Proprietar
Proprietăți unice: 4
Proprietari: 2
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

70.300 €
20 € / mp

Teren Odaia Manolache, suprafata 3515 mp

Odaia Manolache

3.515 mp teren
f.s. 50 m
Pășune
Intravilan
Agenție

2 luni în urmă
6

115.000 €
21.65 € / mp

Teren Intravilan de vânzare 5.313 mp – Odaia M ...

Odaia Manolache

5.313 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

18.500 €
31.90 € / mp

Teren intravilan 500 mp de vanzare in Odaia Man ...

Odaia Manolache

580 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

21.500 €
26.48 € / mp

Teren de vanzare intravilan Odaia Manolache 812 ...

Odaia Manolache

812 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 lună în urmă
10

255.000 €
34.98 € / mp

Teren intravilan 7289mp, utilitati complete

Tulucești

La ~5km distanță

7.289 mp
7.289 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 255,000 € și 255.115 €
Agenție

10 luni în urmă
3

40.000 €
20 € / mp

Teren intravilan 2000mp Tulucesti

Tulucești

La ~5km distanță

2.000 mp teren
f.s. 20 m
Intravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
7

18.000 €
11.25 € / mp

Vand 1600 mp DN 26 - 18000euro !!!

Tulucești

La ~5km distanță

1.600 mp teren
Construcții

Agenție

5 luni în urmă
2

55.134 €
27 € / mp

Teren Tatarca, comuna Tuluce?ti 2.042 mp

Tulucești

La ~5km distanță

2.042 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

49.400 €
13 € / mp

Terenuri Tuluce?ti acces DJ24D, 613 /mp, negoci ...

Tulucești

La ~5km distanță

3.800 mp
3.800 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

46.000 €
23 € / mp

Teren 2000mp cu deschidere de 20ml la DN26 la i ...

Tulucești

La ~5km distanță

2.000 mp
2.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

49.400 €
13 € / mp

Terenuri Tulucești – acces DJ24D, 6& ...

Tulucești

La ~5km distanță

3.800 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

10.000 €
1.09 € / mp

Teren agricol de 9200 mp la DN24D

Tulucești

La ~5km distanță

9.200 mp
9.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

30.600 €
34 € / mp

TEREN INTRAVILAN CU O GEOMETRIE IDEALA PENTRU ...

Tulucești

La ~5km distanță

900 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă

15.500 €
1 € / mp

Vand teren extravilan

Tulucești

La ~5km distanță

15.500 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
8

91.400 €
33.97 € / mp

Teren/Casa intravilan Tulucesti 2691mp d.23ml ...

Tulucești

La ~5km distanță

2.691 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
3

120.000 €
12.63 € / mp

Vânzare teren intravilan – 9.500 mp, DN26 -Padu ...

Tulucești

La ~5km distanță

9.500 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

70.300 €
20 € / mp

Teren Odaia Manolache, suprafata 3515 mp

Vânători

La ~5km distanță

3.515 mp
3.515 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
8

12.000 €
12 € / mp

Vand loturi de teren Extravilan Sat Costi

Vânători

La ~5km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
2

50.000 €
50 € / mp

Teren constructii - 1000 mp Vanatori

Vânători

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

25.000 €
25 € / mp

Teren ideal casa com Vanatori

Vânători

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
8

25.000 €
50 € / mp

Lot de teren in com. Vanatori, sup.500 mp

Vânători

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
9

24.780 €
42 € / mp

Loturi teren 590 mp - Vanatori, jud Galati, 43 ...

Vânători

La ~5km distanță

590 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
3

54.000 €
49.09 € / mp

Teren intravilan Vanatori DN26, 1100mp

Vânători

La ~5km distanță

1.100 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
2

50.000 €
50 € / mp

Teren constructii - 1000 mp Vanatori

Vânători

La ~5km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
4

21.500 €
26.88 € / mp

Teren de vanzare

Vânători

La ~5km distanță

800 mp
800 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
4

50.000 €
53.050 €
4.97 € / mp

Visul casei tale incepe aici teren de vanzare i ...

Vânători

La ~5km distanță

10.061 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
9

55.000 €
50 € / mp

De vanzare teren si anexa in com Vanatori, Jud. ...

Vânători

La ~5km distanță

1.100 mp teren
f.s. 20 m
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
5

4.000.000 €
97.56 € / mp

Teren DN26 41000 m2 , vizavi STAER

Vânători

La ~5km distanță

41.000 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
9

87.400 €
38 € / mp

Exclusivitate MAG Invest – Teren 2300 mp Vanato ...

Vânători

La ~5km distanță

2.300 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
4

136.000 €
39.17 € / mp

Teren vanzare constructii case 3472 mp, deschid ...

Vânători

La ~5km distanță

3.472 mp
3.472 mp teren