Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

531.300 €
1.50 € / mp

Vand teren agricol Daia Giurgui 35.4 HA

Daia

354.200 mp teren
f.s. 900 m
Extravilan
Agricol

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

17.300 €
34.60 € / mp

Vând teren parcelat

Sfântu Gheorghe (Băneasa)

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

24.300 €
34.81 € / mp

Teren de vanzare, Remus, jud. Giurgiu

Remuș

La ~5km distanță

698 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

420.432 €
1.50 € / mp

Vand teren agricol Baneasa Giurgui 28 HA

Băneasa

La ~10km distanță

280.288 mp teren
f.s. 900 m
Extravilan
Agricol

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Ieri
4

17.300 €
34.60 € / mp

Cauți un teren intravilan de vanzare

Băneasa

La ~10km distanță

500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

12.300 €
15.38 € / mp

Teren 1100 mp com. Baneasa

Băneasa

La ~10km distanță

800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
2

17.300 €
19.000 €
34.60 € / mp

Teren intravilan Giurgiu 500mp

Băneasa

La ~10km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
2

2 €
0 € / mp

Teren de vanzare 17000 mp

Ghizdaru

La ~10km distanță

17.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

1.512.500 €
131.85 € / mp

Oportunitate rară de investiție – teren cu desc ...

Casa Cărții, Giurgiu

La ~10km distanță

11.471 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
9

229.800 €
129.800 €
20.45 € / mp

Teren langa padure - Sabareni

Casa Cărții, Giurgiu

La ~10km distanță

11.236 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

27.000 €
18 € / mp

Teren intravilan 1500 mp Oinacu stradal

Exterior Vest, Giurgiu

La ~15km distanță

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

65 €
0.04 € / mp

Teren de vanzare

Exterior Vest, Giurgiu

La ~15km distanță

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

1.410.000 €
30 € / mp

Teren intravilan 47000 mp Giurgiu

Central, Giurgiu

La ~15km distanță

47.000 mp
47.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

166.000 €
40 € / mp

Teren loturi in ora? Giurgiu

Central, Giurgiu

La ~15km distanță

4.150 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

100.000 €
40 € / mp

Teren agricol de vanzare, 2500 mp, acces u?or

Nord, Giurgiu

La ~15km distanță

2.500 mp
2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
3

44.000 €
22 € / mp

Vand schimb Teren 2000mp Fratesti cu garsoniera ...

Exterior Vest, Giurgiu

La ~15km distanță

1 camere
2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
2

350.000 €
3.50 € / mp

Teren investiție energie fotovoltaic

Stănești

La ~15km distanță

100.000 mp teren
f.s. 100 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

25.000 €
10 € / mp

Vand teren intravilan

Călugăreni

La ~20km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

25.000 €
10 € / mp

Teren intravilan

Călugăreni

La ~20km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

25.000 €
10 € / mp

Teren intravilan

Călugăreni

La ~20km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

25.000 €
10 € / mp

Vand teren

Călugăreni

La ~20km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

25.000 €
10 € / mp

Vand teren intravilan

Călugăreni

La ~20km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
7

14 €
0.01 € / mp

Teren intravilan Calugareni 2750 mp

Călugăreni

La ~20km distanță

2.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

100.000 €
8.43 € / mp

Ferma Calugareni 11860 mp 100 000 Euro

Călugăreni

La ~20km distanță

11.860 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

44.000 €
33.85 € / mp

Teren ultracentral 1300 mp, Putineiu, judetul G ...

Hodivoaia

La ~20km distanță

1.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

31.000 €
22.98 € / mp

Vand teren intravilan Branistari, Calugareni, J ...

Brăniștari

La ~20km distanță

1.349 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

10.000 €
0.33 € / mp

De vanzare urgent teren extravilan (agricol) 3 ...

Brăniștari

La ~20km distanță

30.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă

0 €

Teren agricol Prundu, jude?ul Giurgiu

Prundu

La ~20km distanță

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

44.000 €
33.85 € / mp

Teren ultracentral 1300 mp, Putineiu, Giurgiu

Putineiu

La ~25km distanță

1.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
1

75.000 €
18.06 € / mp

Teren de vanzare 4153 mp, acces asfaltat

Comana

La ~25km distanță

4.153 mp
4.153 mp teren