Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

21 ore în urmă
7

39.000 €
26 € / mp

Vand teren cu casa batraneasca comuna Oinacu, G ...

Oinacu

1.500 mp
1.500 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

24.300 €
34.81 € / mp

Teren de vanzare, Remus, jud. Giurgiu

Remuș

La ~5km distanță

698 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
5

630.000 €
8,750.00 € / mp

Teren stradal DN5 Bucuresti -Giurgiu 34.800 mp

Frătești

La ~5km distanță

34.830 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
2

437.500 €
35 € / mp

teren intravilan

Frătești

La ~5km distanță

12.500 mp
12.500 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
6

10.000 €
20 € / mp

Teren 500 mp pentru casa Fratesti - Giurgiu

Frătești

La ~5km distanță

500 mp
500 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

32.000 €
13.62 € / mp

De vinzare teren

Frătești

La ~5km distanță

2.350 mp
2.350 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

1.281.600 €
48 € / mp

Corbeanca-Tamasi, Strada Sportului, Teren intra ...

Daia

La ~5km distanță

26.700 mp
26.700 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

90.000 €
9 € / mp

Teren 10000mp (1 HA) pe DN5,la km45, benzinarie ...

Daia

La ~5km distanță

10.000 mp
10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

531.300 €
1.50 € / mp

Vand teren agricol Daia Giurgui 35.4 HA

Daia

La ~5km distanță

354.200 mp teren
f.s. 900 m
Extravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
8

18.641 €
11.65 € / mp

teren intravilan comuna daia

Daia

La ~5km distanță

1.600 mp
1.600 mp teren
Agenție

3 zile în urmă
4

22.500 €
15 € / mp

Teren de vanzare in comuna Daia,jud Giurgiu

Daia

La ~5km distanță

1.500 mp
1.500 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
4

55.000 €
14.66 € / mp

Teren intravilan, 3751mp oportunitate de invest ...

Daia

La ~5km distanță

3.751 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

17.300 €
34.60 € / mp

Vând teren parcelat

Sfântu Gheorghe (Băneasa)

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
3

350.000 €
35.51 € / mp

Vanzare - Teren - Constructii - Soseaua Slobozi ...

Semicentral, Giurgiu

La ~10km distanță

9.857 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
8

57.900 €
12.19 € / mp

Teren Constructii Intravilan 4750mp SABARENI - ...

Semicentral, Giurgiu

La ~10km distanță

4.750 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
9

229.800 €
129.800 €
20.45 € / mp

Teren langa padure - Sabareni

Casa Cărții, Giurgiu

La ~10km distanță

11.236 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

1.512.500 €
131.85 € / mp

Oportunitate rară de investiție – teren cu desc ...

Casa Cărții, Giurgiu

La ~10km distanță

11.471 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
5

15.000 €
27.27 € / mp

Teren Aleea Viilor Adunatii Copaceni

Central, Giurgiu

La ~10km distanță

550 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
4

32.508 €
28 € / mp

Teren intravilan 1.161 mp de vânzare – Strada P ...

Nord-Vest, Giurgiu

La ~10km distanță

1.161 mp teren
f.s. 10.5 m
Intravilan
Agricol
Agenție

11 luni în urmă
3

60.000 €
30.24 € / mp

Teren intravilan Giurgiu – Șoseaua Bălănoaiei

Vest, Giurgiu

La ~10km distanță

1.984 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

562.500 €
9 € / mp

Teren A0 Bucuresti - Joita , Giurgiu

Nord, Giurgiu

La ~10km distanță

62.500 mp teren
f.s. 231 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

1.410.000 €
30 € / mp

Teren intravilan 47000 mp Giurgiu

Central, Giurgiu

La ~10km distanță

47.000 mp
47.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
5

1.600.000 €
15.82 € / mp

Licitatii publice pentru vanzare terenuri in Gi ...

Central, Giurgiu

La ~10km distanță

101.169 mp teren
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
4

26.500 €
10.14 € / mp

Teren intravilan Drumul Fermei

Periferie, Giurgiu

La ~10km distanță

2.614 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

2.000.000 €
25 € / mp

Teren de vanzare in oras Giurgiu, strada Fabric ...

Central, Giurgiu

La ~10km distanță

80.000 mp
80.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

80.000 €
20 € / mp

Teren intravilan Podul Ilfovatului-Buturugeni

Central, Giurgiu

La ~10km distanță

4.000 mp
4.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

69.800 €
20 € / mp

Comision 0% | Teren Intravilan | Deschidere 35 ...

Central, Giurgiu

La ~10km distanță

3.490 mp
3.490 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
7

27.200 €
16 € / mp

Teren cu casa demolabila, suprafata 1700 mp

Central, Giurgiu

La ~10km distanță

1.700 mp
1.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

65 €
0.04 € / mp

Teren de vanzare

Exterior Vest, Giurgiu

La ~10km distanță

1.500 mp teren
Dezvoltator
Comision 0%

2 luni în urmă
6

210.000 €
101.50 € / mp

Teren de vanzare

Ultracentral, Giurgiu

La ~10km distanță

2.069 mp teren
Construcții