padure-4700m, Malu Spart ...

Central, Bolintin-Vale

La ~10km distanță

4.700 mp
4.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

20 ore în urmă
3

63.525 €
25 € / mp

Teren intravilan Bolintin Vale 2.500 mp pretabi ...

Central, Bolintin-Vale

La ~10km distanță

2.541 mp teren
Proprietar
Comision 0%

20 ore în urmă
3

25.000 €
10 € / mp

Vand teren 2.500 mp intravilan Crivina - Bolint ...

Central, Bolintin-Vale

La ~10km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
5

90.000 €
18 € / mp

Teren Bolintin-Vale, 5000 mp, 18 Euro mp negoci ...

Central, Bolintin-Vale

La ~10km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
3

300.000 €
30 € / mp

teren de vanzare in bolintin vale sos palanca

Central, Bolintin-Vale

La ~10km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

88.000 €
20 € / mp

Teren Gradinari Giurgiu

Grădinari

La ~10km distanță

4.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
3

30.400 €
8 € / mp

Teren de vanzare Gradinari Giurgiu

Grădinari

La ~10km distanță

3.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
11

80.000 €
25 € / mp

Teren 3200mp de vanzare in suburbie, acces asfa ...

Grădinari

La ~10km distanță

3.200 mp
3.200 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 80,000 € și 94.999 €
Proprietar
Comision 0%

Azi
3

0 €

Oportunitate de investi?ie teren Tantava, Gradi ...

Tântava

La ~10km distanță

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

170.000 €
34 € / mp

Teren Buturugeni 5000 MP

Buturugeni

La ~10km distanță

5.000 mp
5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

63.792 €
18 € / mp

Teren de vanzare Buturugeni,Giurgiu Ideal inves ...

Buturugeni

La ~10km distanță

3.544 mp
3.544 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

60.000 €
11.76 € / mp

Teren 5100 de mp

Poenari

La ~10km distanță

5.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
4

18.000 €
12 € / mp

Vand teren intravilan Stoenesti-Giurgiu

Stoenești

La ~10km distanță

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
1

88.520 €
40 € / mp

Teren de vanzare cu casa in Florești-Stoienesti

Stoenești (Florești-Stoenești)

La ~10km distanță

2.213 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
10

55.000 €
39.77 € / mp

Teren intravilan de 1383 mp, în Bolintin-Deal

Bolintin-Deal

La ~10km distanță

1.383 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
10

0 €

Bolintin Deal str.Campul Nou 1383mp intravilan ...

Bolintin-Deal

La ~10km distanță

1.383 mp teren
Construcții
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

595.000 €
50 € / mp

Se ofera spre vanzare doua terenuri Bolintin De ...

Bolintin-Deal

La ~10km distanță

11.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

12.000 €
27.97 € / mp

Teren de vanzare Bolintin Deal 427mp

Bolintin-Deal

La ~10km distanță

429 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă

40.000 €
40 € / mp

Teren intravilan pentru casa in Bolintin Deal - ...

Bolintin-Deal

La ~10km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren