Proprietar
Proprietăți unice: 6
Proprietari: 1
Agenție

3 zile în urmă
4

22.500 €
15 € / mp

Teren de vanzare in comuna Daia,jud Giurgiu

Daia

1.500 mp
1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

531.300 €
1.50 € / mp

Vand teren agricol Daia Giurgui 35.4 HA

Daia

354.200 mp teren
f.s. 900 m
Extravilan
Agricol
Agenție

3 luni în urmă
4

55.000 €
14.66 € / mp

Teren intravilan, 3751mp oportunitate de invest ...

Daia

3.751 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 săptămâni în urmă
2

1.281.600 €
48 € / mp

Corbeanca-Tamasi, Strada Sportului, Teren intra ...

Daia

26.700 mp
26.700 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

18.641 €
11.65 € / mp

teren intravilan comuna daia

Daia

1.600 mp
1.600 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

90.000 €
9 € / mp

Teren 10000mp (1 HA) pe DN5,la km45, benzinarie ...

Daia

10.000 mp
10.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 lună în urmă
6

10.000 €
20 € / mp

Teren 500 mp pentru casa Fratesti - Giurgiu

Frătești

La ~5km distanță

500 mp
500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

437.500 €
35 € / mp

teren intravilan

Frătești

La ~5km distanță

12.500 mp
12.500 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
5

630.000 €
8,750.00 € / mp

Teren stradal DN5 Bucuresti -Giurgiu 34.800 mp

Frătești

La ~5km distanță

34.830 mp teren
Construcții

Agenție

3 săptămâni în urmă
6

32.000 €
13.62 € / mp

De vinzare teren

Frătești

La ~5km distanță

2.350 mp
2.350 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

17.300 €
34.60 € / mp

Vând teren parcelat

Sfântu Gheorghe (Băneasa)

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție

21 ore în urmă
7

39.000 €
26 € / mp

Vand teren cu casa batraneasca comuna Oinacu, G ...

Oinacu

La ~5km distanță

1.500 mp
1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

24.300 €
34.81 € / mp

Teren de vanzare, Remus, jud. Giurgiu

Remuș

La ~5km distanță

698 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
4

17.300 €
34.60 € / mp

Cauți un teren intravilan de vanzare

Băneasa

La ~10km distanță

500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

420.432 €
1.50 € / mp

Vand teren agricol Baneasa Giurgui 28 HA

Băneasa

La ~10km distanță

280.288 mp teren
f.s. 900 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

12.300 €
15.38 € / mp

Teren 1100 mp com. Baneasa

Băneasa

La ~10km distanță

800 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
19

90.000 €
9 € / mp

Vand Teren pt PARC FOTOVOLTAIC, BENZINARIE, HAL ...

Băneasa

La ~10km distanță

10.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
2

17.300 €
19.000 €
34.60 € / mp

Teren intravilan Giurgiu 500mp

Băneasa

La ~10km distanță

500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

74.472 €
29 € / mp

Teren+ casa Gostinu

Gostinu

La ~10km distanță

2.568 mp
2.568 mp teren
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
3

350.000 €
35.51 € / mp

Vanzare - Teren - Constructii - Soseaua Slobozi ...

Semicentral, Giurgiu

La ~10km distanță

9.857 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
8

57.900 €
12.19 € / mp

Teren Constructii Intravilan 4750mp SABARENI - ...

Semicentral, Giurgiu

La ~10km distanță

4.750 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

250.000 €
6.58 € / mp

Teren intravilan 38.000 mp pentru parc fotovolt ...

Ghizdaru

La ~10km distanță

38.000 mp teren
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
2

2 €
0 € / mp

Teren de vanzare 17000 mp

Ghizdaru

La ~10km distanță

17.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
9

229.800 €
129.800 €
20.45 € / mp

Teren langa padure - Sabareni

Casa Cărții, Giurgiu

La ~10km distanță

11.236 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

1.512.500 €
131.85 € / mp

Oportunitate rară de investiție – teren cu desc ...

Casa Cărții, Giurgiu

La ~10km distanță

11.471 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

562.500 €
9 € / mp

Teren A0 Bucuresti - Joita , Giurgiu

Nord, Giurgiu

La ~15km distanță

62.500 mp teren
f.s. 231 m
Extravilan
Agricol
Agenție

11 luni în urmă
3

60.000 €
30.24 € / mp

Teren intravilan Giurgiu – Șoseaua Bălănoaiei

Vest, Giurgiu

La ~15km distanță

1.984 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
4

26.500 €
10.14 € / mp

Teren intravilan Drumul Fermei

Periferie, Giurgiu

La ~15km distanță

2.614 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

1.410.000 €
30 € / mp

Teren intravilan 47000 mp Giurgiu

Central, Giurgiu

La ~15km distanță

47.000 mp
47.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

27.000 €
18 € / mp

Vand teren intravilan

Central, Giurgiu

La ~15km distanță

1.500 mp
1.500 mp teren

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Terenuri de vânzare în Daia, Județul Giurgiu

Daia, situată în Județul Giurgiu, oferă oportunități interesante pentru cei care caută terenuri de vânzare. Această zonă este cunoscută pentru accesibilitatea sa și pentru peisajele naturale. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor din Daia, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 60.000 euro, cu oferte ce încep de la 41.261 euro și pot ajunge până la 310.000 euro.
  • Accesibilitate: Zona este considerată accesibilă, având un preț mediu semnificativ mai mic comparativ cu media națională de 100.489 euro.
  • Prețuri pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 7 euro, cu valori variind între 1 euro/m² și 11 euro/m².
  • Disponibilitate: Terenurile din Daia au un timp mediu de listare de 168 de zile, ceea ce sugerează o piață stabilă.

Daia reprezintă o alegere excelentă pentru cei interesați de achiziția de terenuri la prețuri accesibile, având potențial pentru dezvoltări viitoare. Ești pregătit să explorezi oportunitățile din această zonă? Descoperă acum terenurile disponibile în Daia!