Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

19 ore în urmă
2

46.000 €
23 € / mp

Teren de vanzare intravilan intr-o zona lini?ti ...

Țuglui

2.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

50 €
0.10 € / mp

Vand teren Malu mare

Malu Mare

La ~5km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

22.320 €
60 € / mp

Teren de vanzare, 372 mp, perfect pentru constr ...

Malu Mare

La ~5km distanță

372 mp
372 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

50.180 €
106.31 € / mp

Teren de vanzare, 772 mp, parcelabil dupa dorin ...

Malu Mare

La ~5km distanță

472 mp
472 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
2

40 €
0.09 € / mp

Teren Intravilan Malu Mare

Malu Mare

La ~5km distanță

450 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
3

48.450 €
95 € / mp

Teren pentru casă, zonă liniștită – 510 mp, Mal ...

Malu Mare

La ~5km distanță

510 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Ieri
6

950.000 €
190 € / mp

Teren intravilan intrare Preajba/Smart Pub

Malu Mare

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
1

190.000 €
39.39 € / mp

Teren de vanzare, 4823 mp, acces asfaltat

Podari

La ~10km distanță

4.823 mp
4.823 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
7

16.000 €
42.67 € / mp

Vand teren intravilan Podari

Podari

La ~10km distanță

375 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

173.200 €
37.01 € / mp

Teren 4680 mp cu deschidere DIRECTA la Centura ...

Podari

La ~10km distanță

4.680 mp
4.680 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

45 €
0.04 € / mp

Teren Malu Mare// In spate la statia ITP// Lang ...

Preajba

La ~10km distanță

1.024 mp teren
f.s. 32 m
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

220 €
121.000 €
0.40 € / mp

Vand Teren zona Ford

Preajba

La ~10km distanță

550 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
5

30.000 €
54.55 € / mp

Teren intravilan 550mp

Preajba

La ~10km distanță

550 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
10

38.000 €
47.50 € / mp

Teren intravilan Preajba Dolj

Preajba

La ~10km distanță

800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

16 ore în urmă
2

63.450 €
90 € / mp

Teren Simnicu De sus ( sat. Romane?ti)

Românești

La ~10km distanță

705 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
5

400.000 €
80 € / mp

Teren 5.000 mp intravilan – Str. Aeroportului, ...

Cârcea

La ~10km distanță

5.000 mp teren
f.s. 52 m
Construcții
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

68.000 €
55.11 € / mp

Teren intravilan 1234 mp, front 27,5 ml. Metro/ ...

Cârcea

La ~10km distanță

1.234 mp teren
f.s. 27 m
Proprietar
Comision 0%

20 ore în urmă
1

64.000 €
5 € / mp

Vant teren extravilan zona centura de sud a Cra ...

Cârcea

La ~10km distanță

12.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
6

235.000 €
76.27 € / mp

Teren Aeroport-Metro 3081 mp toate utilitatile ...

Cârcea

La ~10km distanță

3.081 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

18 ore în urmă
1

69.900 €
55.88 € / mp

Teren intravilan 1251 mp in spatele Primariei C ...

Cârcea

La ~10km distanță

1.251 mp teren
Proprietar
Comision 0%

18 ore în urmă

0 €

Teren intravilan

Cârcea

La ~10km distanță

Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
5

40.000 €
80 € / mp

Teren 500 mp, Carcea - Craiova, zona Metro

Cârcea

La ~10km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

59.000 €
121.15 € / mp

Intravilan reziden?ial - OMV Banu Maracine

Cârcea

La ~10km distanță

487 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
3

52.200 €
120 € / mp

Teren intravilan Carcea, toate utilita?ile, 120 ...

Cârcea

La ~10km distanță

435 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
3

57.500 €
5 € / mp

Teren extravilan Carcea

Cârcea

La ~10km distanță

11.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
3

0 €

Vand teren

Cârcea

La ~10km distanță

Proprietar
Comision 0%

Azi

30.000 €
2 € / mp

Carcea 1.5 hectare T18

Cârcea

La ~10km distanță

15.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
5

20.000 €
16.67 € / mp

Vand teren intra.1200m com Bucovat dupa serpent ...

Popoveni

La ~10km distanță

1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

40.000 €
8 € / mp

oportunitate de investiție 5000 mp Coșoveni, Do ...

Coșoveni

La ~10km distanță

5.000 mp teren
Extravilan
Proprietar
Comision 0%

19 ore în urmă
7

34.050 €
25 € / mp

Teren Cosoveni Intravilan 1362mp 25 Euro mp

Coșoveni

La ~10km distanță

1.362 mp teren